Имаме си дъщеричка

  • 2 546
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
От една седмица нашето момиче е вече в къщи и сме много щастливи!
Първите дни бях като пребита.От притеснение да правя нещата правилно,не хапнах нищо.Падна голяма борба с памперсите,но вече и там задобрявам.Деничка-Звездичка беше не по-малко стресната.Нова къща,нови хора.Всички я прехвърлят ,гушкат.Първата нощ не спа ,а плака.Втората нощ също се беше разстроила.Тогава я взех при нас в леглото и тя се укроти и заспа.На сутринта като се събуди ,погледна първо мен, после баща си,подаде ни по една ръчичка и се засмя до уши.Това явно беше нейният поздрав за нас.От този момент нататък нешата тръгнаха по-гладко.Дай боже да продължава така Praynig

# 1
  • Мнения: 581
Честито и да ви е жива и здрава!  bouquet

Радвам се за вас. Hug

# 2
Честита ви радост! Бъдете много, много щастливи!!! Hug  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 341
Честита ви радост!!!

Растете здрави и много,много щастливи!!!

Ох,как обичам такива новини  newsm51

# 4
  • Мнения: 164
Честито мила mar mar да ви е жива издрава и да ви радва много по голямо щастие и радост няма от това да има нов член в семейството.А за първите днии седмици и аз така бях е бях хапвала нищо през ноща той не спеше спокойно но не плачеше сега дето вече много плаче като излизам някъде или ме няма в стаята ама той е на 10 месеца сега ще ги направи ,Вие колко сте големи.Малко трудно му беше докато свикне  с храната и да се храни с лъжичката с режима ама постепенно свикна първия ден много плачеше като го къпех неискаше вода сега обаче неиска да излиза от коритцето и така всичко му се нареди не се притеснявай всичко ще мине много бързо направо дните летят . Laughing Laughing Laughing Hug

# 5
 newsm51 Честито!Да ви е жива и здрава и много да ви радва

# 6
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
mar mar Честито ви дъщеричка.Да ви е жива и здрава и много много щастие пожелавам на цялото ви семейство.
Аз винаги съм казвала,че по принцип на човек му трябва малко нагласа около седмица.Аз и двата пъти бях така като теб.като пребито куче,все гледах да не сгреша някъде а и докато свикна,че начинът ми на живот преминава във съвсем друга насока. Mr. Green
Един чорапогащник,обувах за половин час,за памперсите няма да ти говоря,колко време ми отнемаше да се преборя.
Е с течение на времето станах спец и сега всичко правя за отрицателно време.А и като си организира човек малко,по-малко работата става по лесно.
Желая ви успех.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 843
Честито и спокойно!
Седмица без ядене, явно може да ни стане девиз на повечето нео-майки! Simple Smile
Няма как, всеки си минава по пътя, кога по-гладък, кога по-стръмен, но с търпение (ключова дума) и любов, всичко застава лека полека на място.
Много гушкане, радост е глезотийки желая на цялото семейство!

# 8
  • Мнения: 1 182
Честита Ви дъщеричка!!!
Бъдете много щастливи заедно  bouquet
Какви прекрасни новини в този подфорум Peace И моята приятелка Мародиди чакат всеки момент да си приберат Таничка у дома!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 367
Честито Mar mar!   bouquet   Да ви е жива и здрава  newsm32    и да изживеете много щастливи мигове заедно! Ти, че не си яла е бял кахър. И аз минах през това, въпреки, че Ники си ядеше нормално, просто времето не ми стигаше, а мъжа ми направо го забравях. Сега вече всичко така се нормализира, че не мога да повярвам че сме заедно от месец. Имам чувството, че винаги си е бил при нас. Ще видиш, че и при теб ще стане същото след 3-4 седмици.  baby

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Честита дъщеричка.На колко е малката принцеска?дА ви е жива и здрава.

# 11
  • Мнения: 883
mar mar, честита звездичка   bouquet
Много радост и щастие! И веднага щом можеш, прати снимки  Grinning
Припомни ми, колко голямо е момиченцето ти?

Нацелуваи я заради всички нас

# 12
  • Мнения: 883
Lati, ако правилно съм жидяла тжоят Вики днес прави цяяяяяяяяяяяяла една годинка   Grinning

newsm59 nbirthday newsm67    bigdance2 nbirthday  party041 newsm59  ura  bigdance2 newsm67 nbirthday  Party Time Tada  costumed034
Да ти е жив и здрав! И да ви носи много радост![/color][/size]

# 13
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мар-Мар,да се отчетеш и със снимков материал,съвсем скоро. Hug Mr. Green

# 14
  • Мнения: 127
Благодаря на всички!
Деничка е на 8 месеца без една седмица.Много е талантлива.Първия път беше трудно с лъжицата,но сега е спец,а с банята още от първия път изпадна във възторг.Чистофайница ще дойде.Когато я водя в банята да мием дори муцунката и ръчичките,застава мирно,изплезва език и стои търпеливо,имам чувството че и доставя удоволствие.В интерес на истината доста бързо се адаптираме една с друга,даже като излизам от стаята започва да хленчи,а като вляза започва да се радва.В момента са се гушнали с татко си,тя му хапе ръката,а той я гледа със щастлив поглед.Снимки има отдавна,но не смеех да ги побликувам.След малко ще свърша и тази работа.

Общи условия

Активация на акаунт