Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2005, 18:28 ч.

Повторна стачка или..?!?

• 250
  • 2
  •   1
Отговори
Момичета, в скоро време ще полудея! Тъкмо си помислих, че съм се преборила със стачката и ще се справя с кърменето (даже тема пуснах да се похваля), пак се почна..Моят син отказва да суче- сутрин в 6 и след това в 9 суче охотно и с удоволствие, но оттам  нататък настава ад! Реве по половин час, а аз го успокоявам, че дано се съгласи да засуче...А вечер- абсурд, изобщо не иска и да погледне гърдата ми- и се принуждавам да дам мляко..Имате ли идея какво става? Отново стачка? Или нямам кърма? Или просто е решил да се отбива? Да си призная (колкото и да ме е срам), търпението ми е на предела си и май ще се предам.. #Puppy dog

# 1
  • До хладилника, който обичам
Спокойно! Щом суче сутрин, вероятно не е стачка! Въоръжи се с търпение и спокойствие. Ще погледна по книжките да видя какво може да ти помогне в тази ситуация!

# 2
  • София
Ииииии, как ме е яд!Толкова се радвах за вас!А дано пак да се размине Praynig Със съвет, за съжаление, не мога да помогна Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт