Гримирате ли се за разходка с децата в квартала?

  • 3 150
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Аз и без грим съм хубава Mr. Green
Понякога се гримирам за разходка, но не задължително.
А когато слизам до магазина за хляб по анцуг, не си мисля как ще срещна някое старо гадже и какво ще си каже той за мен, хаха hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги се гримирам, когато излизам навън.Без значение дали ще съм с децата или не, дали ще съм в градинката или за хляб.

Така съм свикнала и така се чувствам най-добре.
Изключение прави периодът, когато съм на море - тогава не слагам никакъв грим, освен вечер по малко гланц за устни и спирала /евентуално/.

# 32
  • Мнения: 658
Много бих искала, но всъщност моето лично време е в няколко минутки за баня и миене на зъби - мноооого рядко ми се случва да сложа грим, а така обичах преди. Twisted Evil

# 33
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Без нищо по лицето отивам само до магазина.
За разходка с децата съм със спирала и червило/гланц, или само гланц.
И малко вежди  Grinning

# 34
аз по-принцип не се гримирам - най-много да сложа червило, но навън по анцуг не излизам, а маратонки изобщо нямам в гардероба си. за мен поддържането не се състои в гримирането. кремове, маски, прически - да.

# 35
  • Мнения: 6 618
Много рядко излизам без грим.

# 36
  • Мнения: 2 019
винаги поне червило и сенки

# 37
  • Мнения: X
Да и до магазина като слизам..или да изхвърля боклука..............но го правя така,че да не личи/в смисъл не прекалявам с боичките/

# 38
  • Мнения: 946
Е слагам едно червило и малко ружче не може пък без хич.

# 39
  • Мнения: 7 723
Никога не излизам без макияж   Whistling
Ти знаеш ли колко татковци се навъртат по градинките  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 936
не винаги,зависи от настроението ми,от това колко съм бързала да изляза....
но пък в повечето случаи слагам само спирала..

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 973
Много рядко, ако бебка ми "даде" тази възможност!

# 42
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Сутрин с кафето, хващам и гримчетата...
Трябва да съм болна, за да не се гримирам!

# 43
  • Мнения: 872
Зависи от настроението, но в повечето случаи за из квартала-не. Само червило или гланц за устни, но това него броя за грим.

# 44
  • Мнения: 252
Да гримирам се PeaceИ ще продължавам, защото големият ми син онзи ден ми направи страшен комплимент. Ето за какво става дума. Онзи ден отиваме на родителска среща, заедно с децата. Както и да е, всичко мина  и вечерта той обеснява на баща си: "-Тати и да знаеш мама беше най- готината майка." EmbarassedИ действително има много хубави( то си личи, че имат хубави черти) но занемарени млади жени. Една спирала и гланц не са кой зне колко сложно упражнение, а и не отнемат много време.

Общи условия

Активация на акаунт