Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Кога си купихте необходимото  за родилното- в 9 месец или по- рано? Все се чудя да не ме изненада бебето неподготвена... Колко време преди раждането изгладихте дрешките на бебето , които ги искат за болницата?

Цитирай

При първата бременност, щом влязох в 8-ми месец, багажът ми за болницата и всичко за бебето бе готово.
При втората бременност - в 9-ти месец си приготвих нещата.

За повечето болници за бебето искат само памперси и кърпички за дупе. Дрешки си имат от самата болница. Трябва ви само комплект за изписване.
Цитирай

Приготвих си нещата от рано, защото имах проблемна бременност и всеки момент след влизането в 7-ми месец ме чакаха да родя.Иначе дрешките може би пак тогава бяха изгладени и прибрани да чакат бебето
Цитирай

под жаркото слънце

След влизането ми в седмия месец всичко беше готово.
Цитирай

София

За болницата си приготвих багажа в 9-ия, а дрешките за бебето и тези за изписване таткото ги купи на следващият ден от раждането. Но мисля, че беше грешка, защото настана голяма бъркотия, изписахме бебето с дрешки за 3 месечно бебе. Сега ми е смешно, но тогава много се ядосвах. Така че, можеш да си приготвиш първите дрешки, стига да не си суеверна като нашия татко  smile3511
Цитирай

Люлин

Като влязох в 9тия месец багажа ми беше готов. Peace
Цитирай

Варна

И при двете раждания щом влезех в 9-тия месец си купувах всичко необходимо и за раждането и за след това Peace
Цитирай

Велико Търново

Дрехите нагласих /изпрах,изгладих,наредих/в началото на деветия и тогава си напазарувах и за болницата.За там ми трябваха дрехи за бебето,нощници за мен,спални комплекти и т.н.
Цитирай

София

И мен ме вълнува темата и ще я следя  Blush
Цитирай

Пазарджик

В началото на 9-ия месец всички дрехи и чершафи бяха изгладени , сгънати и подредени, бяха купени и всички други вещи които смятам че ще ми трябват в началито след като се появи бебето Party
Цитирай

София

В седмия месец багажът ми за болницата беше готов . Всичко останало за бебето също беше купено , но дрешките му ги изпрах и изгладих малко преди да родя .
Цитирай

Русе

като влязох в 9-ия си стегнах багажа, а на бебка дрешките ги купиха и приготвиха майка ми и свекърва ми (в русенската болница не искат бебешки дрешки, а само комплект за изписване, който таткото носи час преди изписването)
Цитирай

Русе

В началото на 9-ия месец всички дрехи и чершафи бяха изгладени , сгънати и подредени, бяха купени и всички други вещи които смятам че ще ми трябват в началито след като се появи бебето Party
Peace
Цитирай

София

От началото на 5 месец започнахме да купуваме нещата за бебо и до края на 7 месец вече всичко беше налице Laughing.Включително кошарка,количка и кошница за кола.За да си спокойна,хубаво е да се подготвиш,а не да чакаш последния момент Wink
Цитирай

София

В началото на 9 месец всичко беше осигурено newsm10.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора