Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
От известно време имам ужасни сърбежи във областа на гърдите ,по точно около зърната.Искам да отида на кожен лекар за да се види от какво може да е ,но за целта търся лекар който да ми баде препоръчан и мисля че тука е най точното място.Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля да ми даде съвет какво би могло да е newsm78.Благодаря ви и очаквам вашите компетентни мнения  Hug
Цитирай

varna

извинявай че те питам: варненка ли си или не за да знам как да ти обесня улицата Smile им,а един доцент-ама като му забравих името Sad той е стар вече ама мисля че всеоще работи-можеш да го намериш на улица "княз Батенберг" след пресечната с "княз Дондуков"  след 50 или 100 метра вляво-стара кооперация тарси табела с името и раб. време-ако не в кожната поликлиника в окръжна мисля че ще намериш някой свестен : Wink
Цитирай

Може би става въпрос за Томов,близо до Дирекцията на МВР.Ако е той има и кабинет до пицария "Донатело".За него съм чувала добри отзиви.
Цитирай
От скоро живея във Варна и воулбще не познавам улиците или града.В квартал чайка съм и ако можете да ми кажете как да стигна до там с кой рейс или точен адрес пък аз ще се оправя.Но пропуснах да ви кажа нещо много важно  Naughtyне трябва да е мъж ,а жена, понеже мъжът ми няма да ме пусне при мъж  Rolling Eyes.А някакъв телефон да ми оставите ?Все пак благодаря за отделеното време  Hug
Цитирай

Мъжът ти да не става смешен!Най добрите лекари като цяло са мъже ,гениколози пък най вече.Пусни в Гугъл и ще намериш точни адреси и телефони на доктор Томов!
Цитирай

Варна

доцент Пенка Друмева- 0888376865
преглежда в поликлиника Европа
Цитирай

Варна

Монда ме е изпреварила. И аз препоръчвам Друмева.
Цитирай
Благодаря ви много момичета Hug.Всички тука сте супер Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.