Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Моля Ви Praynig, ако скоро сте виждали скоро в някой магазин да споделите, къде ги има.

Преди години 2 години бях купувала на испанската фирна MORA, но вече не ги продават в този магазин. Трябва ми размер 135/115 см.

Благодаря, Ви предварително Hug!
Цитирай

София

На Илиенци има на поне три места.За размери не помня,но има и детски и големи.В подлеза на Плиска май също има,но не съм сигурна за там.
Цитирай

София

Аз го купих от симеон близо до пиротска има един малко забутан детски магазин, но като я обиколиш се намира. Беше отдавна де та незнам сега дали ги има още
Цитирай

Пловдив

В Пловдив ги продават във Вис Виталис. Има всякакви размери и такива,  който се закопчават като порт бебе с тик-так копчета (моето е такова).
Цитирай

София

Да на Илиенци има, аз минала седмица си взех за спалнята имаше и много хубави детски 20/30лв.
Цитирай

Някъде там...

В Да-нет има много красиви одеала. Очите ми останаха, ама Виктория не търпи одеала.
Цитирай

В Да-нет има много красиви одеала. Очите ми останаха, ама Виктория не търпи одеала.

Благодаря ти, Алекс1, за предложението, но искам да си го видя преди да го купя, а и размерите са по-малки! Да ти кажа често не смея да купувам все още от електронните магазини./ох кога ли ще се престраша!!!/
Цитирай

Благодаря, Ви момиче за бързите отговори, ако още някой е виждал да сподели. Явно трябва да търся по детските магазинчета.

Да на Илиенци има, аз минала седмица си взех за спалнята имаше и много хубави детски 20/30лв.

kimba77 то хубаво на Илиенци ама докато се замъкна до там ooooh!. Нищо, ако все пак се наканя да отида би ли обяснила къде точно се намира магазинчето. Благодаря, предварително!

Цитирай

София

"Панагюрище" имат, но не съм сигурна за размерите - виж в сайта. Магазини имат в  цяла София.
Други - "Самоковска текстилна компания", имаха много готини детски одеяла, 2 или 3 размера. Техни магазини знам само на Илиянци и до автогара Юг.
Други - в магазина на Happy Dreams на Стамболийски има точно испански одеяла, те също са вносители.
Други вносители на испански одеала - Espana, на Раковски 40, тези също са много хубави
Цитирай

София

На пазара Ситняково.
Между другото ги шие българска фирма и са за износ за Испания. Според мен са същите, които ми предлагат за "испански" в лъскавите магазини на двойна цена.
Аз си купих две за мойте сладурки и вече 2 год. не са мръднали. Пиши на лични, ако те интересува повече.
Цитирай

гр. София

Аз си ги купих от Happy Dreams на Стамболийски - сигурна съм че в момента имат защото си взех едно само преди няколко дни. Моите се  размер 110/140   и  80/90 /това е от тези с ципчетата, които стават за навън  и беше 31лв/
Цитирай

София

angelaa Одеалата ги има на две три места където има и чаршафи, като застанеш с гръб към Техномаркет тръгваш надолу и гледаш от дясно на две места ги има, даже са изложени отвън в голями пликове няма как да не ги видиш /гледаш първите две три магазинчета с такива одеала защото надолу също има ама са гадни нява имитация/, и има едно ново хале вътре ги има на едно място няма как да не ги видиш, защото са единствените с одеала и чаршафи и се падат близко до външните врати.
Дано да ти стана ясно, че как обясних  Embarassed Embarassed Embarassed
Цитирай

Ей, момичета страхотни сте! Хиляди благодарности на всички, които ми отговориха. Тия дни започвам да обхождам магазините, където сте ми посочили и пак много Ви, благодаря!!!
Цитирай

София

И аз да се включа - има два магазина на Раковска, като тръгнеш от Дондуков към Сливница, 10-тина - 15 метра от дясната страна и малко по-надолу от лявата. Има всякакви размери Peace
Цитирай
Аз го купих на дъщеря си от Вис Виталис в Пловдив
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора