Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Мами,по колко ml сок давате на децата си на ден?
Цитирай
0 ml
« Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 17:51 от gioia »
Цитирай

Бургас

Не давам сок !
Цитирай

Varna

Не пие сок  Rolling Eyes
Цитирай

Не давам сок.
Яде плодове (колкото иска).
Цитирай

100мл
Цитирай

Зависи от възрастта на детето. След първия месец започнахме по 20 мл., като първият сок на второто ми дете беше от пресни череши. Направо се влюби в него. Той е пролетно дете и имах голям избор. Сама си ги правех. От 3-4 месец вече бяхме на 50 мл. и при двете деца и вече ми беше трудно да ги правя сама, още повече, че имах и повече работа около децата и започнахме с ХИП и Кинела. Сега малкият е на 9 месеца и си близва за деня по 100 мл. /като не слагам водата, тя е отделно, никога не съм й слагала захар/.
Цитирай

Пловдив

Бебка пие сок колкото поиска. Ние сме на 1 г. и 5 м. и изпива около 150-200мл. Гледам да ги правя сама като изцеждам пресни плодове. Като малка изобщо не искаше да ги пие, ама сега дори познава звука на машината като започна да ги правя и много ги обича.
Цитирай

София

На 6 мес е и и давам по 100ml.
Цитирай

Зависи от възрастта на детето ...

За соковете
Цитирай

Белгия/София

Не пие.
До годинка не давах, сега категорично отказва, пие само вода.
Плодове яде.
Цитирай
Нашите доктори казаха след 2-я месец по 60 мл на ден,сок от ябълка+морков по желание!
Като първо започнахме с по малко количетво!
Мъника много му се кефи!
Цитирай

София

Давам по 200мл, но не всеки ден. Пие и домашно прясно мляко, та затова. Иначе може да изпие големи количества сок  Peace.
Цитирай

София

Моята педиатърка казва така:
6 месеца: 60 мл
7 месеца: 70 мл
8 месеца: 80 мл
За по-нататъка не знам.
Борко нещо не пие сокове, нито вода. Аз му предлагам намачкан банан или настъргана ябълка: хапва ги с голям апетит.
Цитирай

София

До годинка отказваше да пие сок или вода .Сега пие сокове от купените ,разредени с вода .Чиста вода -не иска .Точно колко милилитра ?!Не зная . Давам й да пие ,колкото иска. Ако шишето свърши -240мл.,приготвям второ  за деня.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора