От кога грис и нишесте?

  • 10 553
  • 20
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. От кога започва да се дава грис и нишесте? Чудя се , защото в някои отпюретата на Хип за над 4 месеца вече има грис и нишесте. Благодаря Ви. Peace

# 1
  • Мнения: 7 640
аз започнах след шестия месец с кисел с царевично нишесте. По-късно към седмия въведох и глутен и пшеничен грис.

# 2
  • Мнения: 772
нишесте има и в плодовите пюрета.ако питаш за кремчета-нишестени от 5м,грис от 6

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
На 8 месеца дадох грис и крем

# 4
  • Мнения: 27 524
След 6-ти месец.  Peace

Чудя се , защото в някои отпюретата на Хип за над 4 месеца вече има грис и нишесте.

Няма такова пюре на Хип. Това са български интерпретации  Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 15 216
Зависи дали са царевични или пшенични.
Ако са царевични-може и по-рано, защото не съдържат глутен, но пшеничните е по-добре да се отложат за по-късно-поне след навършени 6 месеца.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Пюретата на Хип съдържат оризово нишесте и грис от ориз (поне такъв е превода), което няма нищо общо с пшеничните грис и нишесте, съдържащи глутен. Така че спокойно можеш да даваш пюретата на Хип след 4-ти месец  Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Аз дадох грис и нишесте след 8 месец Peace

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Четох как някои мами правят гриса и нишестето. С вода и после добавят АМ. Нали АМ когато е разтворено трябва да се изконсумира до 1 час. Значи трябва да се прави грис или нишесте само за момента и да се изяжда. Не трябва да престоява. Така ли е? newsm78

# 9
  • Мнения: 27 524
Така е  Peace
Прави се една процийка и се дава.

# 10
  • Мнения: 164
След 6-ти месец дадох грис и нишесте  Simple Smile

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Още не съм давала и ще следя темата с интерес.

# 12
  • Мнения: 188
а как приготвяте гриса?

# 13
След шестия месец.

# 14
  • Мнения: 2 019
На 8 месеца дадох грис и крем
и аз

Общи условия

Активация на акаунт