"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 11

  • 19 703
  • 582
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
ДОБРЕ ДОШЛИ в новата тема на "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ"


                                                     



E-mail
dvbgm@yahoo.com

fdbm@mail.bg


Изпълнителен директор
Росица Букова - 0888 849 803

Председател на управителния съвет
Мария Милева -  - 0888 849 932

Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0878 786 007

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0889 673038
Гергана Пожарски – 0886 364 561


Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0889 673038
Румяна Такева – 02/856 61 08
Весела Ставрева - 0889 436844


Koординатори:
Ева Димитрова - 0887 237 348
Радина Петрова – 0887 711 147
Кристина Николова - 0887 862 363
Милена Антонова – 0889 644 543
Ефросина Михайлова - 0897 260 968
Ивелина Чолакова - 0886 17 17 15
Зарина Василева – 0885 30 00 92
Мая Петкова – 0898 77 06 38
Цеца Петкова – 02/827 44 43
Антоанета Кръстева – 0888 287 046
Анна Христова – 0885 079 007
Марина Пеева – 0887 590 122
Незабравка Любова – 0887 882 966
Янита Георгиева – 0888 956 437


Сметка за дарения
Първа инвестиционна банка
Номер на сметка: 1043983402
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66




ОТГОВОРНИЦИ ЗА ДОМОВЕТЕ:


1."Св.Параскева" - Нези (nezito), Миленка (4arlin)
2.Перник-Роси (lavender) и Мери (magnoliam)
3.Трън - Ева (Хапка)  и Роси (lavender)
4.Дрен - Гери (Кика) и Маринка (mi_sy)
5.Кюстендил (двата дома) - Ели Атанасова (EliAtanasova) , Криси (Moon Walk) и Милена (4arlin)
6.Доганово - Весето (Luminosa)  и Мариета (МЕРЕЛИН)
7.Дом 7 - Миленка  (4arlin) и Гери (Кика)
8.Св.София - Мариета (МЕРЕЛИН)  и Ева (Хапка)
9.Луи Брайл - Мери (magnoliamm) и Маринка (mi_sy)
10.Драгалевци - Весето (Luminosa) и Линда (MardiGras)
11.Медвен - Роси (lavender) и Криси (Moon Walk)
12.П.Славейков - Мариета (МЕРЕЛИН)  и Ева (Хапка)
13.ПУ Долни Дъбник - Гери (Кика)  и Криси (Moon Walk)
14.ПУ Перник - Марина (mi_sy)  и Роси (lavender)
15.Видин(Гомотарци,Ново село,Белоград4ик) - Светла (lorys) и Диди (skorpion), Роси (lavender) и Криси (Moon Walk) (София)
16.Пловдив(Асеновград,Калофер) - Милена (mili.m) и Креми (kremmy) , Роси (lavender) и Ева (Хапка) (София)
17.С.Широка Лъка - Роси (lavender) и Таня (Джони) (Пловдив)

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 09:21 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 2 534
Искам да кажа , че вчера гледах " Лейди Зи"  и останах очарована от играта на главните герои
Плаках и мислих , и молих ...

# 2
# 3
  • Мнения: 2 502
благодаря ви ,момичета ,че гладахте "Лейди Зи " и нашия Павел от ДОВДРЛГ Белоградчик
това е действителността !
Беше ми мъчно и на мен ...

# 4
  • Мнения: 3 248
Дамаянти, не мога да се сдържа - това е най-хубавата тема, която си отваряла. Heart Eyes
В петък и аз няма да мога. Съжалявам. Confused

Виждам тук списъците с отговорниците. Моля ви отново...чакам бройката на децата и персонала за всеки дом, за да сортирам мартениците. (Не помня дали го писах днес в предишната тема, ако съм го направила - сори).
Между другото и баба и дядо ще участват за Мартеничковата акция...хайде да не влизам в подробности обаче. Joy Joy Joy

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
пиша още в на4алото на темата защото е важно......

ето как стоят нещата в София и извън София във връзка с т.н.4ленство.
За София и провинцията са разли4ни документи.Всеки заинтересован може да ги полу4и по мейл.В тях е описано подробно вси4ко,но пиша и тук най-ве4е заради нови попълнения в организацията.

В софия се работи както до сега,Видин са си направили договорите,нещата вървят.В Пловдив Вики ще ги пусне тия дни.........Надяваме се да няма промени в екипа.

За Пазарджик-тези договори за специално за хора,които ще движат на място нещата-акций,обикаляне по фирми,ходене по институции,домове...Или,хората,които ще носят отговорност със действията си.Вси4ки подписали договорите ще полу4ат индентификационна карта със снимка ,както и ще пратим файла за визитки.
Пари ще се събират изклю4ително и само с пълномощно,направено за конкретният слу4ай(акция и други появили се на4ини.....).....Вси4ки финансови средства ще трябва да се превеждат в срок от 5 дни на сметката на фондацията,след което ще бъдат върнати на съответното място(пазарджик,Видин............)...........
Вси4ки дарители могат да превеждат пари директно на сметката с нареждане за съответният град и дом и нужда.
Ще бъдат предоставени вси4ки документи за да се работи спокойно (лицензи,пълномощни,бланки за дарители)
Вси4ки са сеободни да избират кога,как и къде да помагат ..........
Не е желателно снимането на децата без разрешението на директорите и публикуването на такива снимки в интернет пространството.
Ще има контрол от местните органи (ДАЗД,АСП и др.) и за това е необходимо да сме изрядни в поведението си и работата.Но моми4етата от Видин и Пловдив за сега полу4ават само помощ и съдействие от тези органи.

Организацията не заплаща направени разходи за транспорт и доброволен труд.Всеки си преценява какво и колко може да помага и с какво.В един дом да се работи,пак е нещо...........въпрос на възможности...........
Ако имате въпроси ,моля питайте каквото ви интересува тук или на ли4ни мамаZ,Хапка,мен,МЕРИЛИН...........

Пове4ето мероприятия и инициативи се съгласуват със София .
от тук помагаме с каквото можем .
Идеята е да помагаме на децата и да сме полезни там където държавата не може.
В пове4ето слу4аи координираме и по телефоните,не раз4итаме на Интернет.

ми,май е това,дано съм ви ориентирала.......




на тези,които се пускат по мейл документите да си ги разпе4атат в два едкземпляра (ако могат),подпишат и изпратят на адрес.
Ако не могат да си ги разпе4атат ще изпратим от тук на подаден адрес от всеки.
Ето го мооат адрес:

София-1111
кв.Гео Милев
ул.Постоянство 1
вх.А ап.10

Росица Букова

После ние връщаме подписан и от нас един екземпляр на съответният 4овек.
Това е.

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 08:45 от lavender

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477


и аз го гледах,за съжаление то ва е действителността в пове4ето домове.
Особено ми е трудно да пиша и след днесшното си ходене в П.Славейков.

НИКИ е добре душата,вси4ки мал4овци са добре .Той много е пораснал и ми се зарадва ........Попита ме дали Мариета и Мери са си  задържали  бебетата Rolling EyesВ една група с една госпожа са децата от 1 и 4 клас,много са сладки вси4ки,Ники ме запозна с вси4ките си приятели и си поговорихме за у4илище и разни други неща.Казаха от какво имат нужда,но ще пиша в другата тема .4аст от нещата ги имаме и ще ги занеса идната седмица.Гспожата ми каза,4е апелира към среши с външни хора,разходки и др.мероприятия извън дома с тези 10ина сладури Hug
Дрешки си имат-4исти и подредени .Но като цяло базата е лоша,в процес на подмяна са доста неща,ама newsm78някои стаи са като в Трън Close
В новите стаи децата се 4устват много добре,но и те искат перденца,нови 4аршафи(сегашните са по-малък размер)......Абе,дано успеем да им помогнем да им създадем малко пове4ко уют PraynigНо проблема ще дойде после с големите,защото ме е страх да не им разнебитят.
Видях стари познайници от Калотина,не ме познаха дори и да им се обадих.......важното е ,4е знаем къде са.........Някои са прехвърлени в Г.Баня,някои в SOS....
Много ми е 4оглаво днес .Още като про4етох на Ети постинга и ме сви бу4ка в стомаха.През целият път докато карах ми беше гадно.А после след срещата с Ники още пове4е Cry

Искам нещо да направим за това дете,но незнам какво........Проблема ще му дойде от болестта щом навърши 18 год.  Rolling EyesЩе остане без скъпоструващи медикаменти,които сега полу4ава от държавата.............както и да е.
И снощният филм CloseАбе,гадно ми е тия дни,4увствам се безпомощна Sad

