Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора

Анкета

Фатална жена ли сте?

Какво се крие зад определението " фатална жена " ?
 Мъже най-вече съм чувала да употребяват израза, но жените, за които го казват са си чисто и просто пеперуди...

« Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 09:12 от Kasidy »
Цитирай

София

Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?
Цитирай

Моето тълкувне  е , че това са жени,  които обикновено имаш, но не можеш да напуснеш Smile С огромната добавка, че фаталната жена може да е фатална само за определен мъж - не за всички  Wink

Цитирай

София

Моето тълкувне  е , че това са жени,  които обикновено имаш, но не можеш да напуснеш Smile С огромната добавка, че фаталната жена може да е фатална само за определен мъж - не за всички  Wink

Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж. Пичето е просто фактор. Фатализъмът и фаталните неща понятия са тъй абсурдни.
Любовта е болест - като грип, като рак. И при трите се набутваш, но само при едната трескаш.
Цитирай

При хората, които обичам

Доживях да се съглася с Жоро 35

Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж.
Цитирай

Варна

Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж. 

Така мисля и аз.
Каквото сам си направиш, никой не може да ти направи - с други думи мъжете сами допускат да им се  качат на главата, като се извиняват, че жената била фатална...
Цитирай

Фаталните жени са плод на въображението на писателите и сценаристите на филми.Възможно е някой мъж, някога,в качеството си на кръшкач да е употребил този израз и в ежедневието.Но то е било по-скоро с цел,да оправдае евтината случка.Жоро го е казал много на място-за гнусните и за курветата.
Цитирай

София

Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Smile
Цитирай

София

Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Smile

Това да не можеш да имаш някоя жена не е познато чувство за мен. Говори си с балъците.
Цитирай

Burgas

Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.
Цитирай

София

Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.

Чувала ли си за фразата 'Писна ми на ку.а'? Не е случайна. И най-яката мадама рано или късно става жертва на явлението.
Цитирай

София

Lady Marmalade ме изпревари. Точно.
Цитирай

Мдаааа, съгласна без никакви забележки. Майсторлък се иска за тая работа и акъл!
Цитирай

При хората, които обичам

И тук отново стигаме до мъжа. Не мога да се съглася, че фаталната жена може да покори всеки мъж, ако си го постави за цел. Има мъже, които не поддават.
Цитирай

София

И тук отново стигаме до мъжа. Не мога да се съглася, че фаталната жена може да покори всеки мъж, ако си го постави за цел. Има мъже, които не поддават.

То и такива жени има, ако става въпрос. Very Happy

joro01, хубаво се изхвърли, ама не на място.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора