Гледате ли ТВ докато се храните?

  • 4 386
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 047
Привет на всички! Simple Smile
Интересно ми е да разбера докато се храните дали си отвличате вниманието с нещо странично.
Най-често срещано е ТВ. Някои четат вестници,списания,слушат музика. Други се съсредоточават върху храненето. Трети използват времето за да обсъдят семейните неща.
Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 46 505
Друго.
Телевизорът работи за фон, но не го гледаме, говорим си.

# 2
  • Мнения: 2 270
Всички гледаме

# 3
  • София
  • Мнения: 981
Телевизорът работи през цялото време и ние гледаме,говорим,храним се.

# 4
  • Мнения: 1 014
По скоро гледаме малкия какво прави и от време на време хвърляме по един поглед и на телевизора.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
най-често вечеряме по време на новините и "гледаме" е силно казано, но да, телевизорът работи и ние му отделяме внимание, докато се храним.

# 6
  • Мнения: 3 453
Гледаме всички

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Гледаме, да. Освен това си говорим, хилим се...
При мъжО правилно зададеният въпрос е - Храните ли се докато гледате ТВ... ooooh!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Естествено, храним се пред телевизора.

# 9
  • Мнения: 1 666
Отговорих "всички гледаме", макар че телевизора е по-скоро фон, на който ядем, говорим си и т.н.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
В хола имаме два компютъра+един телевизор.Гласувах с първа опция.Да,задължително гледаме,докато се храним,но и говорим.

# 11
  • Мнения: 1 014
Като се замисля, това са едни от най-любимите ми часове на денонощието. Заедно сме цялото семейство и ни е много хубаво.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да. Мъжа ми не седя на масата ако телевизора не е включен.

# 13
  • Мнения: 7 474
Телевизора у нас работи денонощно Laughing , понякога гледаме, понякога е за фон - както дойде Wink

# 14
  • Мнения: X
Изобщо немога да преглътна, ако не гледам нещо:) Peace

Общи условия

Активация на акаунт