Лили Иванова се сгодила

  • 4 565
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 116
мен пък лично ме отварти, като се беше върнала от Германия, забравила българския. аре, бе, ебаси превземките. а че има глас, има...
не беше ли Камелия Тодорова със забравения български ?

Да и тя беше забравила български...

# 61
  • Мнения: 2 849
Да и е честито .Всеки човек имам право на щастие ,независимо на колко години е . Peace

# 62
  • Мнения: 677
Лили Иванова може да си прави каквото си иска..
Дори и повече..
Любовта не признава ограничения..Еле па възрастови..
Пожелавам на всички на 70 да изглеждат така!

# 63
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Лиска, кефиш много!

# 64
  • Мнения: 2 386
Да и е честито на Лили..Всеки има право на щастие. Во този ред на мисли гледайте In pursuit of HappYness.Много подходящ и хубав филм.
Деяна,изкефи ме ситния шрифт. Mr. Green
Изобщо,опсна тема-всеки втори недоразбрал и скача на бой  hahaha Joy

# 65
  • Мнения: 1 673
мен пък лично ме отварти, като се беше върнала от Германия, забравила българския. аре, бе, ебаси превземките. а че има глас, има...
не беше ли Камелия Тодорова със забравения български ?

Ами разбира се, че тя беше! Но като е решил човек да плЮе, какво ли го интересува.. Всички грехове й се преписаха на Лили! Стара, надменна, прави се на не-знам-си-какво...

Не съм чела още статията, но си мисля, че се е пошегувала.

Наречете ме завистлива и всичко останало,но на мен баба Лили,защото жената все пак е набор на баба ми,ми е адски смешна.Като я видя как ми се облича като 20 годишна и сигурно се мисли за такава,направо ми става лошо.Не смятам,че й завиждам .На 70 години да съм сам сама и тепърва да се сгодявам или пък цяла Бълагария ,добре де не цяла ама половината ,да ми се подиграва зад гърба.Смешно е как не може да разбере,че не е вече млада.А защо примерно хората не се подиграват на Йорданка Христова ? Защото тя също продължава да пее,защото жената се държи на положение и не се прави на нещо,което не е .
Надявам се сега да не ме линчувате публично  Simple Smile

Пък това направо... Shocked Просто си млада и се изкаваш неподготвена! Колкото пъти съм гледала Лили по концерти и ТВ, никога не съм смятала, че е облечена с нещо, което само 20 годишните могат да го носят. Косата й е в най-близкия й стил, този, който имаше и като беше на 40! И защо реши, че се мисли за 20 годишна? Познаваш ли я? И как трябва да изглежда на тези години и на сцена? С оръфан пуловер, басмяна пола и гърди виснали до коленете? Артистите са артисти! А Лили е велик артист! Един от най-великите в страната ни. Все едно да кажеш за Шон Конъри, Антъни Хопкинс, Тина, Алла някоя неуважителна дума!

Лили има зад гърба си няколко брака, била е булка с всичките му сантанати, имала е голяма сватба! Това за годежа, пак да кажа, най-вероятно е нейна шега, която обаче ти няма как да разбереш. Йорданка Христова е също наша голяма звезда, ама бая майтапи е отнесла на гърба си покрай слуховете за лЮбовната история с Фидел и заради всевечния си испанския си стил... Ама какво да се разправяме... Човек реши ли да плЮе, най-напред с плЮнка си пълни ушите, че да не може да чува никой друг като му говори!

# 66
  • Мнения: 1 002
Не съм чела още статията, но си мисля, че се е пошегувала.
да , пошегувала се е ,  и аз го написах ,
но пък виж как умее да хвърля бомби  , а ?
веднага влезе в устите на девойките  Simple Smile

# 67
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
мария антоанета, айде провери си инфото и тогава лай.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 116
Marie-Antoinette, успокой се ...
И всички, които се палите толкова....
Всеки има право на мнение, нормално е публичните личности биват оплювани всеки ден ...
Доста от въпросните личности са оплюти и тук във форума...

# 69
  • Мнения: 1 673
мария антоанета, айде провери си инфото и тогава лай.

Кое инфо да си проверя, karmacoma? Добре, отивам да прочета статията, защото другото го знам със сигурност.

Marie-Antoinette, успокой се ...
И всички, които се палите толкова....
Всеки има право на мнение, нормално е публичните личности биват оплювани всеки ден ...
Доста от въпросните личности са оплюти и тук във форума...

Така е, Жгмъц! Права си! Ама някои личности не бива да се оплЮват. Не съм голям фен на Лили, просто както някой по-горе каза "тя е икона". Не може така да се плЮе безобразно!

# 70
  • Мнения: 155
Сгодена, несгодена, шега или не .......я да я оставим да си живее живота!

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 138
Мариа-Антоанета,мисля,че всяка от нас е тук да си изкаже мнението.За мен Лили е такава,каквато я виждам аз.За теб може да е икона,прима,гранд дама ОК.И друго смятам,че е малко странно да я сравняваш с имена като Антани Хопкинс, Шон Конъри и др. Лично мое мнение,

Лиска,аз Лили съм я виждала доста пъти,за да ми е смешна. А ти баба ми колко пъти си я виждала? Пък и знаеш и какво гледа по теливизията.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 116
мария антоанета, айде провери си инфото и тогава лай.

Кое инфо да си проверя, karmacoma? Добре, отивам да прочета статията, защото другото го знам със сигурност.

Marie-Antoinette, успокой се ...
И всички, които се палите толкова....
Всеки има право на мнение, нормално е публичните личности биват оплювани всеки ден ...
Доста от въпросните личности са оплюти и тук във форума...

Така е, Жгмъц! Права си! Ама някои личности не бива да се оплЮват. Не съм голям фен на Лили, просто както някой по-горе каза "тя е икона". Не може така да се плЮе безобразно!

Според мен никой човек не заслужава да го омаскаряват, независимо дали е Лили Иванова или Сульо Пулев. Всеки човек има право на достойнство ! Така че как се казва оплютия е без значение ...
Дразни ме ентусиазма, който влагаш за да защитите някоя личност, която смяташ за икона или е просто по-най за теб, това е твоето мнение....
Не забравяй, че и другите имат мнение ....

# 73
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Лили Иванова може да си прави каквото си иска..
Дори и повече..
Любовта не признава ограничения..Еле па възрастови..
Пожелавам на всички на 70 да изглеждат така!


Това аз ли го писах?!?  newsm78
По-точно не бих го рекла.

# 74
  • Мнения: 3 423
Майка ми ми разказва как в далечната
не знам-си коя година, две от нейните
колежки от института нямало къде да
преспят преди кандидат-студентските
изпити. Докато говорели на рецепцията
на някакъв хотел, отзад се появила Лили
и им предложила да ги приюти. Та и досега
са й благодарни и разказват случката.
Рядко има жени на тази възраст с такова
излъчване и такъв дух. Липсват ми песните й.

Общи условия

Активация на акаунт