помагат ли мъжете ви в отглеждането на детето?

  • 6 521
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
би ми "помагал" да правя нещо ли1но за себе си;
децата са ни общи,както и всяка една грижа,радост,работа и безсъница около тях;


# 16
  • Мнения: 27 524
Мнооооооооооого бистрен въпрос.
Много зависи как са научени вкъщи - съпругът ми има брат с 14 години по-малък и с майка орлица, дето не е давала да припарят до бебето и детето и той възприема майката за основна и първостепенна. Не, че не е така, но все пак грижите е редно да са споделени. Зависи с какво се занимава той, зависи и на колко години сте.
Помага ми много, според мен недостатъчно... може би греша, не знам...  Confused

# 17
  • Мнения: 6 461
Старае се да ми помага когато има възможност.
Никога не ми е отказвал помощ,когато съм я поискала.
По принцип по голямата част от отглеждането на на децата ни пада върху мен.
Справям се и за сега не мога да се оплача.

# 18
  • Мнения: 2 677
И докато беше по-малък синът ни, и сега мъжът ми много помага. Истината е, че засега се справям и сама и гледам максимално да го щадя. Но знам, че наложи ли се, във всеки момент мога безрезервно да разчитам на него.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 978
Общо взето помага

# 20
Да, аз не знаех какво е ставане посред нощ - мляко той правеше и хранеше детето.

# 21
  • Мнения: 6 039
полага 90% от грижите
радко я разхожда, но тази част от отглеждането аз я предпочитам
иначе когато сме тримата, понякога мен все едно ме няма.

# 22
  • Мнения: 344
Мъжът ми също много работи, но се включва активно в гледането на детето още от самото раждане Hug! Всичко можеше да прави, спокойно съм му  я оставяла в събота и неделя. А сега така се разбират двамата, че излизат и ме "забравят" с часове!

# 23
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Затова и се реших да имам второ дете.Мъжът ми страшно много ми помага,върши абсолютно всичко без да се затруднява.
Дори в момента имам проблеми с втората си бременност и той върши и мъжката и женската.Никога не се е оплаквал.Дори простира без да се притеснява какво ще кажат хората.
Знам ,че съм случила и на мъж и затова го обожавам. Blush

# 24
  • Мнения: 287
За моя радост нашия татко много помага  bowuu Grinning Сменя памперси, играе си с детето и участва в домакинската работа. Наравно го гледаме. Дори веднъж седмично излизам вечер и ги оставям да се гледат. Да знаете: и двамата оцеляха Laughing

# 25
  • Мнения: 4 451
И моят мъж много ми помага. Много си го обичам! Не само, че къпе бебока, ами и нощем той е дежурен. Аз даже съм се изнесла да спя в кухнята Mr. Green. Той държи аз да съм отпочинала, защото през деня, освен отглеждането на двете деца, върша и домакинската работа. Скоро бяхме на консултация и мед. сестрата ни пита:" По колко пъти се храни през нощта малката?" И гледа съответно мен. А аз и отговарям:"Ами, питайте този, който я гледа нощем" и с поглед посочвам мъжа ми. А тя жената ни изгледа ей така Shocked и каза само "Вие направо ме утрепахте!" Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 446
все ми се оправдава с неща от сорта:каква ти е работата по цял ден;ти си майката-ти си длъжна;аз осигурявам парите-ти другото.чуствам се неоценена.
Обиди от сорта не вървят при мен. Помага във всичко , независимо колко часа е работил. Не само майка , а и баща е длъжен да се грижи за детето.

# 27
  • Мнения: 2 663
Помага ми във всичко, това , което правя аз го прави и той, когато си е вкъщи.От самото раждане сменя памперси, само той къпе детето, храни го, разхожда го, забавлява го...всичко.
Когато е по работа аз, когато  е вкъщи -той!
п.п.аз в момента съм пред компа, а той храни малкия

# 28
  • Мнения: 1 273
Много! Да ми е жив и здрав. Работи много,вечер се прибира счупен от работа, но пазарува.Помага в приготовлението на вечерята, къпе бебо сменя памперси. Събота и неделя се грижи изцяло за бебо,за да мога да поспя и отпочина--- дава ми го само за кърменията smile3521 smile3521

# 29
  • Мнения: 59
Откакто му оставих детето за един ден,никога повече не е казал или дори намекнал такива неща.Иначе ми помага...когато не се измъкне.Когато си дойде от работа аз отивам да готвя,затварям с кеф вратата и си почивам,не като готвя .Да е жива и зрава майка и да продължава да праща бурканите с ядене.

Общи условия

Активация на акаунт