Личен финтес инстрктор

  • 4 884
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, някой тренирал ли е с личен инструктор във фитнес залата? Любопитно ми е дали е по-добре така, отколкото сам да блъсках на тежестите... то ясно, че е по-добре, но всек. Мисля, че е по-ефикасно и по-мотивиращо? А къде ви се е случвало мероприятие? Срещу колко пари?
Благодаря на отзивчивите:)

# 1
  • Мнения: 6 243
Абигейл, аз съм тренирала с личен треньор. Горе-долу тренировките ми продължиха 6 - 7 месеца, след това забременях и продължих с по-малки натоварвания и с модифицирана програма сама.

Определено има голяма разлика, преди да започна с него тренирах месец-два сама, но не се получаваха никакви резултати. В моя случай треньорът ми имаше ангажименти и във връзка с храненето - даваше ми насоки какво и по колко да ям и на всяка тренировка искаше отчет за спазването на диетата. Мотивацията с треньор също е по-добра, защото непрекъснато има човек до теб, който те окуражава и ти дава стимул да продължиш, дори и да си в застой с резултатите.

Повреме на тренировките беше до мен, помагаше ми с упражненията, показваше ми правилните техники, ако се налага и пр.

Цените са отпреди няколко години. Тогава, в залата, където тренирах, тренировката струваше 2 лв., а с треньор - 5. Но това са цени отпреди време, а и за Стара Загора. Сега цените вероятно ще са други, може би в София ще е и по-скъпо.

Ако можеш да си го позволиш, съветвам те да тренираш именно по този начин. За мое огромно съжаление, треньорът ми вече не практикува - започна друга работа и не мога да го убедя да идва в залата, за да продължим двамата.

Другото, което трябва да знаеш е, че не всички инструктори по фитнес, са подходящи за тренировки с жени. Познавам друг треньор, който макар и много опитен (с доста републикански и международни титли), не може да върши тая работа. Той е твърдо убеден, че жените трябва да тренират с минимални тежести и огромни серии, което поне за мен е напълно неефикасно.

Успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Moята информация е от есента. За да ми изготви тренировъчна програма платих на инструктора 15 лв. (същата цена е и за хранителната програма). Плащах 30 лв. за 12 посещения в рамките на 40 дни. Ако си начинаеща аз бих ти препоръчала да започнеш с инструктор. По-мотивиращо е наистина, той ти показва как най-правилно да изпълняваш упражненията за да има максимален резултат. По-интересно е, а и той ти следи показателите и според това как се развива тялото ти, ти предлага различни серии упражнения.Успех в начинанието!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 535
Янина, сподели, моля те, къде е този фитнес от който си доволна

# 4
  • София
  • Мнения: 365
Благодаря  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Янина, сподели, моля те, къде е този фитнес от който си доволна
Аз ходих в Черно море. Залата на Мусаши. Условията са приятни, а цените са им поносими. Но има значение при кой инструктор си. Ако те интересува,  пиши ми на лични да ти обясня.

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета -извинете ме ,че се намесвам в разговора ви,но напоследък и аз съм се насочила към сваляне на килограми не само с диети,но и  с тренировки.Досега не съм ходила на фитнес и килограмите ми след раждането са доста,за това ми се иска да ходя в зала в която има и други като мен за да не се чувствам неудобно и съответно при добър инструктор.Ако имате желание ми пишете на личната поща за препоръки и кординати на зали в София. Embarassed

# 7
  • Мнения: 151
Аз тръгнах тази седмица във фитнес Атлетик на Янко Сакъзов. Мога да кажа, че определено съм доволна още от първото посещение, защото фитнес-инструкторката ми е жена и нямам никакви притеснения, че имам да свалям 35 кг. Картата за неограничен достъп е 60 лв., но без събота и неделя и до 16,00 часа през останалите дни. За инструкторката плащам по 15 лв. на тренировка, но това е само в началото.

Важното е да се чустваме добре и да не се притесняваме.............  261uu

# 8
  • Мнения: 63
Аз ходя в дамски фитнес клуб, където можеш да тренираш само с фитнес инструкторката. Понеже е малък фитнес (в квартала където живея), тренират максимум 5 човека, като упражненията и натоварването се определят за всяка жена индивидуално. Доволна съм, защото аз съм със здравословни проблеми и винаги се съобразяват с проблема ми.

# 9
  • Мнения: 1 165
Някой може ли да препоръча дамски фитнес във Варна? newsm78Преди съм ходила в Дивас, но много им  се амортизираха фитнес уредите, а и е много малък.Много благодаря предварително  bouquet

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В момента тренирам 3 пъти седмично с личен инструктор.
Страхотно е, наистина. През цялото време е до мен, следи ме изпълнявам ли правилно упражненията, мотивира ме.
Който може да си го позволи- да не се двоуми.

# 11
  • София
  • Мнения: 365
Момичета, къде в София се случват тези тренировки, и къде са тези дамски фитнеси. При мен в квартала имаше един... по-добре да не го коментирам, освен, че беше поздтарял откъм техника, не ми се стори и особено хигиеничен. Иначе проверявах в "Ялта" и в "Боевски", но тма, както навсякъде, има от онези неприятни на външен вид "батковци", които блъскат по цял ден, а на мен не ми създавт комфорт. Но какво пък... май ще трява да се прежаля:)

# 12
  • Мнения: 2 673
Момичета, пишете по-открито... PraynigИ аз се интересувам от дамски фитнес СЪС инструктор. Дайте и телефони, цени, условия. МеРСи!!! Hug

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Относително е.
Има инструктори, които взимат между 10 и 15 кинта на тренировка.
Явно има и такива, на които се плаща еднократно за определен период от време.

# 14
  • Мнения: 558
Мога с две ръце да ви препоръчам фитнес с личен инструктор в "Спайдърспорт"- намира се до хотел ПЛиска в сградата на бившата пожарна. Фитнесът не е голям, много приятен, тренира се само с лични тренъори, всички тренъори са страхотни!
Разликата да тренираш с личен тренъор е огромна, там постигнах значителни резултати, отслабнах адски много и се стегнах след раждането и препоръчвам горещо. Ще ти помогнат и с напътствия за хранене и тн.
За контакти вижте сайта им www.spidersport.com

Общи условия

Активация на акаунт