Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

гр. София

Много много голям страах се е насъбрал в мен. Вместо да желаяа бебе аз се казвам другйя месец. Embarassed
Цитирай

Шопия

Анина, прочети тази тема. Hug
Явно много жени са изпитвали твоите чувства.
Може би Деси е дала най-близкия до чувствата ми отговор.
Аз самата също се лутам между несигурността и огромното желание.
Цитирай

София

Всички сме така - веднъж минали през ада, страха е неизменен спътник. И понеже от него никога няма да се отървем е важно да накараме желанието за дете да надделее. Hug
Цитирай

София

Страх ще има винаги и преди и след като забременееш,но както е казала Весето по-горе когато желанието за дете надделее макар и за малко страхът изчезва.Но наистина е за малко.
Желая ти успе скоро да преодолееш страха си и да ни се похвалиш  Hug
Цитирай

Напълно те разбирам...
Цитирай

София

мен пък не ме е страх от забременяване,страх ме е естествено -дали ще стане първо(защото при мен нещата не стават лесно),дали ще се задържи,дали всичко ще е наред и т.н.,но не и от забременяване.Единствено нова бременност ,може да заглуши до някъде мъката.А със страх,единствено бих се отдалечила още повече от мечтата си.
Цитирай

Здравейте! И аз като Анджи се страхувам повече от това дали ще се получи (и при мен нещата стават мнооого трудно). По-малко ме е страх да не се повтори. Но се моля, и по-важно е да забременея, пък после ще се тревожа за останалото.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Момичета  Hug
Щом веднъж една жена загуби бебе няма как да не се терзае и страхува това да не се повтори. Колкото и студено да звучи - такива неща се случват. Опитайте се да погледнете философски на нещата, помирете се сами със себе си, приемете болката, изживейте я и после я скътайте някъде дълбоко в сърцето си, където да остане вечно, заедно със спомена за загубата на едно желано и чакано дете. Разчистете своята душевна пътека напред и си наложете да сте поне малко спокойни. Мислете позитивно. Вярвам, че човешкото съзнание е много силно и само може да влияе върху ставащото с човека. Така, че стимулирайте положителните емоции, за да ви се случват красиви неща.
И накрая малко по-прагматично - намерете лекар, на който да имате доверие - това много помага. Ходете при него/ нея и се обаждайте с въпроси, колкото често ви се налага - действа успокоително.
Пожелавам ви много щастие. Peace
Цитирай

София

мен пък не ме е страх от забременяване,страх ме е естествено -дали ще стане първо(защото при мен нещата не стават лесно),дали ще се задържи,дали всичко ще е наред и т.н.,но не и от забременяване.Единствено нова бременност ,може да заглуши до някъде мъката.А със страх,единствено бих се отдалечила още повече от мечтата си.

Напъно съм съгласна с теб. Аз като гледам доста бързичко се възстановявам, а и желание за  baby_neutral не ми липсва та не мисля да чакам 6 м. Може би 2 - 3м. Е, все пак ще се консултирам с гинеколожката.
Цитирай

София

и на мен не ми се чака,но е нужно на организма да се възстанови.Трявба и самата лигавица да се възстанови,защото иначе и да има оплождане,то няма да може да се инплантира.
Цитирай

гр. София

Мерси на всички дали ми  поучителни съвети. Hug
Цитирай

София

Мен не ме е страх от забременяване, обаче ме е обзела една паника за след това...сигурно първите 3 месеца няма да мога да си намеря место от притеснение. То колкото и да отлагам самото забременяване, винаги ще ме е страх да не се повтори абортът. Sad
Цитирай

Мен не ме е страх от забременяване, обаче ме е обзела една паника за след това...сигурно първите 3 месеца няма да мога да си намеря место от притеснение. То колкото и да отлагам самото забременяване, винаги ще ме е страх да не се повтори абортът. Sad

И при мен е така, не искам да zабременея, zа6тото имам 4увството 4е сте полудея от притеснение дали няма пак да го zагубя. Много съм раzдвоена и не zнам какво да правя. Толкова много искам бебе, а така ме е страх 4е отново 6те преживея наиъло6ият ко6мар в живота ми.  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив

Все едно аз съм го писала с тази разлика,че аз загубих бебето си в края на 5 месец и при следваща бременност до последно ще се притеснявам.
Цитирай

София

и аз бях в 5-ти месец-с близнаци,а ми е и втори аборт.Просто не е честно,че ни е отнета възможносста поне веднъж да се порадваме на бременността си,като повечето жени.Аз ниокога няма да бъда спокойна бременна,пазаруваща от рано,хвалеща се навсякъде и много щастлива-еми не е честно! Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора