Отговори
# 75
  • Мнения: 1 636
ciccolina, idi w münchen na schleissheimerstrasse-ama ubii me ne pomnja koi nomer besche. reisebüro PIRIN REISEN. eto ti telefona. sobstweni4kata se kaswa Alma Rangelowa, as ot 10 godini samo ottam si wsimam  bileti. tel : 12392090. Lufthansa ima susto we4e mnogo isgodni bileti-wij i na saita im-poleta e direkten i s bebo e mnogo udobno Peace
sorry sa maimunizata ma mi se satri kirilizata Sick
Ирена,мерси zа съветът.Адресът е  Schleißheimerstraße 69/o PLZ 80797,fax вместо 90 е 38.Аz явно съм от по_притенzиоzните и повече никога няма да ида там.За първи път като летях ´99 не zнаех zа билети от интернет,мъжът ми осте не поzнавах и си купих от там билет.Тя ми предложи билет до Бургас.Аz съм от Плевен и питах,дали няма билет и до Варна,zаzтото сте ми е по удобно после с връzките(от Бургас има само 1 влак до Плевен на 24 часа).Тя каzа,че няма.Отивам до Щтутгарт,давам си багажът.Отивам да си 4акам полетът и каzвам патниzите zа Варна и Бургас да иzлеzат на еди коя си врата  #Cussing out Самолетът каzна първо в Варна,след 2,5 часа продължихме zа Бургас.Не ме пуснаха да сляzа на Варна,zаzтото багажът ми е zа Бургас ка4ен.Съответно zялото 4акане бе6е,zаzтото объркали кой багаж да иzкарат.Та в Бургас си иzпуснах влака и zа да не 4акам там 24 часа отидох на Пловдив и на другият ден се прибрах.Такава некомпетентност... И други недоволни има6е преди от там.Не съм единствената.Та zа това си реzервирам преz интернет,че там си е написано всичко и не ти всемат проzент zа гре6на информаzия.
Ми6ка,детегледа4ки има навсякъде,но аz лично имам проблем да се раzделя със деzата си.Като тръгна на градина големият колко ревях,сега лятото като бе6е с родителите ми,а ние с мъжът ми и малкият се чувствах предател.Таzи година не zнам,дали сте успея да дам Томи и него(zа няколко 4аса),макар да zнам,че са ми родители,че сте се грижат прекрасно zа двамата и че ги обичат колкото и ние(ако не и повече  Laughing).Мисля,че е до човек,на мен не ми липсват вечерните иzлиzания,иначе само zа тях сте мисля.Яд ме е,че съм такава,ама не мога да се променя.  smile3514
Деzита,пусни обява във вестник и ги "преслу6ай" вси4ките,която ти хареса най си я вzема6 на пробен период.
Ве4ерниzе,с буквите не става при мен,иzпробвх вси4ки  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 434
Едната ми гледачка е "лелка", както Десита се изразява - т.е. малко по-възрастна от мен. Тя беше tagesmutter на Хана преди две години. Другата е дъщерята на съседите - на около 19 години - оправна и отракана красавица, която може да си играе до забрава с деца - винаги е искала сестричка, има обаче двама братя. И на двете имам много голямо доверие, знам, че няма да ме подведат. Ако не дай Боже нещо се случи, телефонът ми е винаги до мен. Момичето от фризьорския салон също се оказа, че има опит с деца - като я гледах как се заигра Хана, докато ме разкрасяваха.
Чиколина, не мисля, че възрастта има толкова голямо значение. Просто трябва да се огледаш. Много деца от горните класове на училищата припечелват по нещо като бейби-ситъри. Някои са невероятно изобретателни и коректни. Но не бих разчитала на обяви по вестниците, както и на телефонни препоръки - знам, че и тук много лъжат. Разчитам на устната пропаганда.

# 77
  • Мнения: 1 584
Mi6ka  Hug Hug Hug

Аз моята тагесмутерка я намерих по обява. На около 33-35г е според мен. При мен първото впечатление е много силно и в почти 100% от случаите вярно. Пробната седмица, в която стоях там затвърди мнението ми и съм супер доволна. Също доста важно според мен е да има опит и със собствени деца - тя има 3, последното е на 9м. Колкото и да са малки двете с Ясмин били станали приятелки  Mr. Green

За самолетните билети - към средата на януари на самия сайт на ЛХ имаше оферта до София - само за 140е взех билет за една приятелка - имаше ги и от Франкфурт, и от Мюнхен. Иначе и аз гледам на ЛХ, на ЛТУР и тн... Преди като летях с Балкан задължително си ги взимах от бюро, че с тия вземания и плащания на летището не ми се говори...На една позната всезнаещия и всеможещия г-н Стефанов писа билета на летището на ръка  #Crazy

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 16:59 от maira

# 78
  • Мнения: 3 423
Нямам опит с детегледачки.
Една от сестрите в ортопедията
много си хареса моя юнак, целуваше
му краката все, след време се срещнахме
на улицата и тя си предложи услугите.
Аз обаче имам проблем с това, че някой
друг може да е по-добър от мен. Кофти.