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и тук да пиша Wink
подканям ви на среща в петък от 11.00 до 14.30 в офиса на БАОО.........Разбрах кои не могат,я да видим кои ще могат Hug

който иска от докуметите да казва,ще ги пускаме по мейла......Но по пронцип си имаме и какво да си говорим.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 863
Поздрави от малките сладури в Кюстендил Heart Eyes

Днес с Иван и Ели бяхме в ДМСДГ и ДОВДЛРГ 3-7г. гр.Кюстендил. Занесохме им памперси, дрешки, обувки, играчки, чорапогащници, одеалата, списания и малко лакомства.
Заради грипната епидемия успяхме да видим дечицата само през стъклата . Те ни чакаха, бяха се наредили послушно на столчетата, но като ни видяха наскачаха и тръгнаха да ни посрещат Grinning Ей, много са ми на сърцето дези дечица Heart Eyes Неможахме да ги нагушкаме и ми е тъжно. Sad Някой ме познаха и ми махаха с ръчички...
Имат три нови дечица,които са от семейство,малтретирани,гледани много лошо. Едното в момента е в болницата с пневмония и студова алергия, на системи, но не е добре милото Close
В бебешкият дом също занесохме много неща , и кремчета против подсичане.
 Леле, как бяхме натоварили колата...едвам пълзеше ooooh!
Там бебоците са здрави всичките за момента Grinning Като отидохме вече спяха и нямаше как да ги будим...
И в двата дома в момента са с ограничен достъп за посетители заради грипа
Говорихме с директорките за кръглата маса,едната от които каза,че ще ни съдейства като решим да правим, ако е необходимо ще участва като дойде в СОфия Simple Smile
Роси, и на мен ми е кофти. Ми, всеки път като ходя при децата си мисля,че съм свикнала,защото не ми е за първи път, че правя нещо за тях, надявам се нещо да се промени в тяхният живот. Нали все пак се опитваме да им помогнем по някакъв начин , но то явно не е достатъчно....и незнам до кога ще е така...Или поне аз не съм в състояние да направя повече  ...Дааа, да се чувстваш безсилен е много гадно:thinking:
Ей такива работи ми се въртят в главата... Crazy
Това е  от мен Hug

# 9
  • Мнения: 1 878
Аз искам договра по пощата  Hug sunnily@mail.bg  Hug , а за петък пак не мога  Confused - всеки петък сме на танци с малкия - музикална анимация  Crazy , но все се надявам някой път да успея щом ще станат регулярни срещите  Hug
 

# 10
  • Мнения: 863
и тук да пиша Wink
подканям ви на среща в петък от 11.00 до 14.30 в офиса на БАОО.........Разбрах кои не могат,я да видим кои ще могат Hug

който иска от докуметите да казва,ще ги пускаме по мейла......Но по пронцип си имаме и какво да си говорим.
  bouquet
За петък може да не успея, ще кажа по-късно Hug

Забравих да пиша, че занесох телевизора на Хели. Тя беше на работа, имате поздрави от бебока Дани, който точно се беше напапкал и беше много щастлив и успихнат. Малко е хремавичък, но иначе са здрави
Криси получили са памперсите,ще се чуем

# 11
  • Мнения: 186
Може би не съм разбрала всичко, но как точно от Пазарджик да заявя желание за членство?  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 848
Роси,аз искам да дойда до Пенчо Славейков другата седмица,ако ще ходиш преди обяд. Hug Ще приготвя -филмчета,ранички,пергели,линийки,блокчета. А за какви чаршафи става въпрос? newsm78

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Може би не съм разбрала всичко, но как точно от Пазарджик да заявя желание за членство?  newsm78

написах в 4ервеният Twisted Evilпостинг.......
Яна го има формуляра Simple Smile

# 14
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси,аз искам да дойда до Пенчо Славейков другата седмица,ако ще ходиш преди обяд. Hug Ще приготвя -филмчета,ранички,пергели,линийки,блокчета. А за какви чаршафи става въпрос? newsm78

Нези,на у4илище са до 13.00........

може да измислим нещо за уикенда newsm78Как си?Аз съм с малкия ,но наистина ако ходим да е като децата не са на у-ще Praynig
Ще се 4уем Hug

Общи условия

Активация на акаунт