Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Русе

Не издържам вече свекърва си, вчера беше поредното ни спречкване. Моя син е много разглезен, е не от мен де/живея със свекър и свекърва/. Вечерта не можах да го приспа, направо се изморих с тези ръце, а той е вече 9 кг. Отидох в кухнята и мъжът ми отиде при него да се оправят по мъжки  Wink. Но естествено свекърва ми навсяка манджа мерудия и веднага тича към спалнята, помолих я най- учтиво да остави мъжът ми да се оправя, ама не. Трябваше да затвори вратата и да притичка при него и без да ми каже нищо да му каже ако искаме да оставим внука и да спи при нея. Няма и след секунди разбрах за какво става вупрос като видях по какъв начин е оправено леглото и , и естествено мъжът ми идва в стаята след секунди с детето и ми вика: Какво ще кажеш да дадем малкия да спи при маика? е писна ми от селски истории след като и казах да го остави тои да се оправя. Та това дете дане би да си има само мама и баба. Та нали след месеци вече ще живеем само тримата , не съм ли права да изисквам от съпруга си да се погрижи за сина си, та дори и с приспиването. Сега не ми говорят и двамата. Много им здраве. Но като си лягах вечерта аз пих валериани.
Цитирай

София

kremsi,
Пий и още един валериан ако трябва, но седни на разговор с мъжа ти кое как трябва да правите, за да си уеднаквите изискванията за възпитанието на вашето дете.
А що се отнася до отношенията с майка му ....  ooooh! Whistling Naughty #Cussing out .... Не й обръщай внимание! Остави я и тя да се грижи за внука си, а ти изпълзвай това време за почивка от детето. Ще видиш, че ще се почувстваш по-добре.
Но след разговор с мъжа ти за детето, разговаряй и със свекърва ти, за да й обясниш, че и синът й трябва да стане баща в пълния смисъл на думата най-накрая! Naughty

Успех!   bouquet
Цитирай
Ox,kak da не обръща внимание ,когато това 4удо е при нея.Все пак те живеят под един покрив и това е неизбежно.Мили4ка говори със съпруга си и то много сериозно.Направо те съжелявам.Аз преди много години миноx по този път,но ве4е моята свекърва е моя добра приятелка,желая ти късмет.
Цитирай

е писна ми от селски истории

Извинявай, ами що живеете с тях?
Те ли живеят у вас или вие у тях?
Изнасяйте се или ги разкарайте.
И си изградете най-сетне ритуали
в семейството, детето явно използва
нишите в комуникацията и се налага.
Няколко генерации под един покрив - не.
Цитирай

През девет форума в десети

Разбирам, че си много изнервена. Винаги съм смятала, че две жени в една къща са много.
Но не разбирам каква помощ очакваш от нас? Да дойдем да убием свекърва ти?  newsm78
Може! Колко даваш?  Mr. Green
Цитирай

Русе

of to da be6e samo towa problema. Az po cql den sum s neq. tq e bezrabotna, ne i otkazwam pomo6t, no wsi4ko si ima granici, burka se i tam deto ne i e rabota. no s neq ne moje da se razgowarq, za6toto tq e swiknala da mul4i i da se cupi. i zatowa sme se karali, 4e ne gowori kogato e momenta, da si kaje kakwoto iska , no ne wuzpriema mul4i i se surdi kaato malko dete.
Цитирай

Русе

E za ubiistwo ne moje da stawa #2gunfire No samo tuk moga da si goworq kakwoto mi e na du6ata. Mnogo sum iznerwena. A kato si spomnqm kolko spokoina natura bqh predi da rodq. Tq dori ne iska6e maika mi i ba6ta mi da mi idwat na gosti. Te ne se 4uwstwat komfortno i 5 min. da stoqt w ku6ti. Tq mi se sopna  4e maika mi stoqla w ku6ti 4 4as a ne 1 4as, A az kato rodih 1 mesec ne mojeh da stana ot legloto imah mnogo uslojneniq.
Цитирай
liska,е права по добре от това да живеете самостоятелно няма.Имоята преди време се опита ,но и дадоx добър съвети от тогава от мен по добра няма.
Цитирай

Абе кремси, ми ако това е жилището
на свекърва ти, позволи й на жената
да решава кой и кога ще прекрачва
прага му и колко ще стои. Или става
въпрос за вашето жилище и свекито
трае, щото, видите ли, сте я приютили
и а гъкне, а ще й прережете гърлото.
Или ще се обадите на Как Сийката.
Не те разбирам.
Цитирай

Русе

jili6teto e na swekurwa mi, no towa ne ozna4awa 4e trqbwa da se durji taka s roditelite mi. towa e absoliutno neuwajenie. Predi da rodq bqh mnogo dobra, no sled towa mene maika ne me e rajdala, tq ne me poglejda6e dali imam az nujda ot ne6to, suprugyt mi me obli4a6e i subli4a6e dokato si be6e w ku6ti 1 sedmica, a posle az znam kak sum se wla4ila. towa 4e ku6tata e neina ne ozna4awa 4e trqbwa da sum poslu6noto momi4ence koeto da si trae i da bude ma4kana. tq naro4no mi trowi nerwite i se izcepi 4e trqbwa da turpq dokato se iznesem. Predi mesec si kupihme ku6ta i dokato naprawim remont, 6te turpq kakwoto kaje tq, towa i bqha dumite.
Цитирай

towa 4e ku6tata e neina ne ozna4awa 4e trqbwa da sum
poslu6noto momi4ence koeto da si trae i da bude ma4kana.

Точно това значи.
Гостоприемството си има цена.

Цитирай

Русе

Liska az ne moga da te razbera. Az sum oti6la da jiweq tam sys sina i, ne sum i na gosti, tq mi kazwa towa e twoq dom, no towa be6e predi godina i polowina. skoro si kupihme ku6tata. tq otkazwa6e da doidat roditelite mi edwa li ne si widqt wnuka. Ti jiwqla li si sus swekurwa?
Цитирай

София /Сухата река/

Здрасти Кремси,твойто "свеке" прили4а много на мойто.И ние живеем при тях и за мое голямо съжаление няма да се изнасяме, и тя оби4а да се налага ама аз не позволявам.Много се ядосвам smile3511 когато кажа на мъж ми да ми помогне с детето,а вместо той идва свекето..Доста спорове имахме по тези ??? ,но се оправиха нещата.... smile3508,та моя съвет е да я изтърпиш още малко,а после да и ходите на гости все по-рядкои най-важното да нау4иш  мъжа си да слуша първо ТЕБ,после останалите  newsm12 newsm10
Цитирай
Миличка много добре те разбирам. Ние с моята живеем на различни етажи, но пак детето се глези постоянно. Много нерви изхабих, сега нещата са по-добре.Мъжът ми също започна да има някакви отношения с детето си, завалията щото от нея неможе да се добере до него. Доста време беше нужно аз, мъжът ми свекър ми да й повтаряме, че много го глези. Сега като че ли почват нещата да се оправят. За всичко друго е много точен човек, във всичко ми помага и е много тактичен и добър човек, само много го глези малкия, но аз пък и спрях да се ядосвам, щото то си е за нея, на нейната глава ще се качи не на мойта. Вече почва да разбира къде минава номера и къде не. Като й го оставя да го гледа и само я разкарва по етажите нагоре-надолу. При мен и при всички други такив неща няма.
Помисли и от друга гледна точка, по-добре ли щеше да се чувстваш, ако се държеше студено и лошо с детенцето ти. Стискай зъби, все пак ще се изнасяте.  bouquet
Цитирай

Не, била съм й само на гости за по 2-3 седмици,
през което време жената готви, гладила ме е,
играли сме карти и други игри, пиене и пеене...
Не разбирам хората, които живеят при свекъри.
Може, значи, да се женят, да създават семейства,
да раждат деца, обаче не може да са самостоятелни.
Извинявай, кремси, ама това да живеете всички под
един покрив, е огромна грешка. И всички недразумения
идват оттам. Аз не мога да си представя с майка ми
да живея в един апартамент, та камо ли с чужда жена.
Майка ми беше у нас, за да ми помага за бебето,
остана три месеца, никога няма да причиня подобно
нещо нито на нея, нито на себе си, нито на мъжа ми.
Колкото и да ми беше удобно откъм битов план.
Всяка жаба трябва да си знае гьола и личното пространство.
Хубаво е, че вече имате собствено жилище, изнасяйте се
бързо, ще видиш как ще се заобичате със свекървата.
Но всяка от вас ще си е господарка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора