Лъжете ли себе си.

  • 2 042
  • 45
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Това ми е питанката.
Аз, на моменти се улавям, че сама се залъгвам за много неща.
Мисля, че " така трябва да мисля и да разсъждавам " в определени ситуации, но някъде дълбоко в мен не съм съгласна с това.
Сетих се сега за темата за предразсъдъците. Изобщо, защо го правим? Така се свиваме в черупките си и си мислим, че вземаме най правилните решения, като че ли ще живеем 100 години.
Сега ще ме нападнат много от вас , сигурна съм, но предварително им благодаря Wink  bouquet Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 161
Най-безжалостна съм към себе си.Никога не се залъгвам.

# 2
  • Мнения: 52
Понякога много ми се иска да можех да го правя..но не се получава.

# 3
  • Мнения: 3 447
Лъжа се, разбира се  Laughing Друг е въпросът доколко успявам, нескопосан лъжец съм...
Понякога самозалъгването предпазва от разпадане... поне за момента.
С предразсъдъците е малко по-друго - те са някакъв вид опорна система, която ни се налага от малки...  патерици за по-лесно придвижване в непознатия свят. Но то не е точно самозалъгване май.

# 4
  • Мнения: 27 524
Подложени сме на психопрофил тук  Laughing

Случва се понякога за кратък период от време, час, два  Peace

# 5
  • Мнения: 2 849
Лъжа се ,всеки ден се лъжа ,че ще спра да пуша . Rolling Eyes Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 447
Блонди, дай да не се лъжем, бирата ти се отразява зле  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 726
За сериозни неща-не, за маловажни-често.

# 8
  • Мнения: 27 524
Блонди, дай да не се лъжем, бирата ти се отразява зле  Mr. Green

Не, това е от психоатаките във форума, от философските теми на Касиди и Луна  Crazy
С бирата се опитвам да прогледна нормално   Tired

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Лъжа се, лъжа се до припадък....накрая започвам да си вярвам и лъжата постепенно се превръща в истина

# 10
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Лъжа се, лъжа се до припадък....накрая започвам да си вярвам и лъжата постепенно се превръща в истина

Е те за това става въпрос.  Laughing

# 11
  • Мнения: 46 489
Не. Баш мен не мога да излъжа ...

# 12
  • Мнения: 2 229
О да. Twisted Evil И като си повтарям една лъжа много пъти, започвам да си вярвам. Crazy

# 13
# 14
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Сега ...., не става дума за хора, които лъжат други хора, в следствие  на което сами почват да вярват в собствените си лъжи Crazy.
Става въпрос, за някои неща, които вие самите интуитивно усещате, но когато чуждото мнение е противоположно на вашето, и когато този вариант ви " устройва повече", започвате да вярвате, че е така. Един вид защитна реакция Confused

Общи условия

Активация на акаунт