polipi v nosa

  • 30 365
  • 20
  •   1
Отговори
Pomognete! Predi dni otkriha v nosleto na dushterq mi polipi - po edin v dvete nozdri (na 4 godinki e) Vzehme napravlenia za ushi-nos-gurlo, no ne znam dobur spezialist. Znam, 4e tuk vinagi moga da polu4a suvet! Ako znaete ne6to pove4e za tova "zabolqvane", lekuva li se s homeopatiq - su6to mi pi6ete! Mersi mnogo!!!![

# 1
  • под тепетата
  • Мнения: 9 142
Не пишеш от къде си, за да те насочат за близки за теб места. Преди 10 години оперираха мъжа  ми от полипи,защото вече можеше да диша- почти само с капки за нос.По думите на доктора бяха колкото кебапчета,като ги извадили. Не знам сега след толкова време дано са измислили някакъв нов начин за лечение. А иначе го оперираха в Пловдив. Предполагам, че на детето са още много малки и едва ли ще е нужна операция.

# 2
Da, ne napisah otkude sme.... ot Sofia, moje bi v petuk 6te zaveda ve4e malkata na spezialist, iskam da napravq ne6to po-burzo, 4e i se zapu6va nosleto, osven tova ot v4era e i nastinala... Pritesnqvam se, priznavam si.... o6te tursq preporuki, ina4e ako ne polu4a, 6te otidem v biv6ata Okrujna, puk na kogoto popadnem

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 Майка ми е с полипи в носа, но на нея и изписаха само ментолов вазелин за мазане, между другото той помога и при хрема и запушен нос. Естествено, че трябва да се консултираш с лекар.

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Valeriq
Цитат
Помогнете! Преди дни откриха в нослето на дъщеря ми полипи - по един в двете ноздри (на 4 годинки е) Взехме направления за уши-нос-гърло, но не знам добър специалист. Знам, че тук винаги мога да получа съвет! Ако знаете нещо повече за това \"заболяване\", лекува ли се с хомеопатия - също ми пишете! Мерси много!!!![

 - Много съм страдал в миналото от това заболяване.
 - Единственото "лечение" което ми "прилагаше" медицината беше - рязане и късане на полипите БЕЗ УПОЙКА! - с местна упойка не става.
 - Няма да ви описвам неуписуемите болки, лошото (- за мен!) беше че след няколко месеца всичко започваше отначало. Полипите Рецидивираха!
 - И така с години, докато накрая не срещнах Хомеопатията, с чиято помощ нещата вече са под контрол.

# 5
koe lekarstvo ot homeopatiqta ti pomogna?

# 6
Za polipi v nosa chux lekarstvo koeto se kazva SINUS WARS 13  i ne se nalaga operatsia. mozete da prochetete poveche informatsia na :www.sinus-pro.com/polyps.asp

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
ако полипи в носа , са едни корички , които адски болят като ги махаш и после веднага се появяват отново - то и аз имах такива , мазах се с бактробан-а , останал от детето и повече не ми се появиха!!! Peace

# 8
zdravei te,imam problem sas tezi polepi,maja mi predi dve sedmici  mu gi izvadiha  (bole 6e mnogo"tova mu bqha dumi te"),i sega se poqvqvat pak,bih te li mi kaza li ot kade moga da vzema tova lekarstvo SINUS WARS 13 ,i kak,6te vi bada mnogo blagodarna!!!

# 9
  • Мнения: 111
Да споделя и моя опит.
Оперирали са ме от полипи 3 пъти в течение на 4 години.И 3-те пъти С местна упойка.Болка не съм усетила.За тази манипулация смело мога да препоръчам д-р Младенова- 5-та градска-УНГ отд. и д-р Чапкънов-УНГ отд. в "Пирогов". И двамата са много добри.
След последната операция отидох в клиниката по алергология към Александровска болница при д-р Мандаджиева-тя каза само : "Повече няма да се оперирате!". Така и стана.Назначи ми лечение и вече 6-та година нямам проблеми с полипи.
Относно полипите -не са корички а са си кожести  образувания а и не виждам как би могло да се отстранят с  ментолов вазелин. Ето на този адрес намерих малко инфо:

http://www.doctorbg.com/page.php?id=2281

# 10
Здравейте!
Преди време ми откриха полипи в носа и ми предложиха оперативното им отстраняване /с пълна или частична упойка, с т.нар. петелка/.От различни места  научих, че след операцията полипите рецидивират, при това с по-голяма бързина и повече на брой. Възможно ли е да се приложи по-щадящ метод за отстраняване и с по-голяма гаранция против рецидивидане на полипите? Вие предлагате нещо, което ме заинтересува. Ако някой знае нещо друго по въпроса, моля, да го съобщи.
Предварително благодаря!

# 11
  • Мнения: 111
Аз лично за "по-щадящ" метод (освен оперативен) не зная нищо.За операцията мога да кажа ,че далече не е страшна.С добър лекар , за 15-20 минутки, безболезнено е-  това знам от опит.Относно рецидивите- да , и на мен са го казвали.Аз започнах лечение след 3-тата операция  и до ден днешен всичко е наред.Не мога да кажа дали ако бях започнала лечение след първата, щеше да има още...

# 12
Zdraveite Simple Smile iskam da vi popitam otnosno sinus wars 13 otkude moga da si go nabavq v Bg i kak tochno se prilaga.Molq da mi dadete povechko info za tova lekarstvo.Blagodarq Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 577
Аз лично за "по-щадящ" метод (освен оперативен) не зная нищо.За операцията мога да кажа ,че далече не е страшна.С добър лекар , за 15-20 минутки, безболезнено е-  това знам от опит.Относно рецидивите- да , и на мен са го казвали.Аз започнах лечение след 3-тата операция  и до ден днешен всичко е наред.Не мога да кажа дали ако бях започнала лечение след първата, щеше да има още...

Мойте полипи ги махнаха с пълна упойка с някакви диоди. И около 2 години нямах проблеми, но напоследък имам чувсвтото, че има рецидив. Какво точно лечение предприехте след операцията?

# 14
  • Мнения: 111
На мен веднага след операцията ми изписаха Зиртек , а след това Фликсоназе-спрей. С второто бях повече от 2 години , с почивки.

Общи условия

Активация на акаунт