# 79
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мен не ме терзаят такива мисли, той Сашко си е свикнал от БГ с гледачки /имаше златни гледачки там Cry Cry Cry/, но тук как да намеря и аз още се чудя. От фирмата на мъжо предлагат една фирма уж с намаление за служители, но се оказа, че за да ползващ отстъпката има много "ако-та" и в крайна сметка не ни свърши работа, а и аз се срещах с едната лелка - ама лельо да ти види окото - няма да си мръдне пръста гаранция. И за мен първото впечатление е много важно. Ама аз като казвам лелka говоря за жена на около 45-50г. това на 35 си е млада жена...
Но ще видим, все нещо ще изскочи Wink

  bouquet

# 80
  • Мнения: 3 521

Чудя се на тези от вас, които се оплакват от липса на социален живот - няма ли при вас бебегледачки?

Има и баба си имаме, даже е навита да си гледа внучката.
Друг е въпросът, че примерно следната ситуация_да zвънна в четвъртък на 3те ми по_блиzки приятелки тук(немкини) и да се раzберем zа петък вечер да отидем някъде клони с бавни стъпки към абсолЮтната нула. Според мен спонтанността е таzи, която много липсва на социалния живот, а не липсата на кръчми или zабавно_обраzователни мероприятия.
Лично мнение.  bouquet

# 81
  • Мнения: 2 907
Значи след дългия и най-вече приятен тел.разговор със съкровището сърфи и невероятната чалгаджийска тема в клюкарника, наминавам в супер турбо-настроение за едно здрасти. Опиянена съм от чая, който цял ден пия, реших да се вслушам в думите на Шехи, това ще ми е за първи път в живота.

За дрехите. Какви ти маркови дрехи на бебе? Аз самата като възрастен бойкотирам марките като концепт, като идея! А детето ми ще възпитам също така. Но ето, че има изключение от правилото - онзи ден нашия татко се прибира с "подарък" за дребито. Спортен екип на Адидас, горнище и долнище  Confused А аз мразя спортни дрехи!По принцип мразя спортно облечени хора! А той понеже е екс-спортист и много държи дребито да стане и тя щпортлер, напълно осъзнато и купува Адидас  #2gunfire Ето ви снимка за майтап : http://family.webshots.com/photo/2981372380089315803OgmHLt


Децита, кога БТВ започва да излъчва мюзик айдъл?

Хайде, ние излизаме на разходка.

# 82
  • Мнения: 592
Привет и от мен.
Много пиШете. Докато раzбера , 4е има нова тема, то вие сте иzписали сумати страници.

Риен   поzдравления zа оформлението на темата, както винаги си оригинална и ненадмината  Peace
Ми6ка  Hug Горе главата, zнам как се 4увставаШ. Не искам да се повтарям Маиела много добре го е каzала.

За адаптацията да си кажа и аz. Не ми пбе трудно тъй като преди да се zаженя  бях на работа по договор zа 18 месеца.  Немският го бях у4ила в немска гмнаzия и си мислих, 4е поне от таzи гледна то4ка проблеми няма да иамам. Но като дойдох тук в ДЕ  гледах като гръмната. Доста уми бях zабравила и ми трябваШе време да се отпусна да говоря. Спомням си, 4е иzпитвах ужас, ако в работата zвънне телефон и аz съм на блиzо. Не zнам на вас дали ви се слу4вало.  newsm78 Хем телефонат не хапе.

Що се отнася до  дрехи втора употреба zа бебе, мислех си , 4е никога няма да го допусна, При положение, 4е може 4овек да си поzволи нови беz да се лиШава от други неЩа. Но роднина наШа  ми даде цял каШон бебеШки дрехи ( бодита, пижамки и ританки ) и многото подаръци и да си приzная по4ти не ми се налага  да купувам други. Имам до големина 68. После Ще му мисля. От колежки полу4их торби с игра4ки и детски книжки.
Сега дори аz обмислам, на кой да дам дреШките като умалеят на моя йунак.

ЗА марковите дрехи_ мъжът ми и вси4ките му братя и сестри са луди на таzи тема. По4ти само марково купуват. Луда работа. НО на тях това им е коплекс. Те са били осем деца и вси4ки са си иzновали дрехите и може би от там идва таzи мания  newsm78
Дори ходят по складове на Еспри, G-Star и други. Гледам и на бебока скъпи неЩа са купили. Само една леля е купувала от C und A и нейните дреШки най_4есто употребявам.
Аz купувам, това което ми стой добере беz да гледам марково ли не ли. Ако много се хареасам тогава колкото и да е скъпо си го купувам, но това е рядкост.

До скоро бебо се събуди

# 83
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Не са казали още кога ще стартира Мюзик айдъл, но ето сайта им:http://www.musicidol.btv.bg/

За марковите дрехи - тук знам, че сред тийнейджърите е голяма мания и няма оправия. Аз дори имам познати, чийто дете попадна в училище, в което ако не си скъпо и марково облечен.... ooooh! ooooh! ...не знам какво се прави в такива случаи, играеш им по свирката ли какво...още не съм се сблъсквала с този проблем. Но реално той съществува в ДЕ и се коментира - от мойто комши знам също и тя тийн има сега и няма да ви казвам как го стъква това дете като от списание - последни колекции, но е много сладко.

  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 610
Мишка,  Hug

ДЗДС- Макс е готин тип, настръхнах от изпълнението, но няма да спечели. Мартин е много малък, иначе ще ги отнесе като Кирил пепеляшкината гора. Залагам на Томас Еннс.

Моята бъдеща детегледачка  е племеницата, няколко години по-голяма от мен и с 2 деца, които обожават Мая... Освен това имаме свекито, на 75 години е, но се оправя с детето, доколкото е необходимо в рамките на един 4ас. Сега чакам да ми се отвори повод за празнуване без бебе!

Сърфи, Сервус, ду фрАхе МечеЛе, Вааарум ферщекст ду дих бис йе алене ин дем ЕкеЛе?!..На кое издателство е този франкско/немски  речник, да "найду" един на Любимото в плика с подаръци за Свети Валентин.  Rolling Eyes
Вечернице , не само в заарландия , ами и тук не стига , че говорят под носа си, ами и с г... си!

Марковите дрехи са една голяма Глупост! С най-голямото Г....

p.s. Не ме хвалете, бе,  хора. Едни адреси на картинки копирам и лепя, не е голяма работа...

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 18:47 от rien

# 85
  • Germany
  • Мнения: 1 262
E що да са глупост бре хора? Аз без да искам да се караме и да се сърдим, ама не виждам какво лошо намирате на тия дрехи. Аз ги харесвам, то по семейна линия това, но и съпругът ми е голям любител. Не виждам нещо лошо. Но ме заинтригува вашето вражеско мнение по въпроса.

  bouquet

# 86
  • Мнения: 11 313
Вечернице , не само в заарландия , ами и тук не стига , че говорят под носа си, ами и с г... си!

Ако не си гледала Heinz Becker по ARD или някоя от местните телевизии няма да знаеш за какво говоря. Като имам предвид, че за сериала са понемчили малко диалекта Crazy

# 87
  • Мнения: 1 947
Мишка -  Hug

...Единствените, за които знам със сигурност са Villeroy&Boch, ама нали при нас им е завода, та не ме учудва....
Вечернице, да не живееш в Мерциг? Там бях по една командировка на мъжа ми и даже ходих в завода да се нагледам на красоти, та после купихме за юбилея на свекърва ми комплект за кафе от "Ню уейв" - страхотни са. И аз си имам една еспресо-чашка. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 11 313
]
 Вечернице, да не живееш в Мерциг? Там бях по една командировка на мъжа ми и даже ходих в завода да се нагледам на красоти, та после купихме за юбилея на свекърва ми комплект за кафе от "Ню уейв" - страхотни са. И аз си имам една еспресо-чашка. Simple Smile
У тва кьоше на Немция съм, ама точно тва село ми е на 40 км

# 89
  • Мнения: 1 610
Изобщо нямам идея от заарлансдкия  Laughing .Признавам си без бой!Ще се коригирам с  Heinz Becker.

На темата маркови дрехи-  ooooh!- не ми се пишеше просто.Това е все едно да питаш месаря защо не яде кренвирши.  Laughing Правила съм ги, пласирала съм ги и съм ги продавала.Со кратце- един път да ти се наложи да прекрояваш заради дупки по "висококачествените " платове, да пресяваш ръждясали копчета, получени от Китай естествено, или направо мухлясала стока да връщаш , ще си промениш  мнениетоКато потребител - сви / скъси ми се блузка на D&G на първото пране при спазени предписания от етикета и ми се скъсаха обувки на Черути на две носения. И то без зор. .За какво си давам всъщност парите?

Общи условия

Активация на акаунт