Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Дайте ми моля ви идея за някоя подходяща песен за стриптийз и по-конкретно за този от дисковете на Кармен Електра, защото почти всички, които се сещам, изобщо не пасват  ooooh! Мисля, че в ДВД-то има някакви за избор, ако някой ги знае кой са, ще ви бъда много благодарна!  Hug  Smile
Цитирай

не съм гледала тези дискове,но пробвай да намериш в нета дискове с музика за стриптийз.
Цитирай
Търсих доста, обаче нещо нищо подходящо не намирам Sad
Цитирай

София

и аз не се сещам за дисковете на Кармен Електра, но има и много други подходящи песни за стриптийз.
Сещам се за саундтрака на филма "Стриптийз" с Деми Мур например, песни на Мадона също има тематични Laughing
Успех  bouquet
Цитирай

Сещам се за Madona - Justify my love  Peace
Цитирай
Мерси... сетих се за нея, обаче някоя друга ми се иска, давайте още идеи ако имате моля ви, все някоя трябва да пасне .....  Rolling Eyes
Цитирай

банално,но на Шаде.
Цитирай

ПloveДИВ

Има едно парче на Том Джоунс- само за стриптийз е. Ще погледна как се казва. Къде в дисковете на г-жа Електра има песни. Защото аз нямам такива екстри. Имам само "упражненията".
Цитирай
Коя песен на Том Джоунс?
Ами на моите дискове също ги няма, обаче на DVD-то казват, че можеш да си избираш музиката и затова предполагам, че има някакви песни... иначе на CD-то с Лапденса танцува само на някакъв ритъм...
Цитирай

Аз мога да предложа Madonna - Erotica и Kylie Minogue - Slow  Peace
Цитирай

край морския бряг

А аз винаги свързвам стрийптиза с песента от "Девет седмици и половина".
Цитирай
в Датата в Торенти има специално торент с еротична музика,която е много подходяща,м/б вече е късно,но опитай да си свалиш от там
Цитирай
Аа не е късно, имам още няколко дни да го измисля... Мерси на всички Smile Сега ще разгледам из торентите ... дано има нещо подходящо  Hug
Цитирай

ПloveДИВ

http://www.youtube.com/watch?v=4klyIX4RIWA

Ето тази песен имах предвид. Пият Том Джоунс и Черийз, солистката на Кататония. Клипът не успях да намеря- страхотен е. В нета има много варианти на тази песен с различни изпълнители и различан ритъм.

http://www.youtube.com/watch?v=3QDy4VemsOM
Цитирай

:)

На Мадона по- старите песни, сещам се за Том Джоунс като чуя за стриптийз  Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора