Разтворими таблетки за отслабване - 14 дни - 10кг???

  • 11 208
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Някой пил ли е тези таблетки и възможно ли е да имат наистина такъв ефект???Хем ядеш, хем толкова килограми сваляш Shocked

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_491&products_id=14865

# 1
  • Мнения: 13 746
Може и да имат ефект, мдаааа newsm78 Като им гледам цената, ако трябва да пиеш по 3-4 на ден, т.е. поне 3 опаковки за две седмици - със сигурност ще отслабнеш, щото няма да имаш пари за храна Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 424
Малко невероятно ми се вижда  Rolling Eyes  Не съм ги опитвала,нито съм чувала отзиви за тях, ще следя темата   Peace

# 3
  • Мнения: 578
Аз не видях да пише някъде по колко се пият на ден Thinking То цената не е определяща според мен, защото имам опит и с много скъпи лекарства, които ефект нямат. Единствено ако някой ги е ползвал ще може да каже дали си струва Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 424
Момичета излагате се  Laughing  Тва е първото чудо за отслабване,което не разнищихме откъм схема на пиене, странични ефекти резултати и т.н. ААА не може така  Crossing Arms мнения,мнения чакам  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 813
Винаги съм смятала,че всичко зависи от това колко имаш да сваляш.Един познат в момента е 120кг и сваля по 3кг на ден понеже е на строг режим.
Аз обаче съм 53 и се съмнявам за 1 ден да стана 50кг дори  и да спазвам неговата диета.
Та ... и тези капсули/ампули/хапове/квот искат да са  вероятно ще действат по някакъв начин,но на хора с проблемно тегло  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 480
Я да се запиша за тази темичка. За китайските капсули не се класирах ама тия може и да ги пробвам. Чакам включване от някой, който ги е пил или който разбира да каже по нещо за съставките.

# 7
  • Мнения: 1 339
То май никой не ги е пил  Wink
Трябва някой да се прежали и да бъде опитната мишка  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 480
като се поразрових малко за едната от съставките - аспартам, открих следното

Цитат
Аспартамът бива одобрен с цената на не дотам чистоплътни методи и наличие на сериозни здравословни проблеми. Среща се във всички човешки храни и не води до отслабване, както го рекламират.
Обратно на претенцията, че този изкуствен подсладител спомага за отслабването, налице са значими доказателства, че аспартамът може да причини много силно желание за консумация на въглехидрати, поради изчерпване на серотонина и така всъщност да спомага за наддаването на тегло. Търговското разпространение на аспартама е вече друг пример за това, как съмнителен продукт, одобрен от правителствените регулатори при съмнителни обстоятелства, може да изложи на риск здравето на обществото, заради краткосрочните печалби на ТНК.

Ето и цялата статия: http://www.ecosw.dir.bg/kniga/chapter16.htm

Иначе гледам, че от 1 година ги продават.

# 9
  • Мнения: 1 353
Бре бре бре.Това сега ново чудо Laughing.Някой няма ли да се включи в темата да изкаже мнение от личен опит newsm78

# 10
  • Мнения: 1 424
То май никой не ги е пил  Wink
Трябва някой да се прежали и да бъде опитната мишка  Laughing
Така излиза  Laughing  Хайде желаещите  за опитни мишки да се обаждат,пу не съм аз  Whistling   Шегата настрана,но как е възможно никой нищо да не е чувл за тях и да не ги е пил?  newsm78  Това ме озадачава  Joy

# 11
  • Мнения: 1 165
Преди доста време много бяха нашумели, но не знам дали са ефикасни.Като чета описанието принципа им на действие ми се струва като този на ксеникала.Просто се свързва с мазнините още в стомаха и ги изхвърля и по този начин отслабваш.Действително съм пила ксеникал и съм отслабвала без никакви усилия и резултата се е задържал докато не взема да се пооливам с хапването, но от всичко което съм пила от тях съм най-доволно.Та ако тези таблетки са нещо подобно и наистина действат ще е супер, защото ксеникала никак не е евтин а от китайските капсули не се чувствам много добре.Малко дългичко стана, но..........

# 12
  • Мнения: 1 428
Аз съм 100 % сигурна ,че това си е пак обикновен рекламен трик с 2% истина в него. Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 578
Уф, то верно, че всичко е индивидуално. Аз също съм 53 кг, но преди да забременея бях 49 и си ги искааааааааааааам Cry Аз по цял ден не ям и като седна вечер - изплющя една пица и айде...А и зимата човек като не се движи много...А на тези таблетки случайно попаднах и си викам, че това ако действа така, както пише ще е супер. Ама мъжа ми е около 140кг. сигурно вече и е пил какво ли не, но ефект няма....Освен да ги тествам върху него първо hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета. Аз съм нова във форума, но иначе чета вашите мнения отдавна. Регистрирах се спесиално за да ви споделя опита си с тези таблетки! Аз съм ги пила и ако желаете ще Ви споделя! Grinning

# 15
  • Мнения: 780
tinkatink давай мила казвай всички се чудим какъв е ефекта  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 191
ами да ви кажа първо защо ги взех. мой познат ми каза, че имало някакъв нов препарат абсолютно безвреден, с който при нормално хтанене се отслабвало 10 кг за 1 месец. естествено аз започнах да се смея (понеже имам добър опит с диети, препарати и сие), даде ми телефон да се обадя и т.н.аз не се обадих, но случайно видях тези в нета и реших да ги взема.първо не ти дават никакво упътване, само на самата опаковка има написано на английски(забележете), че се пият едина или две 30 мин преди основното хранене.

# 17
  • София
  • Мнения: 191
и аз ги пих съвестно две седмици и не бях мръднала и грам като ми 10кг. но от друга страна може да е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 578
Знаех си аз, че е твърде хубаво за да е истина Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 480
Аз все пак реших да си ги купя. Поръчах ги сутринта и до 2 дни чакам да ги получа.  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Черупки от миди и ракообразни....
Какво да кажа?!Направо не е истина.
Едно момиче тук каза, че е като при ксеникала - да, така изглежда, ама ксеникала пбокира по химичен път ензима, чрез който се усвояват мазнините от организма и така те просто напускат тялото, обаче нещо хич не ми се вярва черупките да притежават тази способност.
А дори и да е така, то не се усвояват калориите само от мазнините, а въглехидратите и белтъчините си ги носят.Дори и да се спре храната изцяло за 14 дена, тоест да не се поемат изобщо калории, вероятността да се отслабнат 10 кила е възможна само при хора със значително наднормрно тегло.

# 21
  • София
  • Мнения: 480
Така, получих си ги вече таблетките и да ви кажа повече за тях. Това, за което на сайта пише, че е "Съставен на база абсорбираща мазнините субстанция от сухи влакна от черупки на раци и миди" всъщност е цитозан. За него пък открих следното:
Цитат
Веществото цитозан представлява един вид метаболит на въглехидратите. Може да се открие в черупките и другите части на морските животни, като миди, омари, скариди и др. Именно от тези места се извлича съставката за създаването на този препарат. За съжаление обаче, цитозанът е открит сравнително скоро и поради тази причина не е предоставена много информация за него. Факт е, че този медикамент подпомага за изгаряне на подкожните мазнини.

Установено е, че цитозанът е способен да се свърже с молекулите на мазнините, когато навлязат в стомашно-чревния тракт. Така той блокира тяхното усвояване и спомага за изхвърлянето им от организма. Той има и свойството да привлича мазнините и затова придобива популярност сред спортистите. В бодибилдинга се използва сравнително от скоро. Изследванията сочат, че 1 грам цитозан блокира усвояването на 12 грама мазнини. Друго полезно свойство на цитозана е да намалява нивото на холестерола в кръвта. Въпреки че е метаболит на въглехидратите, цитозанът не се смила в организма и не съдържа калории.

Ако сте решили да го използвате, то дневната Ви доза не трябва да бъде повече от 2 грама на ден. Най-често цитозан се приема 2-3 пъти дневно, около 20 мин. преди ядене. Няма информация за някакви опасни странични ефекти, но помнете, че както и с другите препарати, не трябва да се прекалява с дозите.


Distributor for EU: MEDOSAN Handels GmbH 67059 Ludwigshafen, Germany
Swiss Beauty AG, CH-9030 Abtwil
Made in Switzerland

От днес започвам да ги пия. Ако някой иска ще напиша всички съставки, които съдържа.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
В инфото на гет.бг пише, че съдържа аспартам  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 480
В инфото на гет.бг пише, че съдържа аспартам  Naughty
Можеш ли да ни кажеш с какво вреди аспартама?
Между впрочем, въпреки че в гет.бг пише,че има аспартам, това не е така. Поразрових се и открих, че аспартама го отбелязват с Е951, а всъщност Е-тата са 952, 954 и 420.
Ето и другите съставки:
acide citrique (acidifiant)
hydrogenocarbonate de sodium (correcteur d'acidate)
carbonate de calcium
chitosan (11%)
carbonate de magnesium
maltodextrine
aromes
E952 E954 E420 (edulcorants)
acide ascorbique
nicotinamide
acetate d'alpha-tocopherol
palmitate de retinol
chlorhydrate de pyridoxine
riboflavine-5-phosphate de sodium


Иначе още не съм започнала да ги пия, първо ще разуча по-подробно за всички съставки. 

# 24
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ако наистина съдържа хитозан - аз пиех хитозан на капсули преди време за около месец-два, поради друга причина, но тогава идея си нямах, че е за отслабване . Въобще не ми е подействал отслабващо  Shocked  Наскоро разбрах за тея му способности. Но може би не съм пила по подходяща за отслабване схема, знам ли.

Айде бе кажете нещо за тия индийските, ни звук, ни стон  Cry  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163368.0  Никой ли не знае!?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Аспартама причинява рак,има го и в Кока Кола лайт,Пепси Лайт изобщо всичко що е лайт,нали е изкуствен подсладител.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Аспартама причинява рак,има го и в Кока Кола лайт,Пепси Лайт изобщо всичко що е лайт,нали е изкуствен подсладител.
Е, чак пък да "причинява" рак....
Тук говорим за количества, за ред неща.Нали не вярваш, че употребата на продукти, съдържащи подсладители, причинява рак?!
Да отбележа ли колко от веществата във въздуха на София са канцерогенни, ама не сме се гътнали целокупно.

Просто.....да не поднасяме информацията така драстично.За да си докараш ималка възможност за рак, трябва да иззобеш значителни количества от веществото и то не разпръснати във времето, а в голяма доза, редовно, продължително време, за да постигнеш едно натрупване, което с пиенето на "лайт" продукти, няма да се натрупа в цяло село за 10 години.

# 27
  • Мнения: 578
ДиДn, ще чакам да кажеш има ли ефект или не. Аз много трудно се навивам да пия каквото и да било Confused А що се отнася до вредните съставки....то какво ли не е вредно в наши дни. И въздуха дето го дишаме не е безвреден, ама... Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 480
Започнах да ги пия от събота. В петък ще се премеря и ще кажа дали има промяна. За сега ги пия по 1 на ден, но се чудя дали няма да е по-ефикасно по 2. На опаковката пише по 1, максимум 2 на ден. Общо са 20 таблетки. Не наблюдавам странични ефекти. Имат вкус на лимон.  Съмнявам се, че ще отслабна с 10кг толкова бързо. Надявам се поне 5 да сваля. Сега съм 65, бях 52 преди да забременея.

# 29
  • Мнения: 578
ДиДn, медал за храброст трябва да ти дадем Wink Дано да има полза Peace За мен ефекта от всеки медикамент е индивидуален и зависи от много други фактори, но важното е да има някакъв ефект Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 480
Да се отчета (най-вероятно само на red_devil) за резултата, който тези таблетки дадоха при мен. Кантара вчера показа -2кг. Пила съм ги първите 2 дни по 1, а после минах по 2 на ден. Това което ми направи впечатление обаче е, че съм намалила сантиметрите в проблемните области (бедра, ханш, талия). Не мога да кажа точно с  колко, защото не съм се мерила скоро, но съдя за това по дрехите си. Мисля да си поръчам още една опаковка като приключа с тази.

# 31
  • Мнения: 578
А иначе всичко ли си ядеше?В смисъл не си се ограничавала с храните?

# 32
  • София
  • Мнения: 480
Никакви ограничения! И хляб, и вафли, и шоколад, всичко съм си яла. Без да се тъпча и да преяждам, разбира се.

# 33
  • Мнения: 43
ДиДn Pisah ti na lichnia  Wink

# 34
  • Мнения: 578
Ще взема и аз да се пробвам към края на месеца. Аз не ям много, но основно пица и кроасани Embarassed

Ама влизам в сайта и гледам, че ги няма.....явно са изчерпали количеството в момента Sad

# 35
  • Мнения: 131
Момичета, кажете как се казват тези чудодейни таблетки. Да ги пробваме и тях. Къде се продават и колко струват?Миналата година пробвах противозочатъчните хапчета на SheRing  и с тях отслабнах 6-7 кг. за няколко месеца. Ефекта е поразителен, но са малко скъпички.

# 36
  • София
  • Мнения: 480
Таблетките се казват "Easy Off Tabs" и до скоро ги имаше в http://get.bg/. Струваха 36лв. + 3лв. за доставка. Ако някой знае къде другаде ги има да казва.

# 37
  • Мнения: 131
Търсих ги при продукти за отслабване, но не ги намерих.Някъде
другаде няма ли ги?

# 38
  • Мнения: 131
На коя фирма са тези таблетки? Нищо не намирам в интернет за тях. Какво съдържат освен черупки , хитозан и аспартам?

# 39
  • София
  • Мнения: 480
pepitka SN, всичко съм написала по-нагоре, включително че не съдържат аспартам.

# 40
  • Мнения: 2 147
Цитат
Таблетките се казват "Easy Off Tabs" и до скоро ги имаше в http://get.bg/. Струваха 36лв. + 3лв. за доставка. Ако някой знае къде другаде ги има да казва.
Погледнах в сайта ,още си ги има и вътре пише,че съдържат аспартам Hugако някой го интересува това въобще  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 480
Вчера ги нямаше в гет.бг, явно днес пак са заредили. И само информативно - сигурно нещо са се объркали като са писали, таблетките са пред мен и няма аспартам.

