Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте чувал ли е някой от вас за това заболяване при бебетата - лимфангиом? как се диагностицира и как се лекува-задължително ли с операция? ще съм много благодарна ако някой е имал подобен случай да разкаже за това!
Цитирай

София-Дружба 2

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D1%84 … meta=lr%3Dlang_bg

Това излезе в Гугъла. Дано ти е от полза.  Hug
Цитирай
благодаря много за отговора. аз също търсих в Гугала, изчетох и доста руски сайтове, но за съжаление малко се знае за това рядко заболяване. можете ли да ме насочите към кого да се обърна за повече информация, защото лекарите вдигат рамене - много рядко са имали такъв случай. уговорихме среща в Пирогов с детски хирург за второ мнение, но ме притеснява че настояват за операция. моля ви, ако някой има подобен случай, да ми пише. благодаря предварително.
Цитирай
 Sadза лимфангиом, открит на малко бебе, мили майки, пишете, ако знаете нещо по въпроса!
Цитирай
Моля някой ако знае нещо за това заболяване, да ми пише!!
Цитирай

София

Пусни тема в подфорум "Деца с увреждания и хронични заболявания". Може някой там да знае нещо.

Иначе - в Пирогов са може би най-добрите ни специалисти по детска хирургия. Мисля, че можеш да им имаш доверие.
Цитирай
благодаря за съвета   Smile, всичко по темата ми е от полза.
Цитирай
какво да правим? някой имал ли е поставена такава диагноза?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.