чувал ли е някой за такова нещо?

  • 1 758
  • 21
  •   1
Отговори
Чувал ли е някой за лак за устни newsm78.Нанясал се след като се начервиш.Ако някой знае нещо по въпроса нека да ме осветли.Защото като попитам в магазина и ме гледат Shocked

# 1
  • Мнения: 2 229
Ами да, имаше на Мейбълин или на Макс фактор  newsm78 едни гланцове 2 части, от 1 страна гланц (може и течно червило да е било), от другата лак. На Орифлейм съм сигурна, че имаше такива но преди 2-3 години, сега не знам. Peace Но мисля че лакът се слагаше преди гланца. Thinking Отделно не съм виждала лак за устни обаче, само в такава комбинация. Peace

# 2
  • Мнения: 9 095
има да,пусни в Гугъла че незнам на коя марка беше ама съм чувала Peace

# 3
  • Мнения: 9 095
Ами да, имаше на Мейбълин или на Макс фактор  newsm78 едни гланцове 2 части, от 1 страна гланц (може и течно червило да е било), от другата лак. На Орифлейм съм сигурна, че имаше такива но преди 2-3 години, сега не знам. Peace Но мисля че лакът се слагаше преди гланца, който е за цвят. Thinking Отделно не съм виждала лак за устни обаче, само в такава комбинация. Peace
няма на Орифлейм, само течни червила са, иначе наистина ходи с някакъв гланц

# 4
  • Мнения: 780
да и аз съм чувала и виждала имам такъв и е на Лореал само че в БГ не съм срещала и мене ме гледаха много втрещени като търсих
иначе е нещо много хубаво
ето ти именце
метален "лак за устни" Metal Velvet на Sisley  това е от www.eva.bg

# 5
  • Мнения: 5 622
Ми то лака за устни е нещо като по-дебел гланц, нещо такова. На мен са ми слагали навремето...Един проф. гримьор- Иво Живков или подобно му беше името..Та и аз тогава гледах умно, но съм била само на 19 и определено тогава е било нещо наистина ново и странно....

# 6
  • Мнения: 13 512
Да, имала съм преди години-не си спомням марката,от Щатите си го бях купувала. Малко люти на устните като се сложи и запечатва червилото. но го изгубих,естествено и повече не се сетих за него. Но виждам по разни реклами,че има такива лакове

# 7
  • Мнения: 2 631
Аз имах такова преди няколко години Simple Smile
Знам го като заздравител за червило, може би така няма да те гледат странно  Peace
Нанася се след червилото и седиш с отворена уста докато изсъхне, за да не се напука после по гънките на устните  Peace
Помагаше  Laughing

# 8
  • Мнения: 9 095
гадното е, че трябва и с цвят да си го избираш, не само лака

# 9
  • Мнения: 2 631
Цвят??
за сефте чувам за цвят...
Знам само за прозрачни и са в същите шишенца като лаковете за нокти, даже със същите четчици  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 171
Имала съм такова чудо, но ефект - никакъв, така го изхвърлих!  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 537
Аз използвам един, има ефект, но от него ми щипе първоначално. Най-обикновен е моя на Golden rose.

# 12
  • Мнения: 5 539
Аз използвам един, има ефект, но от него ми щипе първоначално. Най-обикновен е моя на Golden rose.
И аз имах такъв преди 100 години. Не става

# 13
  • Мнения: 9 095
имах предвид че това което аз съм чувала е че е от едната страна цвят, от другата лак newsm78

# 14
  • Мнения: 2 631
имах предвид че това което аз съм чувала е че е от едната страна цвят, от другата лак newsm78

Модерна технология  Peace

Общи условия

Активация на акаунт