за гърдите след раждане

  • 1 101
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
По принцип нямам големи гърди.Когато кърмех обаче гърдите ми станаха точно такива каквито сам искала.След 3 мес. спрях да кърмя и ооо, ужас!Гърдите ми станаха още по-малки и от преди. TiredЧак сега почвам да се замислям дали пак селикона е добро решение?!Не знам имам нужда от съвет и ви моля да споделите.Какво бихте направили на мое място?

# 1
  • Мнения: 5 299
Едва ли някой може да ти каже, какво би направил на твое място. Така зададен въпроса - не е много точен.

И аз не съм особено въодушевена от бюста си след раждането, но чак до силикон...не бих стигнала.

# 2
  • Мнения: 185
И моя е мн.зле и ако имах пари бих си сложила силикон-малко Peace

# 3
  • Мнения: 2 309
След първото раждане и кърмене,бюста ми бива...нооо след второто живот и здраве бих се замислила да го коригирам PeaceПовече кураж от моя страна и съм сигурна,че ще го направя.

# 4
  • Мнения: 4 451
Изчакай да родиш още едно детенце и тогава си мисли за силикон. А мъжа ти как приема идеята, защото моят е много против Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 936
бих направила и ще направя  Grinning то4но това за което питаш  Peace

# 6
  • Мнения: 2 936
Изчакай да родиш още едно детенце и тогава си мисли за силикон.

невиждам какво трябва да се чака....ако иска дете след 5-6 години  Rolling Eyes така ли да ходи...без самочувствие!

# 7
  • Мнения: 125
Еми точно това еи проблема защото мъжът ми ми даде тази идея, аз не се бях замисляла.

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Еми точно това еи проблема защото мъжът ми ми даде тази идея, аз не се бях замисляла.

Ами,щом той сам ти предлага и твоето самочувствие ще се промени-действаи Hug!А,що се отнася до моя бюст положението е същото,много по-малък от когато и да било,но за жалост на мене никои нищо не ми предлага Sadи ще си го гледам такъв какъвто си е! Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 936
Еми точно това еи проблема защото мъжът ми ми даде тази идея, аз не се бях замисляла.

как проблем бе.... #Crazy радвай се! и не се замисляй  Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Сигурно ли е че след като спра да кърмя ще се намали  Praynig . Дай боже че при мен положението е страшно  #Crazy

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ако не планираш скоро бебе - давай смело! Аз кърмя второ бебе и не са ми се развалили гърдите. Но като спра не се знае...След 3-4 месеца планираме трето бебе, затова ще изчакам с "надуването", но ти се консултирай с няколко доктора, защото мой познат пластичен хирург ми каза, че се изчаква 1година след раждане, за да се успокоят хормоните в тялото и тогава се правят интервенции.

# 12
  • Мнения: 7 186
Ако го правиш, прави го заради себе си, а не заради мъжа ти. Ако ти самата нямаш желание или те е страх- недей.
Ако пък се решиш сега да си сложиш силикон, имай предвид, че ако планираш следваща бременност, след раждането най- вероятно ще се наложи реоперация със смяна на имплантите с по- големи, защото кожата наново се разтяга.
Аз лично бих си сложила ако намирам бюста си за грозен и ми създава комплекс, срам ме е да се съблека и т.н. В противен случай или пък само за напомпване- не бих, няма смисъл, поне за мен.
Все пак си е известен риск.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Еми точно това еи проблема защото мъжът ми ми даде тази идея, аз не се бях замисляла.

как проблем бе.... #Crazy радвай се! и не се замисляй  Hug

Мъжът ми да ми предложи силикон....дааа, това вече е проблем newsm78

# 14
  • Мнения: 2 936

Мъжът ми да ми предложи силикон....дааа, това вече е проблем newsm78

ами да! колкото и да го отричат е,не всички отричат ...мъжете винаги са харесвали големи гърди.
но пак се повтарям..защо да е проблем? трябва да се радва,че съпругът и,иска тя да изглежда перфектно!
както и да е ,,хайде да не спамя темата!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт