Моля, гласувайте за модератор

  • 4 579
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
и аз гласувах!  Wink

# 32
  • Мнения: 7 723
и аз гласувах  Wink

# 33
  • Мнения: 1 069
Дадох си гласа!

# 34
# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 198
БЕЙБ   bouquet

# 38
  • Мнения: 92
Ето удобен момент да се включа-БЕЙБ!!! bowuu

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз съм за Бейб Peace

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 6 999
Не искам да се заяждам, но коя е Бейб?  newsm78

Не съм я виждала нито да се включва активно в този форум, нито пък съм виждала повечето от твърдящите, че са гласували за нея, да правят същото... Некоректно ми е някак. Thinking

Гласувах за Stun, защото я познвам.

# 42
# 43
  • Мнения: 2 863
Шях да задам същия въпрос.
Мисля че някой иска да става модератор, но все си мислех,  че избора се прави измежду редовно участващи във форума потребители. Направи ми впечатление,че всеки път щом на Стън процента надвиши този на Бейбиту, веднага се появавя нов гласуващ и понеже ми стана интересно няколко пъти влизах специално, за да си проверя тезата.
Надявам се Мамма да вземе тези неща предвид, мисля, лесно може да се провери колко от потребителите гласували за Беибиту, са писали изобщо някога тука newsm78 И не мисля, че е редно, хора, които пишат и присъстват основно в други подфоруми да определят модератора на този.
А пък съвсем не ми е ясно ще ще дириш като модератор сред хора, които не познаваш и които не те познават.....

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 23:23 от Jaly

# 44
  • София
  • Мнения: 6 999
Jaly, много неприятно наистина...

Още повече в светлината на това какъв модератор ще е човек, който не пише в този форум или как ще ....модерира. Не го разбирам това желание.  Crossing Arms

Във всеки случай ако Бейб води до края поне и Стън да стане модератор - така ще знаем, че има един работещ.

Общи условия

Активация на акаунт