Кангаро или Чиполино

  • 3 271
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Харесала съм една количка на Кангаро - Комфорт, а продавачките в магазина ми препоръчват модел Лола на Чиполино - тя е по-лека. Аз обаче искам да и се обръща коша или дръжките за да виждам бебето, въпреки че според тях това не е важно. Имате ли мнение по - за тези две колички?

# 1
  • Мнения: 3 457
аз съм с варианта на чико  на лолата,не се върти дръжката но съм страшно доволна Peace

# 2
  • Мнения: 1 455
Ползвам Кангаро Круизър и съм много доволна.За мен Кангаро са по-добри.

# 3
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми беше с Чиполино,но друг модел.Нито кошът,нито дръжката се обръщаше (имаше кошница,която се монтира в обратната на коша посока,но съм я ползвала само в колата) и това наистина не ми е пречило.Бих избрала Лола-та.

# 4
  • Мнения: 2 197
Избери по-леката. Ще видиш защо след няколко месеца!

# 5
  • Мнения: 634
Избери по-леката. Ще видиш защо след няколко месеца!
Peace 200%съгласна

# 6
  • Мнения: 481
Имам и двата модела. Потвърждавам с две ръце - не пречи, че не се обръща и е много важно да е лека... Иначе като марки, един дол дренки:) Не че се оплаквам де, вършат ми чудесна работа, още си возя и двете бебета:)

Въпрос на Избор, успех!

# 7
Избери количка от която да виждаш бебето и най вече то теб.Това е много важно.

# 8
  • Мнения: 4 451
Още един глас за Cangaroo Peace. Koличките на Чиполино лесно се чупят, а цените им са като тези на Cangaroo.

# 9
  • Мнения: 105
И аз съм си харесала Cangaroo, двоумя се обаче между комфорт и круизер newsm78. За Чиполино четох доста лоши отзиви, и напълно ги изключих като вариант. Скоро обаче се загледах по Chicco Cortina.....харесва ми, но се чудя 550лв. дали си заслужава да се инвистират в количка  Thinking?

# 10
  • Мнения: 22
Zdraveite, momicheta az tarsia da kupia kolichka i sam se spriala na dve Chipolino-Lola i Cangaroo-Viktoria .Neznam koia da izbera i dvete mi haresvat.Moliavi daite mi savet zashtoto ne sam mnogo na iasno.  newsm78   Praynig   Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 2 014
Според мен  е по-добре коша да се обръща, отколкото дръжките, особено ако задните колела са единични и незавиващи като предните. Във втория вариант количката става много трудна за управление.
1-2кила в + на количката не са проблем ако е маневрена, с удобен кош за бебето и удобни дръжки за теб.
Отначало, когато бебето е малко, смятам че е по-добре да си го гледаш, пък и то теб.

Избери си количката с по-голяма гаранция - поне 1 година.
Аз си бутах бебето в Cangaroo Daisy и следващото, живот и здраве, също.

# 12
  • Мнения: 2 197
Избери по-леката.
Моята беше с въртяща се дръжка, но честно да ти кажа ако не се въртеше нямаше да ми е проблем. Детето ми винаги е наблюдавало околния свят, а не мен. Но като стане 7-8 килограма по-тежката количка ще ти е супер неудобна.

# 13
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
на мен в магазина ми предложиха Кангъру,аз също се чудих коя е по-добра.

# 14
  • Мнения: 4 546
за едните казват, че бебето като поотраснело малко и му било тясно. но за кои беше?
кенгуру имат ли чанта към количката?

Общи условия

Активация на акаунт