На кого кръстихте детенце?

  • 20 570
  • 590
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 467
Ние ползвахме именните дни, т.е. църковните празници, около които се родиха децата. Първите им буквички съвпадат и с тези на единия дядо и на едната баба, нищо че са момчета.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 610
Още преди да забременея бях решила да кръстя,ако имам момче-Росен на свеки,а ако е момиче-Михаела на баща ми.Бях ги предупредила ,за да не се сърдят NaughtyТака се роди първо Росенчо,но втория път вместо Михаела излезе Михаил Joy.

# 17
  • Мнения: 3 456
На свекърва ми .

# 18
  • Мнения: 639
на Жаклин Кенеди Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 276
На него си  Wink!

# 20
  • Мнения: 270
На никого не сме го кръстили.Избрахме името с тати. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 026
 На свекър ми.

# 22
  • Мнения: 157
Още не знаехме какво е и си харесахме 2 имена. Едното ни хареса повече и решихме ако е момиче да я кръстим така, пък ако е момче, ще мислим като се роди. По случайност и името на свекърва ми започва със същата буква, та и казахме, че е на нея та да се радва.

# 23
  • Мнения: 26
Първият път се колебаех между Гергана и Александра, а втория между Йоана и Ивайла. Избрах Гергана и Йоана.Често пъти се чудя дали е било правилно или не, дали децата ми ще си харесват имената. Аз моето изобщо не си го харесвам и затова са тези съмнения. Много ви моля кажете си вашето мнение, харесва ли ви моя избор, ама честно. БЛАГАДАРЯ
Гери е на майка ми, а Йони на свекър ми.

# 24
  • Мнения: 1 951
На баща ми

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На свекър ми.

# 26
  • Мнения: 535
На баща ми  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 245
На никой не сме я кръщавали. Само нейно си е  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 142
Елена е на свекърва ми и повтаря и трите й имена. името ни харесва, а и бабата се радва Laughing
между другото и сестра ми се казва елена така че станаха дости елени около мен Joy

# 29
  • Мнения: 89
Ами първото на единия дядо.Второто на бабата .Третото пък на другата баба.и аман от традиции.сигурно трябва да родя още едно за да го кръстя както си искам. Mr. Green
кръщавайте си децата както ви харесва ,без да се съобразявате с традиции.Все пак мнението си е само мое

Общи условия

Активация на акаунт