Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна/София

Мами кажете ми :Може ли педиатърката която ми е издала болничния миналата година (март или април беше) сега да ми издаде копие, понеже във фирмата в която се водя на работа са го изгубили..... #Cussing out.Иначе майчинството ми заминава на кино... Mad
Трябва да и звънна след малко но искам първо да съм подготвена, понеже аз я смених от декември....да не ми направи някой номер : Praynig
Цитирай

София

Разбира се, че може. Не се притеснявай. Ще ти издаде дубликат. Само че аз недоумявам как така са ти загубили болничния. Къде блее счетоводителя Ви?
Цитирай

Люлин

Би трябвало да могат да ти извадят копие,нали всичко се пази.
Цитирай

Разбира се, че може. Не се притеснявай. Ще ти издаде дубликат. Само че аз недоумявам как така са ти загубили болничния. Къде блее счетоводителя Ви?
   Peace
Защо пък теб ще ангажират с тази работа .Мисля че от фирмата трябва да се свържат с лекаря и да изискат дубликат.
Цитирай

Варна/София

Ами счетоводителя е един завеян.....Не ми се кара с него Stop ,айде ще ходя да си извадя нов.
Благодаря много на всички за бързите отговори  bouquet
Цитирай

София

MadGirl, не става въпрос за това да се караш, а за това всеки да си гледа работата/интересно, аз на колкото хора съм го казвала това всеки се засяга Smile/ Дими е права редно е от фирмата да изискат дубликат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.