Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stara zagora

Здравейте ве4е не знам какво да правя и с какво да мажа големият ми син.Ве4е е на 4 години а проблемите ни с него са от около 4-5 мес.възраст.Няколко лекари се съмняват за алергия към белтъка на кравето мляко,но не са сигурни.Проблемът е там 4е продължават да се появяват треските по главата след като ги премахнем,за4ервява се по нежните места (около 4урката,на прегъвката на колената,а зад ушите се пука има гной и го боли).Всякакви мазила измазахме,но според мен трябва и да пие нещо да се подтиска алергията ако наистина е това.Какво ще ме посъветвате?Благодаря ви предварително.
Цитирай

Обривите трябва да се видят от спеиалист и да се преени с какво да се лекува. Като противоалергично лечение се препоръчва кларетин в тази възраст по 1 ч. л. сутрин на гладно, съчетано с ъс специални кремчета и хранителен диетичен режим.
Цитирай

бургас

Бихте ли ми казали дъщеря ми скоро вдигна висока температура-39.5 и педиатъра ни изписа антибиотик.след 2 дни детето ми се обрина цялото.Обривът беше ситен и абсолютно навсякъде-дори и по стъпалцата,но нямаше увеличени лимфни възли.спрях да давам антиб. и след 4 дни обривът изчезна.Възможно ли е да е изкарала шарка?забравих да ви кажа ,че имаше и силно зачервено гърло.И трябва ли да минат 6 мес. преди ваксината морбили,паротит,рубеола
« Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 15:14 от janet31 »
Цитирай
Доктор Слънчева, моля, помогнете ми. Поставиха на детето ми, което няма и месец, диагноза лимфангиом! бихте ли ме насочили към някоя клиника или лекар. Ще съм ви благодарна ако ми дадете някакъв съвет, имали ли сте подобни случаи? Предварително благодаря, очаквам отговор
« Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 12:56 от teta 1975 »
Цитирай

бургас

Др.Слънчева моля отговорете ми на по-горе зададеният въпрос!извинете,че настоявам така и благодаря предварително
Цитирай

София

жанет31 и тета 1975, пуснете нова тема с питане, защото така няма да получите отговор. Предполагам, че д-р Слънчева не чете темите на които вече е отговорила.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.