Лилавото- нали е на мода. С какво го комбинирате?

  • 12 600
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386




Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 13:36 от evanescent

# 31
  • Мнения: 5 622
Никога не съм харесвала лилаво и розаво като цвят.
Най-добре е човек да носи това което му харесва без значение дали е модерно или не.

Не е точно така..Ако ти отива, но до сега не си носил този цвят, защото не си го харесвал, но с модните тенденции си свикнал с него, какво лошо има?  Wink

И също така всички сме подвластни на модата, независимо, че много отричат....Всичките тези ниски, високи талии, чарлстони, прави дънки и прочие, са все плод на модата...Сега отричат масово високата талия, но ако наистина навлезе повсеместно, ще започне да се носи и пушек ще се вдига даже...

Същото е и с обувките- сегашната мода е ужасно грозна- с груби токове и отвори на пръстите като от времето на баба ми, но..е модерно, налага се и все повече хора виждам да ходят така... Преди това се подигравахме на оострите обувки тип Малкият Мук....  Wink

П.С. Никога не бих си купила лилави неща, ако не бяха на мода, но сега ми харесват и с удоволствие ги нося...Затова приветствам модните тенденции, че внасят разнообразие и свежест в ежедневието ни  Peace

# 32
  • Мнения: 2 152
Буба, абсолютно съм съгласна с теб Peace

Иначе пробвай да съчетаеш лилавото с дънково, ще стои много добре.Примерно едни хубави дънки и лилава блузка.Аз също не харесвам лилаво и черно или пък червено и черно. Лилаво се съчтава отлично и с бяло, но пък то не е особено практично за този сезон

# 33
  • Мнения: 5 622
 Сега се сетих, че съчетавам лилавият пуловер с тюркоазени аксесоари и стои много добре. Но Тюркоазени неща имам само като блузи, аксесоари и бельо....Тоест нищо, което да става за надолу, под пуловера (пола, панталон...)  newsm78

Буба, абсолютно съм съгласна с теб Peace

Иначе пробвай да съчетаеш лилавото с дънково, ще стои много добре.Примерно едни хубави дънки и лилава блузка.Аз също не харесвам лилаво и черно или пък червено и черно. Лилаво се съчтава отлично и с бяло, но пък то не е особено практично за този сезон

Аз бели дънки и ботуши имам, но връхната дреха идва проблем в случая...

Май трябваше вълненото палтенце да си го взема бяло, не оранжево..че сега и него го мисля с какво да го нося..пък и е един ярък цвят  newsm78  ooooh!

# 34
  • Мнения: 2 386
с дънки и тен  Heart Eyes





Не мога да открия нищо пролетно все още...Зимата е ясна-сиво,деним,черно,златно...
Пролетта-бяло,бежово,розово,пепел от рози,тюркоазено...
Ох,колкото повече го гледам,толкова повече ми харесва този цвят... Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 6 155

Аз бели дънки и ботуши имам, но връхната дреха идва проблем в случая...

Май трябваше вълненото палтенце да си го взема бяло, не оранжево..че сега и него го мисля с какво да го нося..пък и е един ярък цвят  newsm78  ooooh!

Оооо, Бубо, да ти имам проблемите  Crazy Laughing


п.п. въжето ми за скачане е в лилаво с бледо зелено и е добра комбинация  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 386
п.п. въжето ми за скачане е в лилаво с бледо зелено и е добра комбинация  Grinning

 Joy Joy Joyсъжалявам,не се сдържах

# 37
  • Мнения: 5 622

Аз бели дънки и ботуши имам, но връхната дреха идва проблем в случая...

Май трябваше вълненото палтенце да си го взема бяло, не оранжево..че сега и него го мисля с какво да го нося..пък и е един ярък цвят  newsm78  ooooh!

