БТВ-интервю с Димитрина с деветте деца

  • 3 961
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз стигам до извода, че в предишните теми, където спорихме до полуда, всъщност много малко от защитничките на това семейство бяха гледали репортажите по телевизиите за къщата им и за това в какво са принудени да живеят тези деца.
Пенелопа - а не иска ли и сградата на Министерски съвет да й предоставят?!?!?
Ей наглите хора няма да свършат. Затова сме на такъв хал. Защото всички си мислят, че държавата им е длъжна, а забравят, че държавата това сме ние и те включително. А те какво са дали..... newsm78

# 31
  • Мнения: 3 880
А как се казваше предаването? (да го гледам в Нетера)

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Е как как?Ето-да се учели-стипендия да си изкарали.... Tired
Еее, по-леко. По една случайност и моето мнение е същото - както и на доста други хора, без да сме раждали по 8-10 деца. Аз също смятам, че е много по-добре да се учи старателно и да се заслужи поне частична стипендия, нежели да се наливат пари наготово на корем, 'да не се мъчи детето'.
Това са различни неща, затова и обръщам внимание.
А мнението си го казах още в предната тема, без да съм гледала интервюто - не е различно.

# 33
  • Мнения: 11 003
Гледам....иска поне още един апартамент...

Нали Бойко Борисов й обеща по-голямо жилище? Сега му напомня  ooooh!

# 34
  • Мнения: 920
И аз си казах мнението в предишната. И бяхме обвинено в нечовечност, бездушие, безбожие.
И за стипендиите ще повторя - дъщеря ми е пълна отличничка, но не получава стипендия, защото има високи доходи. Т.е наказана за старанието на родителите си.

Винаги съм се чудила на израза "родила дете на държавата".

# 35
  • Мнения: 5 539
Много безотговорна ми се видя тази жена. Много й е весело на целия този хал...
"Не сме си плащали парното от 2-3 години, хахаха, имаме няколко хиляди лв. сметка, хихихи" Shocked Три перални, ако можело да й подарят Shocked
Че и още 1 бебе иска, да ги "закръглела" на 10 #Crazy
Подозирам психически отклонения, а и майчинството не прощава... оглупява се, каквото и да ми говорите, особено от 10 майчинства накуп Stop

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всеки да си гледа в собственото канче, казвам аз ...... и презадоволените и бедните деца, все се случва да са недоволни от живота си ......

# 37
  • Мнения: 9 990
Е как как?Ето-да се учели-стипендия да си изкарали.... Tired
Еее, по-леко. По една случайност и моето мнение е същото - както и на доста други хора, без да сме раждали по 8-10 деца. Аз също смятам, че е много по-добре да се учи старателно и да се заслужи поне частична стипендия, нежели да се наливат пари наготово на корем, 'да не се мъчи детето'.
Това са различни неща, затова и обръщам внимание.
А мнението си го казах още в предната тема, без да съм гледала интервюто - не е различно.

Бу, не си схванала иронията ми май.Познай стипендията на децата за какво ще отива-я за памперси, я за хляб......гАз също съм се пънела на времето да си хвана стипендията и в това няма лошо, но тя си беше за МЕН....за мое поощрение и за мои нужди-дали учебник или просто дънки....без значение...

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Хм, не, не съм схванала иронията явно. Съвсем буквално го приех - аз смятам, че децата трябва да се поощряват, за да изкарват джобни и стипендии. Мисля, че е добро за тях и за нас.

За самата Димитрина и т.н. нямам какво друго да кажа, та ще замълча.

# 39
  • Мнения: 920
Всеки да си гледа в собственото канче, казвам аз ...... и презадоволените и бедните деца, все се случва да са недоволни от живота си ......

Ма..му стара, не мислех, че гледам в канчето на другия. Но когато този друг се изявява по ТВ, по медии, предявявава  изисквания.....

Да съм те питала теб или някой друг как си гледате децата?!

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В демокрация живеем .... всеки има право да преценява сам за себе си тези неща .... още повече, че говорим за интелигентни хора .....

..истината е, обаче че не съм гледала репортажа .... и аз се впечатлявам от такива картини ......

# 41
  • Мнения: 3 268
Абе аз много пъти писах, че тази ситуация не е нормална. Не може да имаш 9 деца, които мизерстват, да живееш от милостиня и да искаш 10 дете  ooooh! Жената има нужда от психолог. По-добре да и осигурят такъв, вместо втори апартамент.
И аз си мисля,че нещо не е добре жената,ама и мъжа не го бива.Горките деца,дано да им дадат жилище.Те поне да не се мъчат в тази мизерия душиците.

# 42
  • Мнения: 9 990
Мерси казвам аз, на канчето на Димитринка....Пък аз съм доволна от живота си, просто ми е жал за децата, но не им гледам в канчето...ако въобще имат канче тези хора де...

# 43
  • Мнения: 920
В демокрация живеем .... всеки има право да преценява сам за себе си тези неща .... още повече, че говорим за интелигентни хора .....

..истината е, обаче че не съм гледала репортажа .... и аз се впечатлявам от такива картини ......

Мдаа, и всеки има право да коментира.

# 44
  • Мнения: 3 268
В демокрация живеем .... всеки има право да преценява сам за себе си тези неща .... още повече, че говорим за интелигентни хора .....

..истината е, обаче че не съм гледала репортажа .... и аз се впечатлявам от такива картини ......


Какво значи "интелигентни хора"?Интелигентния човек все пак знае какво е контрацепция и може да прецени колко деца има възможност да гледа.

Общи условия

Активация на акаунт