# 42
  • Мнения: 428
дИДП,КОЛКО КИЛОГРАМА си свалила ве4е?Продлжава ли ефекта?

# 43
  • Мнения: 578
Момичета, кажете как се казват тези чудодейни таблетки. Да ги пробваме и тях. Къде се продават и колко струват?Миналата година пробвах противозочатъчните хапчета на SheRing  и с тях отслабнах 6-7 кг. за няколко месеца. Ефекта е поразителен, но са малко скъпички.
Това за противозачатъчните е много индивидуално. Не всеки отслабва от тях. Дори от едни и същи. Аз примерно дебелея. Дане говорим, за останалите странични ефекти, като целулит и т.н. Ако не ги пиеш по предназначение, а само защото ти действат на килограмите е глупаво според мен....Но всеки си преценява.
А тези явно пак са ги пуснали, защото няколко дни ги нямаше. Аз всеки ден проверявам. Вчера ги нямаше, явно днес пак са заредили Flutter

# 44
  • София
  • Мнения: 480
дИДП,КОЛКО КИЛОГРАМА си свалила ве4е?Продлжава ли ефекта?
Нямам точен кантар в къщи. До края на седмицата ще съм изпила първата опаковка, ще се премеря тогава и ще ви кажа. Но почнах и диета от днес - само пилешко филе и варен ориз.

# 45
Иска ми се да вярвам,но newsm12струва ми се,че това е поредната реклама smile3506дано не съм права newsm17според мен майката му е спорта  newsm39и без преяждания smile3521

# 46
  • Мнения: 578
УФ...аз и без друго много не ям, но поради ограничено време обикновено ям замразена пица или кроасан или все такива боклуци. А и диетите за вегетарианци са малко....Все някакво месо или риба има Confused И за спорт няма време...Не, че ако имам бих спортувала много...не съм такъв тип просто. Най-лесно е да не ям, ама и така не става...Тези таблетки ми се струват супер, закото се пият само по веднъж, най-много два пъти. Повечето такива препарати са обикновено с изисквания преди ядене, след ядене, не знам ти кога....Аз не знам кога ще ям, че да ги пия точно половин час примерно преди ядене.....Сложна работа ooooh!

# 47
  • София
  • Мнения: 480
red_devil, и тези са с изискване, но не Хмин. преди ядене, а непосредствено преди това. Ох, знам че със спорт е най-добре, но с това малко дете не мога да мръдна никъде. Само малко раздвижване в къщи правя Sad и то не редовно.

# 48
  • Мнения: 578
Е, едно е непосредствено преди ядене, друго е половин час примерно...Аз не ям по едно исъщо време, че да знам кога ще е половин час преди това Tired
Ще пробвам и аз другата седмица след "Св.Паралия" Wink

# 49
  • Мнения: 65
че какво сте се хванали с този аспартат-това е обикновен подсладител. Като гледам състава мофа да кажа, че се отслабва само от хитозана.Той нистина се извлича от черупките на ракообразни миди.Има го в препарата Сил /6лв/ и Хитозан /10лв/.Карбонатите в състава са за да се направи разтворина форма- това е технологичното приготвяне на разтворимите таблетки,те карат таблетката да се разтваря във вода.Ацид цитрик-лимонена киселина-вкус.ацид аскорбиник=вит.Ц
Никотинамид,рибофлавин,пироксидин-витамини от гр.Б,токоферол=вит.Е,ретинол=вит.А.
Тоест състава съдържа витамини и хитозан,което е основната съставка и от нея се отслабва, ако е в достатъчно количество.Всичко друго като аспартам е за вкус и за разтваряне.

# 50
  • Мнения: 578
Този "Хитозан" май не е много ефективан. Имам предвид, това което рекламират и по телевизията. Мъжа ми го пи сумати време и ефект никакъв.... Thinking

# 51
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Какво казвате сега -тия разтворимите вършат работа, така ли .
Да взема да си поръчам,а?Имам само 5 кила за сваляне,кажете ще стане ли ,ДиДп кажи ти какво да правя ,да поръчвам ли.

# 52
  • София
  • Мнения: 480
Не знам ketri, ти си прецени. След 2 дни ще станат 14 дни от както ги пия и изглежда сумарно няма да съм свалила повече от 3кг.   Thinking Като че ли е по-добре Л-карнитин или ония китайските капсули.

# 53
  • Мнения: 916
Как върви с таблетките? Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 480
Как върви с таблетките? Mr. Green


Е, как! Не са достатъчно ефективни според мен и не си купих втора опаковка. За 2 седмици мога да сваля 3кг. и без таблетки.

# 55

Общи условия

Активация на акаунт