Какъв е този списък, според вас?

  • 3 344
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Съвсем случайно го намерих http://www.sofiaculture.bg/news/08_09_06.html#lulin, като написах името на дъщеря ми в нета. Оказа се, че фигурира в едно ОДЗ, където съм я записала, колкото да не е без хич, а в това, което искам да бъде, я няма.
Дали това са окончателните списъци за приети молби? newsm78

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 21:39 от Ню

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
и мойто дете е в тоя списък
а защо?

# 2
  • Мнения: 1 671
Момичета, мисля че това е част от електронния регистър на свободните и заетите места в детските градини, за който настоявахме още миналата година пред СГО от нашето сдружение. Затова имената на децата ви фигурират там, и е показано къде са приети, но дали информацията е актуална, не мога да ви кажа.

# 3
  • Мнения: 5 468
и мойто дете е в тоя списък
а защо?
Ами сигурно си подала молба в съответната ОДЗ. А?

Момичета, мисля че това е част от електронния регистър на свободните и заетите места в детските градини........
Ама защо само част от списъка ще публикуват? Изкарват акъла на родителите така newsm78.
Съмнявам се, че е списъка на приетите деца... В такъв случай моето ще е прието в прехвалена детска градина Blush, а беше записано под номер 81 - без никаква надежда за прием.
Може би е списък със записаните деца по градините, ама тогава защо моето го няма в тази, в която е записано със 100% сигурност Confused?

# 4
  • Мнения: 1 671
Публикуват списъка , за да се види, че няма дублиране на имена в различни градини.
Може да е просто списък с подадени молби и изнесени имената на децата, които са потвърдили, че ще посещават съответното ОДЗ.

В Пловдив, откъдето съм аз, не е в такъв формат регистъра, бихте могли да питате по телефона утре в СГО.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
мислех че този списък е за претите тази година(2007) деца

# 6
  • Мнения: 5 468
Може да е просто списък с подадени молби и изнесени имената на децата, които са потвърдили, че ще посещават съответното ОДЗ.
Ами и това не е, защото не сме потвърждавали, че дъщеря ни ще ходи в това ОДЗ, в което фигурира името й...
Този списък е хубаво направен, но е направен една към гьотуря, дето има една приказка Crazy. Идеята е много добра, но що така?
Писах имейл до някаква госпожа, дето се занимава с тези въпроси.

мислех че този списък е за претите тази година(2007) деца
Ама много е рано. НАли списъците за приетите деца, излизат май месец и юни е потвърждаването...

# 7
  • Мнения: 1 671
Вижте началото на документа- пише Информация за свободни места и подадени молби.

Освен това отчетете, че е качен в нета на 08.09.06. Информацията, която се съдържа в него, е валидна към началото на септември.

Мисля, че системата вади името на детето в това ОДЗ, където молбата е с най-преден номер и има шанс да бъде прието. А в останалите градини, където е подадена молба за същото дете, просто излизат цифрите за дублиране.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, явно е за молбите и децата, които ходят на градина от есента на 2006 г. понеже намерих името на моето дете и то в градината, за която сме кандидатствали и сега посещаваме.

# 9
  • Мнения: 5 468
А моето, дето е записано за септември 2007, защо се мъдри и то там тогава? newsm78
А го няма в списъка, в който би трябвало да е?

# 10
  • Мнения: 1 470
   И моето дете е там newsm78!!!Трябва да намерим някой който да ни обясни какво става newsm78!!!Да ви попитам-всичките деца ли са родени 2005г.?Защото ми се струва че това са извадки на част от ОДЗ,по райони,но само на децата родени 2005г.По спомен,когато записвах моето дете под №80,но ми обясниха че за неговата си година е някъде към №40...Във този списък фигурира като №43...

# 11
  • Мнения: 9 990
А моето защо го няма, а съм подала на 3 места документи? Thinking SadМоже би, защото ходи вече в една градина.....знам ли?Но подадени документи имам от тази година на ново.... Thinking

# 12
  • Мнения: 327
И нас ни няма в този списък, а сме подали 2 молби в едно и също ОДЗ - май 2006 и януари 2007, защо ни няма  newsm78
Дали ще го актуализират или...???

# 13
  • Мнения: 1 671
Ню, имаш ли вече отговор на мейла си? Моля те да споделиш с нас какво са ти писали, за да се ориентираме.

Предполагам, че недоразуменията идват от това, че изнесената информация не е актуализирана. И все пак, ако някой  от вас, момичета, има възможност, нека звънне и по телефона, защото е важно този електронен регистър да отразява актуалната информация, нали затова го искахме толкова - за да е от помощ на родителите, а не да внася допълнителна неяснота.

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А в нашия район данните все още се обработват. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт