Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

Варна

Аз едвам от вчера.  Crazy

Веднага намерих няколко колежки от университета, но още не съм им писала.

Като им разгледах снимките, студенството ми ми се стори едно далечно минало, което сякаш и не е съществувало...  Confused
« Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 18:11 от Киса »
Цитирай

Варна

от самото му начало съм регистрирана- може би 2 години вече newsm78
Много ми е удобно, защото ние, от френската се познаваме 3-4 випуска напред и 3-4 назад...и е много приятно да  видиш кой какво е направил, къде  работи, да установиш контакт с тези,  с които не се виждаме на всеки 19 март.
Цитирай

Да, отдавна съм там, някои съученици
доста са се променили, намерих даже
двама, с които сме учили до седми клас
и после се бяхме загубили...
Цитирай

sofia

Да близо от година.
Цитирай

Варна

Отдавна съм регистрирана. Намерихме се с бивши съученици / пак от френската Smile/ и познати, най-вече пръснати по чужбината, с които бях загубила всякаква връзка.
Цитирай

София

И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три
Цитирай

София

да от две или три години newsm78
Цитирай

Отдавна, поне 2 години.
Намерих доста хора, повечето вече са ми на кю  Laughing
Цитирай

sofia

И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

Стрелче, кака каква промоция?
Цитирай

Варна

Да регистрирана съм доста отдавна Very Happy
Цитирай

София

И аз съм се регистрирала преди близо 2 години.  Така намерих един мой състудент от Германия с който бях ме загубили връзка. А колкото до промоциите и аз много им се кефя Laughing.

Стрелче, кака каква промоция?

На определени празници пускат промоции да си пишеш с всички без да плащаш (24 май,  рожден ден на сайта и др.)
Цитирай

Springfield, VA

И аз съм регистрирана, може би преди две години вече..Но от както имам снимка, само разни флиртаджийски предложения получавам  Crazy На тях отговарям, че са се объркали и съседният сайт- елмаз.ком е само на една ръка разстояние..и ако си търсят нещо по-така, да се пробват там  Laughing  35
Цитирай

Варна

Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78
Цитирай

Да. Даже се намерих с една съученичка, която замина за Испания и си загубихме координатите. Сега ако намеря и другата от групата ни, ще е супер.
Цитирай

Варна

Имам регистрация от две години май newsm78
Намерих няколко съученици Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора