Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 14 075
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 475
Добре дошли в част 40 на темичката мами в Италия!

Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:                                                    Friuli Venezia Giulia:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento                                Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
                                                                                     piccola (КАЛИНКА) - Trieste   
                                                                                     misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì                              Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
                                                                    Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                                 Basilicata:
dessita (ДЕСИ) - Napoli                           Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38,
Част 39

Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 18:51 от Giorgia

# 1
  • Мнения: 5 475
Eдно кафенце от мен  Wink



Весела седмичка на всички!  Hug  bouquet

Честит рожден ден на Самира със закъснение!  Heart Eyes  bouquet
Много здраве и да носи радост на родителите си!  Hug

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 10:16 от Giorgia

# 2
Piccolinke, но комент.  Crossing Arms
Изобщо не си това ангелско създание, което си мислех, направо си перфида.Ама тъпкано ще ти се връща, вече си те представям с количката по стълбите ха ха ха ха  hahaha

По въпроса за магданоза, пардон за сутиените: за бременните мами е много важно да са с подходящи сутиени. Моят и досега си го нося, защото ми е най-удобниат. За сутиена за кърмене: изчакайте първо да видите дали ще кърмите.

Честито на Самирa! Heart Eyes

Кала, виждам, че се познаваме вече.  bowuu

# 3
  • Мнения: 2 379
Confused  Един път да реша да ви изненадам с нетрадиционно заглавие...и на никой не му прави впечатление..  Rolling Eyes
   Само ние звучим като по протокол...с тези Мами в Италия...и номер след това... Crossing Arms
Хайде ,скачайте в  новата тема
Ами, Джорджиния, не ми излизате в "Нови отговори на моите публикации" и затова ви пренебрагнах така Laughing Ето сега вече се записвам за новата тема!

Piccolinke, но комент.  Crossing Arms
Изобщо не си това ангелско създание, което си мислех, направо си перфида.Ама тъпкано ще ти се връща, вече си те представям с количката по стълбите ха ха ха ха  hahaha
Ти мен по стълбите не ме мисли Twisted Evil
За тези, които живеят във вътрешността на селото наистина си е мъка ooooh! Само стълби катерят, не могат да си стигнат до къщите с колата - абсурд! Паркират някъде, където е достъпно и торбите със спеза, бебета - кой каквото има да мъкне - се мъкне на ръце по стълбите Confused
Ние обаче сме по периферията, на спокойствие, на широко и покрай нашата къща минава асфалтиран пъъът Mr. Green
Това същото шосенце минава покрай още 2 села, така че си имам маршрут за разходка Wink Пак е нагоре-надолу, ама поне не са стълби. Пък и малко фитнес след раждането ci vuole!

# 4
  • Мнения: 5 475
Най-после да зацепи форума... Praynig Peace
  не знам какво му става в последните седмици... Rolling Eyes
 
Пиколинче, аз изобщо не ползвам функцията "Нови отговори на моите публикации",понеже пиша на много места после става една бъркотия.. Crazy
   
 Лек остатък на деня на всички!   bouquet
 
   
 

# 5
  • Мнения: 2 804
Здравейте милички ! Hug
Още веднаж благодаря ви !   Blush
След малко отивам на среща за работа , дано да хване , че вече ми писна  #Crazy .
Аз не съм наддавала много със Самира 9 кг. , а с Фатима мисля , че 12кг.  .
Обаче след първото раждане на третият ден като се прибрахме си бях на същите кила от преди забременяването .
Докато след Фатима , едва сега мога да кажа че си влезнах в дрехите .
Моя гинеколог все ми четеше лекции , а като отидох да раждам в стаята ми момичето беше качила 25 кг и никой нищо не и се е зъбил по въпроса .
Лека вече !

# 6
  • Мнения: 750
Здравейте и от мен Peace,за съжаление и днес се беше зациклил форума Confused
На мен малко ми се изясни пред погледа,та реших да поиз4истя малко в къщи,4е беше голяма бъркотия Shockedи 4ак сега сядам да си по4ина малко с вас  bouquet

Сон4е,абе ти направо ме изплаши с тия килограми.И аз съм още в 4етвъртия месец,а съм ка4ила ве4е 4етири килограма.Ужас ако едва след петия месец запо4ват да се трупат истинските килограми,сигурно ще се превърна в баба меца ooooh! ooooh! Shocked

Клеми как е малкия сладур,слушка ли мама Heart Eyes
Пожелавам на вси4ки мам4ета щаслива и спокойна седмица.  bouquet


# 7
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здрасти и от мен! Стига с тия кила, бе! Аз знам, че по едно на месец е нормално да се качва, та дори и да се стигне 12, мах 15 за целия период. Да не вземемте сега диети да пазете докато бременеете! Ами какви са тия антибиотици и прочие, бе деца? Направо ме плашите, прекаляват тия ваши доктори! С изключение на хапчетата за кръвно и мултивитамините, а и Малокс за киселините друго не съм докосвала дори когато няколко пъти имах главоболие. Е, ако някои имат сложни проблеми сигурно трябват антибиотици, макар и аз почти никога не престъпвам към тях, ни към други лекове ако не е много крайно наложително.

# 8
абе аз бая се замислих дaли съм ragazza della porta accanto ама нещо не се възприемам като такава, а вие newsm78

# 9
  • Мнения: 3 425
Абонирам се!

И при мен форума е странен   #2gunfire
........................

# 10
  • Мнения: 3 388
Сон4е,абе ти направо ме изплаши с тия килограми.И аз съм още в 4етвъртия месец,а съм ка4ила ве4е 4етири килограма.Ужас ако едва след петия месец запо4ват да се трупат истинските килограми,сигурно ще се превърна в баба меца ooooh! ooooh! Shocked

Ники, миличка, радвам се, че вече си по-добре  Hug
За килограмите каков да ви кажа, те съвсем откачат тея докита в Италия! Аз не съм още в 4 месец, влизам след около 2 седмици.
Ти може да си сложила повечко, ако си била по-слабичка.
Кога ти беше термина на теб, че не ти виждам лентичката? А мислите ли за име?  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 379
абе аз бая се замислих дaли съм ragazza della porta accanto ама нещо не се възприемам като такава, а вие newsm78
Абе и аз се замислих, ама ме беше срам да си призная, че не знам какво е това животно "ragazza della porta accanto" Crazy
Това не беше ли заглавието на някаква холивудска комедийка? Както се сещате, не съм я гледала.
Какъв смисъл се влага в този израз?

# 12
  • Мнения: 5 475
Преди да ми се припишат предубедени и недоброжелателни неща да кажа ,че преди време имаше сериал по РАИ с това заглавие,разказваше за живота и проблемите на различни момичета. Peace

Затова го асоциирах с нас.  Peace
   
 

 

# 13
Преди да ми се припишат предубедени и недоброжелателни неща   
 

 


?????

говорих за самия израз, айде до утре

# 14
  • Мнения: 2 379
Преди да ми се припишат предубедени и недоброжелателни неща да кажа ,че преди време имаше сериал по РАИ с това заглавие,разказваше за живота и проблемите на различни момичета. Peace

Затова го асоциирах с нас.  Peace
Нищо предубедено не ти приписвам Confused
Не знаех за този сериал. Италиански сериал, така ли?
Аз пък го свързах с ето този филм:
"The Girl Next Door", който на италиански е преведен "La ragazza della porta accanto".
   

Общи условия

Активация на акаунт