Да бъдем всички толерантни към различните деца!

  • 471
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
   Здравейте Мамчета!!!Тази тема ми дойде когато прочетох посланието на Дороти,и се сетих какво ми направи впечатление,когато записах синовете си за баскетбол...В тяхната тренировка има едно момченце което има проблем с крачетата,може би е изкарало рахит като малко,или нещо подобно.Не познавам родителите му и ми е неудобно да питам!Но детето не само че тренира наравно със всички деца,но и треньорът го пуска по мачове...е не най-основните,приятелски,но все пак го пуска.Много се изненадах на смелоста на родителите му,на самото дете,и на отзивчивоста на треньора!  bouquet  bouquet  bouquet
   Иска ми се в тази тема да разкажем и за други такива деца!За да вдъхнем увереност на родителите,а и на самите тях...ДА те не са различни!ДА те също могат да искат от живота!ДА те също ще успеят,ако опитат!

# 1
  • Мнения: 275
Темата ти е много хубава.Браво!Стана ми някак мило като прочетох, че има хора, като този треньор.трябва да сме толерантни, трябва да сме по-добри, трябва на това да учим и децата си ..но правим ли го  всички........?
Живота познава много хора, които са като това момче-борбени, преодоляли недъга си и доказали на останалите, че са различни, но не до там.Всичко това , обачв се постихга не сам , постига се хората около тях , които ги насърчават , помагат, засвидетелстват уважение.
Децата , които дават като рейламни клипове по телевизията, ИВАН, КАЛОЯН , ЕВГЕНИ и др.са страхотни, сигурно има един куп като тях.
Нека всички бъдем такива, под слънцето има място за всички.

Общи условия

Активация на акаунт