Ваксинирате ли детето си?

  • 8 424
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Моля ви да кажете какъв е вашият избор. Разбира се, разчитам на това, че тук влизат информирани родители.

# 1
  • Мнения: 999
Аз ваксинирам детето си.Имах притеснения само за АктХип но тя се оказа много добра .Бихме я на веднъж след годинката.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Остава ни един полиомиелит, но все го отлагам..... вече 8 месеца

# 3
  • Мнения: 46 492
Да. Всички задължителни са й сложени.

# 4
  • София
  • Мнения: 276
Всички задължителни + Акт Хип.

# 5
  • София
  • Мнения: 410
Вече не го ваксинирам. Като беше бебе намаза няколко ваксинки докато се усетя, но това беше.

# 6
  • Мнения: 3 914
Не-твърдо,само шарките,но защото тогава имаше някаква история с човек донесъл Морбили от Китай,та се наложи,иначе нищо друго,по ред причини,но благодаря на Бога ,че стана така ,за да видя ползите и разликите  с ваксинирани деца Peace

# 7
  • Мнения: 1 080
И двамата имат ваксините от родилния дом .На второто ДТК голямото ми дете реагира лошо - едва ходеше,залиташе ,постоянно плачеше беше на годинка и два месеца успях до тогава да го запазя - без да знам кой знае какво реших че не искам да го виждам втори път така .И започнах да се интересувам .Малкото няма ваксини - е успяха да го надупчат с бцж и хепатитната в родилния дом но искам с това да се приключи относно ваксинирането им .Започвам постепенно да проумявам и да виждам разлика между ваксинирани и неваксинирани .

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
да, ваксинирам детето и смятам да й сложа всички задължителни ваксини, не слагам, обаче, тези по здравната каса и си купуваме всяка ваксина

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Все още не съм сложила нито една ваксина, кака й е ваксинирана с всички ваксини, но тогава не съм знаела какви са рисковете.
Когато се убедя поне на 90% в ползата от ваксините, тогава бих я ваксинирала, за сега съм убедена 90% във вредата им... Confused

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, ваксинирам я. Има всички задължителни.

# 11
  • Мнения: 1 883
Остава ни един полиомиелит, но все го отлагам..... вече 8 месеца
И аз така , пък да видим до кога newsm78

# 12
  • Мнения: 7 186
Да, задължителните, плюс АктХиб. Ще продължа да го ваксинирам.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Всички задължителни + Акт Хип.

Същото

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
До 6месец,бяхме без ваксини,след това сложихме всички задължителни.Не мога да кажа дали ще подължим да ги слагаме или не,защото малко ме объркват всички противоречиви мнения,но и давам имуностимулатори!

Общи условия

Активация на акаунт