Кенгуру - какво?

  • 4 385
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета посъветвайте ме какво кенгуру да купя. Синът ми много обича да го нося изправен подпрял гръбче на мен и да си разглежда наоколо и реших да си купя, но незнам какво. Трябва ли да е с твърдо гръбче, от кога може да се слага бебето, има ли разлика в тях в зависимост от това накъде гледа детето (на мен ми трябва такова, с което да гледа напред, а не към мен), марка, колко струва... 

Незнам дали темата е за тук, но аз съм една от ноемврийките от отчетни, а доста от нас се интересуват от тези неща и затова моля модераторите дори да не е за тук да не я местят, за да я видят повече хора. Благодаря!

# 1
  • Мнения: X
 Аз не съм ползвала кенгуро,но щом си решила, по-добре да е по-скъпо , но много по-практично. Ето това отговаря на всичките изисквания и ми се струва, че дори дава възможност за носене и в мноого различни положения, за които не ти е хрумвало. Даже ми се струва, че може и да се кърми в него! Перфектно е - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/397

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря ти Кати. МЕждудругото сайта е много хубав. Няма ли  и други мами да се включат в темата?

# 3
  • Мнения: 942
Аз не съм ползвала кенгуро,но щом си решила, по-добре да е по-скъпо , но много по-практично. Ето това отговаря на всичките изисквания и ми се струва, че дори дава възможност за носене и в мноого различни положения, за които не ти е хрумвало. Даже ми се струва, че може и да се кърми в него! Перфектно е - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/397
Аз ползвах точно това на Чико и съм много доволна от него.Има една твърда част за главичката ,която може и да се махне,когато бебо порасне.Да наистина може да се кърми в него Simple SmileНо наистина е скъпичко.Бертони имат същото на доста по-достъпна цена.И него съм ползвала.Еднакво практични са според мен Simple Smile

# 4
Ние ползваме на Bertoni,някъде около 19лв. е, и съм много доволна.Първоначално слагах беба обърната към мен,защото има твърда подложка за гръбчето и главичката,но след 4-ти месец започнах да я нося обърната навън. Това се оказа една много полезна принадлежност за нас!  newsm10

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 70
аз бих ти препоръчала Chipolino много съм доволна от него,има възможност да сложиш бебето и в легнало положение когато заспи.Не е много скъпо около 25лв. ,в хиполенд магазините ги им
а.
  Peace

# 6
  • Мнения: 2 616
Като поотрастнат не ви ли тежат тези бебета в кенгурото, все съм си мислела до кой месец е удобно и за майката да носи малкото човече, така че да не я заболява гърба от тежестта?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 424
нашето кенгуру е на giordani. не знам колко струва-подарено ни е. има твърд гръб и яка за вратлето. но ние сме още малки - 50 дни и и ни е големичко, но въпреки това я слагам за по малко да свиква. определено й харесва Laughing

# 8
  • до канала
  • Мнения: 518
ако смяташ да го ползваш по-дълго ти препоръчвам САМ до 13кг има го в он-лайн магазините аз започнах да го ползвам когато синът ми беше на 2.5 месеца

# 9
  • Мнения: 4 629
Нашето е такова:

http://www.babybungalow.com/babjincacibl.html

Препоръчвам ти го  Peace

# 10
  • Мнения: 8 917
Предвид това, че го ползвах много рядко, се радвам, че не се "изръсих" за Чико или нещо от този род. Беше някакво Бг за 20-тина лева.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 017
chicco go plus - ако намериш - страхотно е !!!

# 12
  • Мнения: 27 524
Предложението на Кати е добро  Peace

Да е от 0 месеца, да е с твърдо гръбче (но не ламарина вътре, и такова съм имала  Close) и стабилни презрамки. Да може да се носи детето и с лицето напред.

# 13
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880

Това е то! Мерцедесът на кенгурутата, просто е перфектно! И ние сме с такова.

# 14
  • Мнения: 1 425
Нашето е на Hauck, но го ползвам рядко, защото бебока ми още е малък, но съм доволна. Цената му е 28 лв.

Общи условия

Активация на акаунт