Оооо, Бубо, да ти имам проблемите  Crazy Laughing



E, чак проблем не е. Но определено ме затруднява комбинацията на този цвят с останалите...А оранжевото поне с кафяво си отива, та така съм го метнала да го нося  Mr. Green

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 765
[И също така всички сме подвластни на модата, независимо, че много отричат....Всичките тези ниски, високи талии, чарлстони, прави дънки и прочие, са все плод на модата...Сега отричат масово високата талия, но ако наистина навлезе повсеместно, ще започне да се носи и пушек ще се вдига даже...

Същото е и с обувките- сегашната мода е ужасно грозна- с груби токове и отвори на пръстите като от времето на баба ми, но..е модерно, налага се и все повече хора виждам да ходят така... Преди това се подигравахме на оострите обувки тип Малкият Мук....  Wink


Така е защото навсякъде се продава едно и също/каквато е модата в момента/ . В много малко магазини има нещо по-различно или  останало от минали колекции и то е с обрани номера.
Мисля си, че ако има по-голямо разнообразие на модели и цветове няма всички в един момент да ходят униформени.

# 39
  • Мнения: 6 155
...А оранжевото поне с кафяво си отива, та така съм го метнала да го нося  Mr. Green

Оранжево и кафяво много харесвам. Grinning Много ми се носи нещо оранжево, но не мога да го съчетая с червилото.  Confused Не ми отива оранжево... но пък сега се сещам, че може и с  кафяво Party Обаче пък с кафяво червило не ми изпъкват зеленикавите очи, а аз искам да са зелени Crossing Arms  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 371
Купих си лилаво сако и си го нося с една бяла блуза с лилави цветя, която е от същата колекция. Панталона ми е тъмно сив.
Също го нося на много светъл панталон(не е бял, май екрю се води) с черна блуза и черни ботуши и чанта. Смятам, че е много сполучливо. То си зависи и от лилавото, де.
Иначе лилаво върви със златно и по тази логика и със жълто ще седи добре според мен  newsm78

# 41
  • Мнения: 5 622
...А оранжевото поне с кафяво си отива, та така съм го метнала да го нося  Mr. Green

Оранжево и кафяво много харесвам. Grinning Много ми се носи нещо оранжево, но не мога да го съчетая с червилото.  Confused Не ми отива оранжево... но пък сега се сещам, че може и с  кафяво Party Обаче пък с кафяво червило не ми изпъкват зеленикавите очи, а аз искам да са зелени Crossing Arms  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Eeее, пък ти си била много претенциозна  Mr. Green

Но това за оранжевото и червилото е много вярно  ooooh! Моите червила са все в гамата на ествественият цвят на устните..което пък не си отива с оранжевото....

Добре, че поне косата ми не е претенциозен цвят и мога да си я нося на всичко  Joy


Купих си лилаво сако и си го нося с една бяла блуза с лилави цветя, която е от същата колекция. Панталона ми е тъмно сив.
Също го нося на много светъл панталон(не е бял, май екрю се води) с черна блуза и черни ботуши и чанта. Смятам, че е много сполучливо. То си зависи и от лилавото, де.
Иначе лилаво върви със златно и по тази логика и със жълто ще седи добре според мен  newsm78

В София имате избор. Ето- лилаво сако, блуза с лилави цветя....Тук няма такива екстри  Crossing Arms

Сега си търся дебел кафяв колан (към 10 см), но тук няма подобно нещо...За какво става въпрос въобще...Да правят тъпите молове, че да има още някой и друг магазин...  Tired (сори за офф-а..)

# 42
  • Мнения: 4 170
И аз нямам лилави придобивки Rolling Eyes Може би с розово...
Peace

# 43
  • Мнения: 1 014
Да върви с розово, бяло, може би с някой шарен панталон в, който има лилаво.

# 44
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Лилаво и сиво е хитовата комбинация на сезона.  Peace Особено модерни са тези два цвята в металик вариант.  Grinning
Ако си по-смела, можеш да го носиш и в комбинация със зелено, жълто или дори оранжево. Естествено, всичко трябва да е с мярка и да се прилага в този случай правилото на третия цвят (т.е. да няма такъв Wink).

Общи условия

Активация на акаунт