Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

От студа и вятъра нещо стана с лицето ми-зачервено, подкожни пъпки и силно чувствително. Имам много суха и чувствителна кожа. Слагам крем но явно ми е слаб. Питам се дали трябва да се обърна към дерматолог или козметик? Помогнете ми?
Цитирай

по-добре на дерматолог  Peace
Цитирай

София

Дерматолог  Peace
Цитирай

Пловдив

Дерматолог. Ако той предпише ерапия в козметичен салон тогава и козметик. Но търси добър козметик занимаващ се с медицинска козметика. Често пъти самите дерматолози работят в екип с козметици и достора може да ти препоръча къде да отидеш.
Цитирай

Дерматолог.
Цитирай

Burgas

Дерматолог. Първо трябва да се изясни откъде идва проблема. Дерматолозите също изписват кремове, в зависимост от кожата.
Цитирай
само със специалист медицнска козметика
Цитирай

Пловдив

Ами мисля че си за дерматолог. Щом ти е толкова чуствителна кожата, сигурно ще ти изпише някакъв медицински крем от рода на Юсерин, Биотерм и др. подобни.
Цитирай

Белгия/София

Дерматолог. Все пак той е медицинското лице  Peace
Цитирай

София

Дерматолог Peace
Цитирай

София

Дерматолог. Първо трябва да се изясни откъде идва проблема. Дерматолозите също изписват кремове, в зависимост от кожата.

Имах и все още имам подобен проблем, с тази разлика, че моята кожа е от смесен тип (проблемна в Т-зоната). Посетих първо дерматолог, но дали не попаднах на свестен такъв не знам, но не ми помогна особено. Козметичката беше тази, която ме насочи към правилната терапия.
Принципно съм съгласна, че консултацията с дерматолог е желателна.
Цитирай

София

Благодаря ви! Ще се посъветвам с дерматолог.
Цитирай

Бристол

Дерматолог. Много вероятно е да е студова алергия. Успех Peace
Цитирай

И моята кожа е така, лющи се през зимата Confused Аз лично на дерматолог не съм ходила, просто ползвам супер мазни кремове през студените месеци и всичко е ок Peace
Цитирай

Естествено,че дерматолог   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора