Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мисля утре да сложа малко тиквичка в пюрето на Ники.И понеже аз обожавам супа от тиквички и картофи с копър и магданоз, се замислих кога всъщност мога да му овкуся обяда с любимите миризмички?А, и освен това - и те ли се въвеждат отделно от храната/т.е. утре първо само с тиквички, след три дни - и копър/ или пък с оглед  минималното количество, което се дава, не е необходими специално захранване?
Цитирай

София

Цитат на: belinda
Мисля утре да сложа малко тиквичка в пюрето на Ники.И понеже аз обожавам супа от тиквички и картофи с копър и магданоз, се замислих кога всъщност мога да му овкуся обяда с любимите миризмички?А, и освен това - и те ли се въвеждат отделно от храната/т.е. утре първо само с тиквички, след три дни - и копър/ или пък с оглед  минималното количество, което се дава, не е необходими специално захранване?

Копър и магданоз можеш да сложиш спокойно. Като начало по мйничко. Специално захранване не е нужно - все пак се слага по малко от тях  Smile
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз ги въведох доста късно, но ако сега трябваше пак да захранвам, нямаше да чакам толкова. Те драматично подобряват вкуса на манджата! Мисля, че щом изобщо си захранила, слагай по мъничко.
Цитирай

Видин

Аз някъде около началото на седмият месец започнах да добавям зеленяци към пюретата, но не защото ги считам за опасни, а защото от тогава някъде Ева започна да яде по-големи количества от пюрето.Така че слагай смело.
Цитирай

Аз ги въведох след като бях вкарала достатъчно зеленчуци в менюто, мисля беше през 7-я месец, така че да ги комбинирам подходящо.
Слагай смело, няколко стръкчета магданоз, целина или копър са достатъчни....
Цитирай

високо

копър и магданоз - към 8-ия месец...други зеленини не съм пробвала още...аааааааа, една супа с босилек дадох онзи ден, но тя си беше готова - на Нестле - добре я прие:)
Цитирай

Европа

Копър и магданоз слагам от 7-я месец.Вчера сложих малко джоджен....полезен е за стомаха по принцип.Но дали може-незнам... Thinking
Цитирай

Торонто

Аз дадох късно- след 1г. Сигурно не е нужно да се чака толкова, но аз се притеснявам, защото купувам всички подправки и все ме гризе, че им слагат някакви торове. Май съм станала параноичка Confused
Цитирай

Сложих миналия месец - т. е. в осмия, но не за друго, а защото по-рано не се бях сетила. Видях постинг на Шали за пюретата и ми дойде и на мен на ум. Мисля, че не ти пречи да пуснеш малко. Аз съм слагала копър, магданоз и кервиз, които имам замразени от лятото.
Цитирай

Sofiа

Аз започнах да слагам магданоз, копър и лук по някое време през осмия месец, но преди това не бях се сетила просто  Embarassed
Цитирай

София

Цитат на: belinda

Belinda, да те питам за тиквичките. Понеже и аз вече трябва да разнообразявам картофа. Нали не им е сезона сега, чудя се дали нямат химикали разни  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.