Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Добрич

Здравейте , моето момиченце е вече на 2 месеца и още и са тъмно сиви очите. Знаете ли кога ще си проличи истинския им цвят?
Цитирай

Чела съм, а и при нас и двата пъти беше така, че очите придобиват реалния си цвят, когато детето започне да се храни и сруда храна, освен с мляко. Но това е само едно прочетено становище и не е меродавно.
Цитирай

София

Моята педиатърка каза, че очите се избистрят към 4-5 месец и след като спреш да кърмиш придобиват реалния цвят. При нас стана така, сега очите са й сини от мътно кафяви - изумително!
Цитирай

На една звезда

Чувала съм, че до към 6-тия месец очите придобиват цвета си.
Цитирай

под жаркото слънце

Дъщеря ми е кърмена 6месеца, но до годината беше с ярко сини очи. След това позеленяха.
Синът ми се роди със сивосини, сега преливат от кафяво до зелено, но още го кърмя. Предполагам след като спра да кърмя ще се прояснят.
Цитирай

София

Аз знам че след 1 годинка цвета на очите си остава истинския
Цитирай

Плевен

На синът ми се установиха кафяви около 5-6 месец, а все още го кърмя.
Цитирай

Плевен

От 5-6 месец на са си променяли цвета, а е кърмена 7 месеца!
Цитирай

София

Чула съм, че от година. На бебка от 4 месечна до сега (сега е на 7) не са се променяли. Общо взето всички казват, че като се спре кърменето добиват истинския си цвят.
Цитирай

под звездите

Чувала съм, че до към 6-тия месец очите придобиват цвета си.
И аз
Цитирай

Плевен

И аз съм чувала че след спиране на кърменето,цвета на очите се променя.меги се роди със сини и все още са и такива,но и все още се кърмим.  bouquet
Цитирай

дъщеря ми поне до 6 месеца си сменяше цвета на очите!до около 1 месец беше със синкаво-сиви,после сиви,после се изменяха мн бавно,накрая около годинката станаха кафяви,но все още зеленееха малко,и след още време си станаха светло кафяви newsm78
обаче синът ми си е с кафяви от раждането Wink
Цитирай

Моята дъщеря се роди  и е със сини очи,напук,че ние с баща и сме с кафяви очи и с тъмни коси,а тя-сини очи руса коса! newsm78
Явно гените на предците ни са надделяли при нея.
Цитирай

sofia

Ния се роди със сини и си е със сини.
Цитирай

София

И ние сме като fior и двете ми дъщери са синеоки,а аз и баща им - не!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора