Лилавото- нали е на мода. С какво го комбинирате?

  • 12 599
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

Така и не мога да намеря с какво да комбинирам лилавия си пуловер.. Само с бели дънки върви(но пък нямам подходяща връхна дреха за тях Rolling Eyesnewsm78 С черно е ужасно, с друго не се сещам да се връзва...Кажете, вие с какво носите лилавите си придобивки?  Thinking

П.С. Аз не съм фен на тоя цвят, ма пуста мода, си купих и аз неща в тази гама...  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 2 229
Обожвам лилаво. Hug Но учудващо нямам много лилави дрехи. Blush Комбинирам ги с всякакви дънки, бяло, черно. (защо черното да не става Thinking )

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 973
Много зависи от нюанса, дали е тъмно или светло. Пастелно лилаво комбинирам с бледо розово, бледо зелено . А също наситено лилав панталон комбинирам с розово боди, стои много добре, жалко, че нямам снимка, щях да ти покажа визуално...!

# 3
  • Мнения: 5 622
Ми направете някви снимки и покажете  Rolling Eyes

Розово имам. Да. С него става.

С черно не го виждам, защото аз говоря за тъмно лилавото.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ми направете някви снимки и покажете  Rolling Eyes

Розово имам. Да. С него става.

С черно не го виждам, защото аз говоря за тъмно лилавото.

бяло,бежово,розово..........и  на вси4ко можеш да сложиш 4ерно за финал-палто,яке,ботуши........Така и лилавото ще се съ4етае с 4ерното,но не директно Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 4 746
Наситеното тъмно лилаво се съчетава перфектнос  черен цвят. Мързи ме да качвам и търся снимки сега.

# 6
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Аз лично не нося лилаво, не ми харесва, а и не ми отива. Даже незнаех, че е модерно, но в един стар брой на  Космополитън, мисля, видях тема за лилавите дрешки и аксесоари. Пишеше, че се комбинирали с  бежово, бяло, черно и дънки.

# 7
  • Мнения: 160
Много добре стои и със сиво. Peace

# 8
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Ето на нещо лилаво попаднах:
http://www.tialoto.bg/slideshow.php?id=393&page=5

# 9
  • Мнения: 2 386
Аз пък имам само лилава чанта (и разни блузи,де) и се чудя с какво да я нося (виж в Придобивки)..Всеки с проблема си. Само знам,че лилави обувки не искам..
Иначе вижте това,опасно е:  http://www.purplestore.com/clothes.shtml
Мисля да нося лилавото с бяло,кремаво,черно...но най-вече съм сиво.Много е готино  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 27 524
Нямам лилави придобивки  Naughty
Ненавиждам лилавото  Sick
Все едно болен от сърце  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 932
Зимата нямаш кой знае какъв избор  (ако говорим за панталони), дънки или някакви джинси в стандартен цвят...иначе аз харесвам тъмно лилаво в комбинация със светло лилаво или бледо розово-пола или бермуди и поло или тениска според сезона...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Лилавото ми е любимия цвят Flutter За съжаление лилаяи дрехи не ми подхождат. Лилавото се съчетава с червено и дървесно кафяво. Довечера ще кача снимки.

# 13
  • Мнения: 6 155
Не харесвам лилавото Confused
Имам 2-3 блузи, които нося с черно или бяло/кремаво.
Всички останали комбинации ми изглеждат ужасни Sick

# 14
  • Мнения: 4 451
И аз нямам лилави придобивки Rolling Eyes Може би с розово...

Общи условия

Активация на акаунт