Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

софия

Моя мъж от скоро и той се подвизава във форума на татковците, та се чудех на колко от вас мъжете са регистрирани и дали сами изявиха желание?
Цитирай

Моят не е.
Цитирай

Моят не е.
Цитирай

И мойтУ също не е Mr. Green
Цитирай

БУРГАС

И моят не е NaughtyНо понякога влиза във форума на татковците като гост или с моя ник. Thinking
Цитирай

София

Не му е интересно и не е регистриран.
Цитирай

ВАРНА

Моят също не е. Не му е интересно. Той си влиза в други форуми.
Цитирай

София

Не му е интересно и не е регистриран.
Peace
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Е, моят Е.
Цитирай

един зависим мисля, че е достатъчен във фамилията.
Цитирай

Банкя

Последното място, в което ще влезе моят мъж в интернет е bg-mamma  35 Какво остава да се регистрира  Laughing
Ей, той си е такъв, да не помислите, че има някакви лоши чувства към форума  Laughing
Цитирай

София

И моят не е.Ровичка непрекъснато из други форуми (напр. екстремни спортове)
Цитирай

Моят не е (или аз не знам поне), но позната и роднина са влизали във форума от моя компютър, докато са ми били на гости, обаче анонимно.
Цитирай

Моят не е и няма работа тук  Laughing , човек има нужда от усамотение  Mr. Green
Цитирай
Да питам (с питане един мъж ..... на моя мъж жената) , след като при регистрацията се записват ника(неразделно и паролата) и IP-то, как тогава от един компютър ще има двама регистрирани? Ако това не е възможно значи един от двамата(или повече) членове на семейството е неравноправен.
Обратното, ако това е възможно има два начина:
1. Жената скромничко си пише за нейните проблеми, мъжът и пък обратно, пише глупости. Следва да му се удари една тесла от Админи и Модове и покрай сухото изгаря и мокрото.
2. Мъж или жена си прави две регистрации (другите членове на семейството ги "нема у целата схема"), с едната е ангел, с другата е на крилете на дявола. При евентуална тесла на дяволския ник, другия е невредим.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора