Отговори
  • Мнения: 3 715
Това ми е въпросът.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз съм твърдо ЗА. Хайде, тук със сигурност ще дойда жива, умряла.....иначе все нещо става, имам доброто желание, но изникват хиляди пречки, както винаги и за всичко разбира се....
Идеята е страхотна и направо ме включвайте първа в списъка на кафепиещите.
А защо чак април, можеме да направиме пиенето на кафе тук, в София нещо като ежемесечно събитие, нека ни стане традиция, какво ще кажете?

# 2
  • София
  • Мнения: 533
Kakayaka, идеята е супер Simple Smile

Аз също съм много ЗА - и мен можеш да ме включваш в списъка  Grinning, ако срещата е след 19 февруари... Чак тогава се връщам в София...

Ако е преди 19 февруари, включвай ме за следващата среща - както предлага Marypopins, да стане традиция Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 3
  • Мнения: 3 164
А пиещи чай приемате ли Crazy Flutter

# 4
  • Мнения: 3 715
Ами казвайте кога и къде, а питиетата ще ги решаваме на място Simple Smile. Само ако може през почивните дни да го направим, че иначе трябва да си вземам специално отпуска, пък я пазя за когато имаме детенце Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 843
АбЦолютно ЗА!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 324
Децата ще ги водим ли с нас?

# 7
  • Мнения: 3 715
Който може с деца, който може без, както ви е по-удобно.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
Мисля, че ще е хубаво да правиме сбирките с дечицата, да се опознаят още от малки.Мисля също, че като са деца със сходна съдба, ще е добре за тях общуването им от ранна възраст, ще им е много по-лесно да разберат и приемат безболезнено осиновяването и най-вече факта, че са били оставени от бм.Споделям мислите си от позцията на осиновена, ако имах тази възможност, щях да се чувствам по-сигурна.Е, сега времената са други, преди хората много се възползваха от подобна информация за да наранят детето и родителите, но и сега се намират такива (доброжелатели).

# 9
  • София
  • Мнения: 1 324
Мисля, че ще е хубаво да правиме сбирките с дечицата, да се опознаят още от малки.Мисля също, че като са деца със сходна съдба, ще е добре за тях общуването им от ранна възраст, ще им е много по-лесно да разберат и приемат безболезнено осиновяването и най-вече факта, че са били оставени от бм...
Всичко това е точно така, но ще е трудно да изберем подходящо място за сбирката. Лятото е по-лесно, има много кафета и кръчми с големи градини и детски кът, ама за зимата не се сещам.

# 10
  • Мнения: 380
И ние бихме се включили с удоволствие:)

Особено ако е събота и неделя.

# 11
  • София
  • Мнения: 708
участвам, тъкмо пак ще се видим с Шони. да е събота или неделя, преди 13 или след 17.30ч.
ако искате да идем в пица Хът, или в детско клубче. Ако времето е като днес, предладагам НДК градината или южния парк. Шони и другите да кажат, ако искат можем да мръднем и в друга посока.

# 12
  • Мнения: 677
Аз съм също за,но да е през почивните дни,че малкия е на детска.
Имам идея за Гуудис,до съдебната палата,мисля че там имаше детско кътче,а  по детските клубове трябва да се плаща  по 2(3)лв. на час за престоя на децата(тук в нашия квартал има доста хубав и с много забавления).Може още следващата седмица 17,18 февруари,но трябва да видиме да няма празнуване на рожден ден в клуба или Гуудис,че тогава става пренаселено в детския кът.Пишете ако искате и да звънна да проверя или някой ако има път към центъра.
Това е от мене ще се радвам ако се съберем.
Бъдете здрави.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 324
В ПИЦА ХЪТ срещу Спортната палата май още има детски кът, но и там и в ГУДИС трудно биха се събрали десетина /а дай Боже и повече/ разбойници. Май ще е по-добре да е в детски клуб.

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 15:04 от ralissa

# 14
  • Мнения: 3 715
Искате ли да го направим съботата или неделята след 19-ти, за да може да дойде и Теа? Знам, че става малко далеч във времето, но пък ще имаме повече време да се съберат желаещи. Иначе за мен часът и мястото са без значение.

# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
искам нещо да ви споделя HugАко не е уместно ще го отхвърлите Wink

на нас БАОО ни предлагат техният офис за нашите срещи и ние сме много благодарни за това.Дали не биха и на вас помогнали за ежемесе4ните ви срещи  newsm78Питали ли сте ги?В офиса им оба4е не става с деца.
Та,само давам идея без да се натрапвам Simple Smile

  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 715
Аз имам позната, която има детски клуб, мога да я питам колко би струвало да поиграят децата, докато пием кафето. Но не натрапвам това предложение и не искам да правя реклама, просто се сетих и за този вариант.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз имам позната, която има детски клуб, мога да я питам колко би струвало да поиграят децата, докато пием кафето. Но не натрапвам това предложение и не искам да правя реклама, просто се сетих и за този вариант.
СУПЕР!
Едва ли ще е скъпо.

# 18
  • Мнения: 1 843
Както решите и кажете, просто аз без малката не мърдам. Поне за сега.
Ако ли не, ще дойдем по-нататък.

Аз съм банална на идеи. Сещам се за детския кът на Арената. Има и кафе, обаче надали ще е удобно за всички.
Ако времето продължава така, може спокойно и в някой парк или градинка. Южния за съжаление, събота и неделя е станал кошмарен за пребиваване.

Като стана дума, стига да е топло, знам едно място в Западен парк, направо става за пикник!  И по-големите дечурлига могат да тичат на воля!

# 19
  • Мнения: 3 715
Там, за където ви казах, цените за гледане на дете са 3 лв за 1 час, 5лв за 2 часа, 7лв за 3часа, май е множко, на не разбирам много, така че няма да предлагам повече места, че като съм без деца още, трудно се ориентирам кое е подходящо и кое - не, така че оставям на вас да прецените.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 444
Момичета, получихме покана от Бао да ползваме офисът им за срещата.Имат паркинг, просторни помещеня, предлагат кафенца и напитки, можеме да си закупиме също и идеята не е никак лоша.Децата ако са малки не пречи, ако са големи ще им е скучно просто.Помислете, най-любезно президентката ни покани, предоставя ни терен за сбирката.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 324
На мене цената ми е тамън. Къде се намира, дай повече информация за да кажат и другите дали им е удобно. Ако решим срещата да е на 24 февруари /за да може и Теа да е с нас/ и да е в клуб /за да не ни изхвърлят от някое кафе на петата минута/ трябва да се забързаме с организацията, защото обикновено съботите са им ангажирани за седмици напред.
Аз толкова се вживях, че мисля само за това. Казвайте с какво да се захвана. Да "прослушам" клубовете в центъра ли, що ли? Дайте да се изброим: колко големи с колко дечица и на каква възраст, защото за бебета едва ли взимат пари.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, получихме покана от Бао да ползваме офисът им за срещата.Имат паркинг, просторни помещеня, предлагат кафенца и напитки, можеме да си закупиме също и идеята не е никак лоша.Децата ако са малки не пречи, ако са големи ще им е скучно просто.Помислете, най-любезно президентката ни покани, предоставя ни терен за сбирката.  bouquet
Прекрасно е предложението на БАОО, но нали и на децата трябва да им е приятно и забавно, все пак това ще е първата им среща.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 324

Много ми харесва. Аз млъквам вече. Толкова досадна май не съм била.

# 25
  • София
  • Мнения: 533
Рали, нека да е 23.02, събота. Че нали съботата е ден за партита и купони, а неделята - за релакс Simple SmileSimple SmileSimple Smile Стига, разбира се, и за другите мами да е ОК.

На мен "Приказка" страшно много ми харесва - била съм там с Денис, условията са перфектни, мястото е наистина приказно Simple Smile

Иначе за бройката - аз ще съм сама. Ако взема и Денис, няма да мога да ви видя, ама хич...

# 26
  • Мнения: 3 715
Ами ако искате да говоря за 23 февруари, накъде към 17 часа?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 324
Рали, нека да е 23.02, събота. Че нали съботата е ден за партита и купони, а неделята - за релакс Simple SmileSimple SmileSimple Smile Стига, разбира се, и за другите мами да е ОК.
По мойте календарчета събота е 24 февруари, нали сме 2007 г.?
Аз също съм за "Приказка" с две ръце.

# 28
  • София
  • Мнения: 533
Ами, Рали, мойто календарче е толкова зле след пакостите и лудуването на Денис, че не мога и да смятам вече Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Да, значи - 24.02. За мен е ОК 17 часа.

Нека да видим дали и другите мами ща харесат "Приказка" и Какаяка може направо да ангажира клуба Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 164

Миленка Hug
Момичета, ами вие наистина много бързате за тази среща Grinning
аз мисля да изчакаме малко, поне да мине това грипно време, ето сега големия ми син е пак болен Cry
а аз държа И децата да присъстват(поне на първата им среща Peace)
щеше ми се да е някъде в центъра-аз понеже съм с 2бр. деца и с кракомобила Crazy и гледам да ми е максимално бързо и удобно Mr. Green
този клуб Приказка, къде се намира-не разбрах newsm78

# 30
  • София
  • Мнения: 1 444
Направо ме бройте и мен. Ще дойда със сигурност с малката си дъщеря, за голямата не мога да гарантирам, на 17 години е и въпреки, че ме подкрепя в такива начинания, не е ясно дали ще има интерес.
Shoni , за мен не е проблем да те взема с автомобил и после да ви върна.Само кажи от къде да ви натоваря и сме там. Grinning

# 31
  • Мнения: 3 715
Клубчето се намира зад Румънското посолство, ако искате може да се чакаме някъде.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 444
Има ли паркинг, или всеки да се справя със Софийските неволи на шафьор?Не че ме притеснява, живея на такова место, че скоро ще се наложи да паркирам в хола си.....

# 33
  • Мнения: 3 715
Не знам някъде около пазара Ситняково дали има паркинг, но ще питам там близо има ли паркинг и ще пиша.

# 34
  • Мнения: 3 164
marypopins , много мило Heart Eyes и благодаря за поканата  bouquet
ще дойдем, но незнам кога Thinking както написах по-горе-болно ми е детето и в понеделник ще имаме среща с джипито Tired

# 35
  • Мнения: 3 715
Дано бързо да се оправя детенцето, стискам ви палци!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 444
До срещата има време, ще е оздравяло отдавна детенце.
Момичета, да споделя.Видях тема, озаглавена "хора, дайте съвет" или нещо подобно в Клюкарника.Пише едно 17 годишно момиче, което правило секс за първи път и сега има терзания.Вярно доста неограмотено ми се стори и на мен, но казах каквото мога да помогна.Останалите, които са жени, майки и една учителка, такива низости пишат, отвратително е от майки да излизат подобни съвети.Например даскалицата, както я нарекох, дава акъл да прави свирки и разни глупости за гълтането и т.н.Не е ли срамота на момиче, което тепърва започва живота си и половият такъв, вместо съвет, да го нападаш просташки и то с подобни глупости.Голямата ми дъщеря е на 17, по-ограмотена е, но не всеки има майка, с която да говори свободно на всякакви теми...хора разни...Споделям, че страшно се възмутих, не прави чест на никоя жена подобен речник..

# 37
  • Мнения: 3 715
Ами аз затова влизам само в този форум на бг мама, от много време не чета в другите какво се пише.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 444
Като съм тръгнала да споделям, да ви досадя още малко, макар с риск да обърна темата в изповедалня Grinning.Лятото намерих умиращо котенце, което прибрах, въпреки че имам два ротвайлера.Стана любимката на дома, оказа се и от сой явно, защото е полуангорско, прекрасно.Освен това остана миниатюрно, много е красиво и диваче страшно.Преди дни се разгони за първи път и в нас е ад.Не бях гледала котки и поведението и е ново за мен.Намерих тази снимчица, която страшно ми напомня за моето мило, рошаво, разгонено котенце.Напълно си приличат по погледа и рошавата козинка, дори по шарките.Какво ще кажете, страхотно е котенцето на снимката, нали? Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 3 715
Напълно те разбирам, защото аз чакам моето куче да се разгони до месец и нямам търпение да приключи с това, за да я кастрираме. За мен това е решението. Иначе ставаме луди просто.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 444
Казаха ми, че трябва да я оставиме да се разгони един път, за да достигне полова зрялост и чак тогава да прибегнеме към кастрация.Стриктно изпълнявам и веднага щом приключи този ад, ще я кастрираме.За домашните животни мисля това е най-доброто решение.Освен това като я гледам как се мъчи, сърцето ми се свива.Женската ротвайлерка я кастрирахме преди година и сме рахат.Направихме го по неволя, получи сепсис на матката и беше животоспасяващо, но резултата ме убеди, че това е решението.В противен случай самите животни се мъчат.Редно е да им го спестим, не стига, че ги мъчиме с факта, че живеят в апартаменти.....

# 41
  • Мнения: 3 715
Четох, че някакви нови проучвания препоръчват кастрация на женските още преди първото разгонване, с цел избягване на злокачествени заболявания на млечните жлези, като резултат от фалшивиге бременности. Но всъщност има толкова различни мнения, че никой не може да гарантира кое е най-правилното.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 444
Много ми е жал за котето.Така се влачи, мяучи, идва при всеки от нас и търси помощ.Дори с децата се майтапиме тези дни, че сега е момента да забогатеем, като патентоваме вибратор за котки  Laughing Joy Joy.Ще е от полза на обичащите и гледащите котета..... newsm78 За жени има, пък за котета и кучета не, не е честно

# 43
  • Мнения: 3 715
Момичета, няма да стане в "Приказката", за 24-ти целият ден е зает с рождени дни и няма как да се вмъкнем. Дайте да мислим за друго място.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 324
Детски център "Пинокио" се намира в квартал "Гео Милев" на улица "Съединение" 6.
http://www.pinokiocenter.com/

Предлагаме почасово гледане на Вашите деца; организация на детски рожденни дни и празненства или просто място да прекарате известно време като знаете, че вашите деца се забавляват докато Вие пиете Вашето кафе или аператив.

Разполагаме с обезопасен и снабден с богат избор от играчки сектор, сектор за родители, където се сервират всички видове топли, безалкохолни или алкохолни напитки.


Детски кът кино Арена

жк "Илинден",
бул. "Тодор Александров" 64, до метростанция Вардар
работно време: 10:00 - 21:00ч.
тел.: 02/ 920 99 99

Детски парти клуб "Барбарони" - www.barbaroni.com

Организира детски партита, почасово гледане на деца, квалифициран персонал, кафе кът за родители
жк. Бели брези, бл.17, тел. 958 19 95
жк. Манастирски ливади, ул. "Казбек" 49, тел.: 855 79 99, 0888 800 740

Парти клуб "БЕЛ" - www.clubbel.com

Почасови занимания съобразени с възрастта и интересите на децата - игри, пеене, рисуване, танци, редене на пъзели, апликиране и моделиране с разноцветни хартии и природни материали. Кът за възрастни. Организиране на празници и рожденни дни.
жк. "Дружба 2" бл. 304 вх. В партер
тел. 0899 82 92 46

Детски клуб "Бодливко"

Предлага почасово гледане на деца и организиране на детски празненства. Разполага с зала за детски развлечения и кафе-кът за родителите.
ЖК Редута,
ул. "Калиманци" 43, до парка Гео Милев
раб.време: 09:00 - 21:00 ч.
тел.: 0887 94 70 10, 0886 43 54 31

Детски парти клуб "Бъни" - www.bunny-bg.com

Почасово гледане на деца, куклен театър, организиране на детски партита, кафе-кът за родители.
кв. "Стрелбище", ул. "Дедеагач" бл. 60, вх. А
раб. време : всеки ден от 9:00 до 21:00 ч.
тел.: 088 67 67 776, 0877 311 655

Детски парти клуб "ВЕСЕЛЯЧЕТА" - www.veseliacheta.com

Почасови занимания и детски партита по различни поводи. Всяка събота кръжок "Сръчни ръчички" с кака Люба (5 лева за 2 часа)
бул. "Витоша" 85, партер, Външен звънец "Веселячета"
Раб.време: всеки ден от 10:00 до 20:00 часа.
Тел.: 0896/829909, 02/9 545 946
E-mail: info@veseliacheta.com
Skype: veseliacheta

Детски развлекателен център "Двете феи"

Почасово гледане на деца, организиране на детски рождени дни, кафе-сладкарница.
кв. Лозенец, ул. "Страцин" 4
тел.: 02/ 961 66 55
тел.: 0897 83 54 83, 0887 97 18 10

Детски парти клуб "ДЪГА"

Игри под наблюдение от педагози; изучаване на английски език, рисуване, етикет, предучилищна подготовка, образователни игри; празнуване на рожденни дни. Родителите могат да релаксират в отлична обстановка с напитки и да наблюдават малките палавници в специален монитор.
ул. "Кирил и Методий" 40

Детски развлекателен комплекс "Камбаните"

след "Младост' 4
раб. време: 9 - 21 ч.,
тел.: 02/875 90 16

Детски парти клуб "Кикирики"

Почасови занимания за деца на достъпни цени. Организиране на детски тържества. Специализирани забавления: рисуване и моделиране, куклено шоу, карнавали и т.н. Красиво и весело кътче за всеки малчуган: пързалка, миниджунгла и всякакви играчки. Уютен кафе-кът за родители.
Младост 4, до бл.435 (на спирката на автобус 76)
тел.: 02/ 974 18 99; 0895 60 17 09

"Къща за деца"

Целодневен, полудневен и почасов режим; детски партита
кв. "Лозенец"
ул. "Миджур" 55
тел.: 02/ 963 14 26, 0887 254 504

Детски център "Мак Дак"

Просторно и обезопасено място на открито, с много пързалки и пясъчници, люлки, играчки, надуваем замък и много други забавления. А родителите могат да седнат и поръчат нещо докато децата им се забавляват.
кв. "Овча купел" 1, между бл. 514 и бл. 522

Детски парти клуб "Ментов носорог" - marti-online.com/nosorog/

Почасова занималня с детски кът, обособен според възрастта и интересите на децата, организиране на партита.
ж.к. "Стрелбище", бул. "Петко Ю. Тодоров", бл. 4
тел.: 02/ 958 99 89
работно време: 9:00 - 21:00ч.

Детски круб "Мечо Пух" - www.mechopuh.sat1977.com

Почасово гледане на деца. Организиране на детски тържества с много изненади. Кът за родители. Индивидуални занимания съобразени с възрастта и интересите на децата.
ж.к "Люлин 5"
бул. "Райко Даскалов" бл.519
тел.: 088843 36 52, 0887 20 70 90

Детски парти център "Мечо Пух и Приятели" - www.pooh-i-priateli.com

Почасово гледане на деца и организиране на детски партита и забавления. Кафе кът за родители, покрита тераса и открита площадка за игра.
кв. "Младост" 2 бл.215
тел.: 02/884 00 99, 089 996 21 91

Детски клуб "Мики Маус" - www.mickey-mouse.hit.bg

Място за игри и забавления, занимания, танци и песни. Разполага с 2 големи стаи с много играчки: пързалки, люлки, много играчки, различни занимателни игри.
цени: за 1ч. - 2лв.; за 2ч. - 4лв.
ул. "Княз Борис I" 58, партер до църквата "Свети Георги"
раб. време: 10:00 - 20:00 ч.
тел.: 02/954 11 10
Банишора, бл. 40В
тел.: 02/ 931 00 59

Детски парти клуб "Моето гардже" - www.moetogardze.com

Почасови занимания за деца на достъпни цени. Организиране на детски тържества. Специализирани забавления: клоуни, куклен театър, карнавали, конкурси. Клубът разполага със самостоятелен детски кът за най-малките с напълно безопасни съоръжения; отделен кът за по-големи деца - за рисуване, моделиране, четене, забавно-познавателни игри; тераса-бар с детска площадка.
кв. "Лозенец",
ул. "Горски пътник" 48,
тел. 02/ 963 09 61
Адриана Колева GSM: 0888 25 08 86
Люба Златева GSM: 0888 61 79 41
Раб. време: от понеделник до неделя 9:30 - 20:00 ч.

Детски парти клуб "Патета" - www.pateta-bg.com

Почасово гледане на деца, куклен театър, организиране на детски партита, кафе кът за родители.
кв. "Лозенец", ул. "Русалийски проход" 13
раб. време : всеки ден от 9:00 до 21:00ч.
тел.: 088 823 43 80, 088 860 30 63

Детски развлекателен комплекс "Патиланци"

Почасова занималня, забавления с игри, пързалка, батут; организиране на празници
жк "Младост" 3, бул."Филип Аврамов"
работно време: 10:00 - 21:30ч., без понеделник
тел.: 02/974 48 39, 974 49 63

Клуб "Пепеляшка"

Клубът е разположен в апартамент, състоящ се от три стаи и кухня. Три от стаите са преходни и в тях децата играят. Има пързалки, къщичка на Чико, масички, столчета и мн други играчки. Останалите две стаи са предназначени за родителите - има диванчета и масички.
кв. Илинден, бл.135, вх.Д, ет.1
тел.: 02/920 48 87
раб. време: от 10:00 до 20:00 ч.

Детски център "Плодчетата"

Почасово гледане на деца от 3 до 10 г.
бул. "Македония" 19 А, на ъгъла с ул. "20-ти април"

Детски парти център "Приказка без край" - www.prikazka.net

Почасово гледане на деца. Клубът разполага с голяма приказна зала с играчки, катерушки и пързалки. Забавният и усмихнат екип ще направи престоя на всяко дете незабравимо изживяване в Страната на приказките! Всяка събота от 11 ч. - куклен театър.
кв. "Гео Милев"
ул. "Голаш" 14
тел.: 0888 93 59 37, 0878 39 99 88

Детски парти клуб "Слон балон" - www.slonbalon.com

Почасово гледане на деца, организиране на тържества, куклен театър.
кв. Гео Милев, ул. "Венера" 1Б
тел.: 0898 77 92 88; 0887 75 35 65

Детски център за забавления "Смехорани" - www.smehorani.com

Има разнообразни играчки, детски автомобили, пързалки и автоматични пеещи люлки
жк "Мотописта", бл.2, вх.Е, на гърба на вход А
работно време: 10:00 - 20:00ч.
тел.: 02/958 94 16

Детски кът в бензиностанция TEMPO

Детския кът е вътре в заведението. Представлява сравнително голяма стая с весело нарисувани стени, мокет на пода, пласмасова пързалка, къщичка, няколко колички и други играчки. Подходящо е за по-големи деца, които могат да бъдат оставени сами, далеч от погледа на родителите си.
намира се на ул. "Сребърна", съединяваща кв. Гоце Делчев с кв. Хладилника

Детски парти клуб "Тигър"

Празнуване на рождени дни и партита
кв. Сухата река, бл. 225 (на гърба на вход Б)
тел: 0888 55 48 16, 0888 28 00 38

Детски клуб "Тинки Уинки" - www.tinki-winki.net/

кв. "Гео Милев"
ул. "Едисон" 23-25

Детски парти-клуб "Чими"

ул."Братя Миладинови" 100
зад II градска Болница,
(срещу изхода на родилното отделение)
тел: 02/ 931 52 00
GSM: 0888 925 526

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 23:34 от ralissa

# 45
# 46
  • Мнения: 883
Момичета, като ви гледам как ентусиазирано се договаряте за срещата, малко ви завиждам  Embarassed
Ама явно русенските мами сме малко в този форум  Sad
Желая ви успех и хубаво време, че дечицата да се налудуват

# 47
  • Мнения: 441
Дефи, аз и ти сме, други няма Simple Smile

все ще се уговорим някак

надявам се до до десетина дена да съм по-свободна от ангажименти и работа и да се видим

пиши ми

# 48
  • Мнения: 3 715
Русе е на ред през май в моите планове, че тогава ще идваме. Макар че ако се организирате по-рано, мога да измисля нещо, че ми е домъчняло за нашите.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 444
на "Смехорани" собствениците са ми приятели и мога да говоря да резервираме залите, които мисля са две.Просторно е, има различни забавления и на децата определено ще им допадне.Казвайте от сега, за да мога да пазговарям, защото ако друг направи резервация преди нас, приятелските отношения няма да помогнат. Grinning

# 50
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен, момичета.
Да си кажа мнението за детските клубове. Тъй като компанията на нашата кака е доста голяма и често ходим по рожденни дни, та сме посетили една част от така изчерпателната инфо за детски клубове представена ни от ralissa  newsm10 (даже си я копирах да я ползвам на готово  smile3508). Да карам поред. Клубът, в който сме празнували 3 от петте рожденни дни на Ради е Мики Маус до църквата "СВ. Георги"- страхотно се грижат и забавляват децата, този клуб е чудесен за рожден ден, но за подобна среща - не става малко е мястото и за нас възрастните и за децата, да не забравяме, че те са на различна възраст, което изисква повече място за игри по интереси. Може би в новия салон в Банишора (не съм го виждала, но казват, че е по-голям). В останалите клубове, в които сме били, ми прави впечатление, че основно гледат децата да не се изпопребият и горе долу с това се изчерпват заниманията. Това разбира се е валидно основно за рожденни дни. Та препоръчвам - Барбарони - Бели брези, като обстановка - има много място както за нас, така и за децата и относително комуникативно място (има и паркинг Wink). Друг в района е клуб Бъни. Доста е забутан в квартала пред него има строеж, иначе като обстановка бива. Двете феи също е подходящ. Ментовия носорог , като обстановка е много приличен, но останах с лошо впечатление миналата година на нашия си рожден ден ни накараха да си сервираме сами на гостите (та съм им малко сърдита). Патетата, мястото за нас е малко. Смехурани, също не е особено голям, става за топло време с маси на вън. И последно - Арена, бензиностанция Темпо и София ленд, струва ми се не подлежат на коментар, но виж Патиланци не звучи никак зле, там има доволно място и за нас и за децата и за различните възрасти занимания, само дето не могат да го затворят само за нас......... Дано съм била полезна. Каквото и да се реши ние сме ЗА. До скоро момичета.

# 51
  • Мнения: 144
Дефи, Април, Kakayaka не сте сами, момичета! И аз съм от Русе, но вече 7 години не живея там. Лятото, обаче задължително си идвам за да видя мама и тати Grinning Ще се радвам да се запознаем /живот и здраве/на срещата! А на момичетата от София и аз им завиждам EmbarassedОстаналите ще почакаме ....до април! Laughing

# 52
  • Мнения: 128
               Здравейте! Приемате ли малко познати мами с деца? Аз не съм особено активна, въпреки че чета постоянно.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 324
               Здравейте! Приемате ли малко познати мами с деца? Аз не съм особено активна, въпреки че чета постоянно.
Само ако помогнеш за избора на място за срещата. Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 533
Момичета  Hug,

Дайте наистина да решаваме и да действаме, защото клубовете през уикендите са пълни с рожденници Simple Smile

Предлагам да се доверим на АниМ с толкова богат опит из детските клубове Simple Smile Ани, аз съм била в "Мики Маус" в Банишора - по-голям е, има три зали, едната - с играчки, пързалки, топки, другата - с масички и столчета за момента на тортата и свещичките и за детската дискотека, и още една зала - за родителите - с минибарче. Но не знам доколко Банишора е добър вариант. Както и "Патиланци" в Младост.

По-добре да се ориентираме към клубовете в центъра и по-близките до центъра квартали, защото идваме от най-различни места в София. Клубовете в центъра от списъка на Ралица, освен "Мики Маус", за който АниМ казва, че е малък, са "Веселячетата" - www.veseliacheta.com, на "Витоша"85 и "Плодчетата" (нямат сайт), на бул "Македония"- не съм била там, нямам идея дали са подходящи. Другите по-централни са:

"Барбарони" - Белите брези
"Двете феи" - Лозенец
"Ментов носорог" - Стрелбище
"Бъни" - Стрелбище
"Моето гардже" - Лозенец
"Къща за деца" - Лозенец

Давайте да се броим (аз ще съм сама), да решаваме дали датата остава 24.02, събота, 17 часа и да звъним за резервации  Grinning

Или може би часа да остане плаващ, преди 12-13 или след 16-17 (за да може по-малките деца да се наспят) - и да имаме по-голям избор с клубовете.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 22:09 от Tea_

# 55
Допустим вариант ли е срещата да бъде в МОЛ София - малките дечица могат да играят в деткия кът, големите ще си контактуват в "салона" за бързо хранене на Мc Donalds, а майките /и татковците/ могат да пият кафе и да разговарят. Мястото е много широко, има достатъчно маси за сядане, чисто, топло и тихо е. Тъкмо и дечицата ще могат да похапнат, ако са гладни - освен храната на Mc Donalds има и много други видове храна за по-претенциозни. Като местоположение е почти в центъра на града и вероятно ще е удобно за мами, идващи от различни посоки. Единственото неудобство може би е цената за гледане на дете в клуба /май 7лв. на час/. Патиланци е подходящо, но там е доста шумно и почти не може да се разговаря / от многократен личен опит го знам/.
Мисля, че срещата едва ли би продължила повече от 1 - 1,5ч.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 324
Давайте да се броим, да решаваме дали датата остава 24.02, събота, 17 часа и да звъним за резервации  Grinning

1. Ние сме две - едната на 100, другата на 4 години.

# 57
  • Мнения: 273
Моля ви, ако остава за събота, да бъде след обед, защото моята кукла има репетиции от 13 до 16,30.

# 58
  • Мнения: 3 715
Значи аз преброих ето тези желаещи:
ralissa
Tea
Ani M
marypopins
karimona
Shoni ако детенце оздравее
DarZaMen
zoika
Магьосника от Оз
Миленка
Децата не съм броила, горе-долу са колкото и възрастните, с изключение на мен и Теа. Вие сте на ход за мястото, дата и часа.

# 59
  • Мнения: 128
   За съжаление нямам никакъв опит по отношение на детските клубове  и разчитам изцяло на вашата преценка . Мога да съдействам след като уточним мястото. На нас с принцесата ни е удобно в 17 ч, за да поспим и да не сме кисели или прекалено палави...

# 60
  • Мнения: 3 715
Забравих да кажа, че ако много искате за Приказката, има вариант, но е чак за 4 март. Тогава ще има детски театър, който включва 30 мин. театър и 30 мин. игра, като през това време има къде да се седне да се пие кафенце от родителите. Но е доста далеч във времето, така че аз не го броя.

# 61
  • Мнения: 1 843
Може би трябва да изходим от това на каква възраст са приблизително децата. Понеже всеки знае себе си, а трудно се помнят годинките на всички от разни дискусии, дайте да кажем колко са големи. Дотук сме 11 възрастни и приблизително толкова деца.
Общо взето, време е за действие, защото както се очертава, наистина ще напълним някой клуб.


ralissa ?
Tea - Денис белята на заточение Wink
kakayaka - за сега сама
Ani M - 5г. и 8м.
marypopins - 10г. и 5 м. (голямата мома, ако дойде ще пие чай с нас по всяка вероятност)
karimona - ?
Shoni - ?
DarZaMen - 4г. и 3м.
zoika - ?
Магьосника от Оз - ?
Миленка - ?
zoika - ?

какаяка, ние сме - където и както реши болшенството.

# 62
  • Мнения: 3 715
Момичета, имаме следния проблем - Теа ми се обади и каза, че е звъняла в клубовете и за събота 24-ти всичко е заето. Единствената възможност е за 25-ти от 18:30 ч. за два часа и имаме резервация. Трябва да я потвърдим до утре, така че казвайте можете ли тогава, за да отидем да внесем някакво капаро. Цената е 4 лева на дете за два часа.

# 63
  • София
  • Мнения: 533
Клубът е "МЕНТОВ НОСОРОГ" - единственият свободен от всички в центъра, на които звънях за уикенда 24-25 февруари.

Това е сайта им - http://www.mentovnosorog.com

4 лв. на дете за престой от 2 часа се оказва, че е цена за деца под 3 години. За деца над 3 години е 5 лв, отново за 2 часа.

Дайте да решаваме дали 18,30 е добре или ви е късно. И ако отпада като вариант, да търсим други възможности. Защото се оказва, че в най-удобните часове клубовете са ангажирани почти до средата на март.

# 64
  • Мнения: 3 715
Оффф, аз пък съм забравила да пиша кой е клубът, днес съм много отнесена.

# 65
  • Мнения: 1 843
Жалко. За неделята аз отпадам от списъка.
Абе, мацки, дайте да не го правим много сложно. Ако няма малки бебета, може и на бързо по едно кафе в Арената. Колкото да си видим физиономиите Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 708
Участвам с щерка на 4,5 г. без претенции за мястото.

# 67
  • Мнения: 128
 Имам предложение: Да запазим  свободния час в Приказката / който е точно една седмица след 24-ти/, а преди това да се срещнем, както казва Дарзамен, набързо  в Арената.
Аз съм с принцеса на 4 г и половина.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 324
на "Смехорани" собствениците са ми приятели и мога да говоря да резервираме залите, които мисля са две.Просторно е, има различни забавления и на децата определено ще им допадне.Казвайте от сега, за да мога да пазговарям, защото ако друг направи резервация преди нас, приятелските отношения няма да помогнат. Grinning
Извинявам се, но не разбрах, какво стана с това предложение. Отхвърлихме ли го?
/при толкова изписани страници, започнах да забравям/

Имам предложение: Да запазим  свободния час в Приказката / който е точно една седмица след 24-ти/, а преди това да се срещнем, както казва Дарзамен, набързо  в Арената.
Аз съм с принцеса на 4 г и половина.
Така поне изглежда реален шанса да се срещнем въобще някога.

Освен това на всички, които са се обозначили децата са им бая големички, ако искаме може да идем и на дискотека. Бебета не виждам, карам ги по памет: На Каримона, Миленка, Дарзамен, Ралиса - 4,5 г., на АниМ - 5,5, а пък на Шони и на Мери Попинз да не говорим.

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 17:40 от ralissa

# 69
  • Мнения: 441
Участвам с щерка на 4,5 г. без претенции за мястото.

Миленкааа,оправи си подписа Heart Eyes


# 70
  • София
  • Мнения: 533
DarZaMen, не става без теб!!!!

И аз съм за предложението на Каримона

24.02, 17 часа, събота - в Арена

4.03, 11 часа, неделя - в "Приказка"

Хайде и другите мами да кажат какво правим, защото ако остане този вариант, трябва да се обадим в "Ментов носорог" да отменим резервацията.

# 71
  • Мнения: 3 715
Аз съм за когато кажете, по принцип понякога в събота съм на работа, просто ще закъснея малко за срещата, но ще се класирам при всички случаи.

# 72
  • Мнения: 128
   Аз съм съгласна и за двете дати.

# 73
  • София
  • Мнения: 708
DarZaMen, не става без теб!!!!

-----24.02, 17 часа, събота - в Арена

уточнете, моля, за коя Арена иде реч и къде там, че аз съм малко назад с тези Арени, иначе съм ЗА..ще дойда към 17.30, че да се натутлявим (издокараме след следобедния сън)

# 74
  • София
  • Мнения: 708

Миленкааа,оправи си подписа Heart Eyes
не мога да им смогна, толкова бързо растат хехе Heart Eyes

DarZaMen, не става без теб!!!!
-----24.02, 17 часа, събота - в Арена

уточнете, моля, за коя Арена иде реч и къде там, че аз съм малко назад с тези Арени, иначе съм ЗА..ще дойда към 17.30, че да се натутлявим (издокараме след следобедния сън)

# 75
  • София
  • Мнения: 533
Става въпрос за АРЕНА ЗАПАД - на бул. "Тодор Александров"64, зад 3-та Градска Болница, до метростанция "Вардар"

DarZaMen, за Арена не трябва ли някаква резервация? Ще има ли места? Уикендите знаеш каква лудница е там Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 843
Ами отивам тутакси да проверя, Теа!
До днес вечерта ще ви кажа.

Говорим грубо за около 10-12 възрастни и +,- толкова дечица. След 17,00ч., на 24.02 - събота.

# 77
  • Мнения: 1 843
Детския кът и цените можете да видите тук: http://www.kinoarena.com/arena/index.php?language=bg&main_menu=3&page=33

Телефона незнайно защо дава 'несъществуващ абонатен номер', тъй че остава разходката дотам.
Точно срещу детския кът има заведение, преди беше Pizza Viktoria, сега ми се стори, че е нещо друго. Устройва ли ви, да запазя там?
Изобщо, ако някой друг се е заел, да не се дублираме. Думайте!

# 78
  • Мнения: 3 715
Ами действай, явно това е най-удобният вариант.

# 79
  • Мнения: 128
Дарзамен, другия вариант е "Джимис" - кафене. Мисля,че точно това е целта ни. Във пицарията не знам дали могат да съберат масите,за да сме заедно и е по-скоро заведение за хранене. Но при всички случаи ще трябва да се реши на място. Ако си наблизо и можеш - действай. Аз ще мога да отида утре ако се наложи.

# 80
  • Мнения: 677
За 24 събота в Арена зад 3-та градска и мен ме устройва.Моя е н а5 годинки и е ходил там,е не е очарован както от Патиланци и един клуб тука в Люлин.В събота става за колкото часа кажете в Арената.Сега нямам възможност да отида до там да проверя,но по принцип е без резервации,само за р.д. се резервира,по-сложното ще е с нас мамите къде ще се съберем,до детският кът има свободни масички но прави да стоим,а пред пицариите незнам как ще стане да са две съседни маси.Незнаех,че там ще стане виждането онзи ден бях до 3 градска, но сега до петък няма мърдане от Люлин,че имам много друга работа.Ако до петък нищо не се е направило,кажете да ходя и да питам.Това е от мене.
Бройка-1 мама и хлапака на 5 годинки.
  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 843
Дарзамен, другия вариант е "Джимис" - кафене. Мисля,че точно това е целта ни. Във пицарията не знам дали могат да съберат масите,за да сме заедно и е по-скоро заведение за хранене. Но при всички случаи ще трябва да се реши на място. Ако си наблизо и можеш - действай. Аз ще мога да отида утре ако се наложи.

Това, за което говоря е до стълбите и срещу детския кът, не масите за пица на парче. Затова питах дали направо да резервирам. Както и да е, след 17.00, ще отида на място и после ще ви докладвам.

# 82
  • Мнения: 1 843
Тъй. Резервирах за 24.02 (събота) - 17.00 часа, в Джимис (Арена, Запад).
За детския кът, казаха да идем 15-ина минути по-рано за да се ориентираме дали има място, но казаха, че не е проблем за 10-ина деца. Капацитета им е 50.

Ако има нови желаещи или отказали се, моля ви да пишете, за да мога да променя своевременно бройката на резервацията.

# 83
  • Мнения: 128
Благодаря ти, ДарЗаМен.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 324
БЛАГОДАРЯ и аз.

# 85
  • Мнения: 3 715
Супер си! Ох, направо нямам търпение.

# 86
  • Мнения: 677
Благодаря,живи и здрави там ще сме на 24.02.

# 87
Може ли, ако се преборим с грипа и ние с Андрей (3 г. и 9 м.) да се включим?

# 88
  • Мнения: 3 715
Може ли да задаваш такива въпроси, разбира се!

# 89
  • Мнения: 1 843
Simple Smile
Ден, два преди срещата ще се преброим наново и, ако има нужда ще добавим маса! Колко му е!

# 90
  • Мнения: 3 164
Момичета, вече 3-ти ден И малкия е болен  ooooh! при баткото отшумява, но малкия в 4 сутринта ни вдигна на ура Close тичах на ушен лекар-получил е отит и от днес сме на АБ Tired гадна история-освен Т, хрема и кашлица, сега и отит ooooh! ще пиша пак в темата дали ще идваме Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 1 444
Shoni,
ужасно съжалявам, адски неприятно.Нали уж свърши тоя гаден грип, поне свекърва ми така каза, а тя е педиатър.Явно вие си го влачите един на друг.Жената каза още, че е имало страшно много тежки усложнения и настанени в болници, направо се беше побъркала от прегледи през епидемният период.
Желая бързо оздравяване на малчо и дано сте здрави за сбирката!!!  bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 533
Shoni, дано се оправи бързо малкото джудженце, без никакви усложнения  Hug До 24-ти има много време, ще сте здрави  Simple Smile Чакаме ви!!!

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 16:51 от Tea_

# 93
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви-много сте мили Hug Дано по-бързо отмине, че вече съм пред последната спирка на 4-ти км Laughing

# 94
  • Мнения: 677
Търпение Shoni и спокойно,както всичко до сега е отминавало и това ще отмине.Поредното изпитание,но затова сме се родили жени за да сме мами със силен дух.
Бързо възстановяване на малкия (повече от седмица не ми се вярва да ви държи възпалението) и ще се видим на 24.
Бъдете здрави.  bouquet

# 95
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
еех ако успея с радост бих се класирала... ама не знам ще има ли кой поне баткото да загледа(иначе ми е такъв мерак да се запозная с вас... само Миленката познавам - не че тя не е за 100% мамчета ама и вие не сте за изпускане Wink

# 96
  • Мнения: 1 843
Чудесно! Молбата ми е само да потвърдите ден, два преди срещата, по възможност категорично, защото резервацията е направена за бройка 10 и в противен случай рискуваме да има правостоящи.

# 97
  • Мнения: 341
Приемате ли гости от Пловдив  Simple Smile

Мисля и аз да дойда на тази среща,че много искам да се запозная с вас  Hug

Утре ще ви кажа точната бройка за сега съм сама,че таткото е на работа,а аз сама с двамата бандити ще видя зор с пътя особено.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 444
Заповядай, аз имам специално отношение към гр.Пловдив.Ще се радвам да се запознаеме.  bouquet

# 99
  • София
  • Мнения: 708
Ухааа, от Пловдив ви очакваме и от Русе ви очакваме, пък каквото и който дойде.  Laughing Heart Eyes

Наде, и аз ще се радвам да те видя, че стана една година откакто не сме се чували и виждали.

С мен ще дойде още една мама с дете скоро навършващо 3г.  Със сигурност ще потвърдя пак присъствието ни.

Поздрави на всички и до скоро



# 100
  • София
  • Мнения: 1 324
Приемате ли гости от Пловдив  Simple Smile
Мисля и аз да дойда на тази среща,че много искам да се запозная с вас  Hug
Утре ще ви кажа точната бройка за сега съм сама,че таткото е на работа,а аз сама с двамата бандити ще видя зор с пътя особено.
Заповядай, аз имам специално отношение към гр.Пловдив.Ще се радвам да се запознаеме.  bouquet
Ще е чудесно ако можеш да дойдеш. И моето отношение към Пловдив и пловдивчани е много специално - първи тръпки, първа любов, втори тръпки...

# 101
  • Мнения: 441
Ухааа, от Пловдив ви очакваме и от Русе ви очакваме, пък каквото и който дойде.  Laughing Heart Eyes


ако знаете как ми се идвааа, колко му е Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 533
Април, хайде!!!  Grinning Креми дава страхотен пример  Hug

# 103
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тя kremmy дава хубав пример,щях и аз да извам ,обаче в събота е Тодоровден..служба  Crossing Arms пък после поправка на един изпит....само мислено ще съм с вас!!!
искаме снимки след срещата - винаги е хубаво на такива срещи

# 104
  • Мнения: 3 164
Момичета, чааветата са вече почти здрави Laughing но мен такъв фарингит ме тръшна, че ако дойда няма да мога да ви пея, а само ще мятам гюбеци Mr. Green а и в събота го дават студенооо ooooh!

# 105
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, чааветата са вече почти здрави Laughing но мен такъв фарингит ме тръшна, че ако дойда няма да мога да ви пея, а само ще мятам гюбеци Mr. Green а и в събота го дават студенооо ooooh!
Не АКО, а КАТО дойдеш. Изпий едно канче греяно вино, преди да тръгнеш да се стоплиш.

# 106
  • Мнения: 3 164
Ралиса, фен съм на винцето, ммда, но то си върви с цвър-пър Crazy а сега са пости Grinning

# 107
  • София
  • Мнения: 1 324
Ралиса, фен съм на винцето, ммда, но то си върви с цвър-пър Crazy а сега са пости Grinning
Аз ти го препоръчвам като лекарство, бе.

# 108
  • Мнения: 2 722
Мили Мами и ние с Милен ще дойдем с удоволствие стига да знаем кога и къде - моля ви нека някой ми пише на ICQ дата час и място ако нещо се отвея или заиграя с пластелина Simple Smile
ICQ 26992207
Предварително благодаря и успех на всички!

# 109
  • София
  • Мнения: 533
Мама Галя, срещата е в Арена Запад, до Трета Градска Болница, на 24.02, събота от 17 часа.

Момичета, нека да се преброим за последно, за да може ДарЗаМен да уточни бройката! Аз ще съм сама.

# 110
  • Мнения: 3 715
И аз сама Simple Smile, но ако съм на работа, ще се класирам  към 17:30 най-рано.

# 111
  • Мнения: 677
Моят син незнам как ще се събуди сутринта в събота,че ние сме на настроения,но дори да не идва в детския кът,аз живи и здрави ще дойда в Джимис в Арената.Поздрави.

# 112
  • Мнения: 2 722
Тук съм и прочетох, та не ме мислете!
Моля бройте ни двама а пък ако тати е свободен ще го сложим за закачалка до вратата.
Арена Запад е върха - сигурно сте имали предвид да ми е удобно и близко, ама не трябваше да се притеснявате - ние сме с кола  Laughing
Нямам търпение да Ви видя - до скоро.

# 113
  • Мнения: 1 843
Тъй. Резервирах за 24.02 (събота) - 17.00 часа, в Джимис (Арена, Запад).
За детския кът, казаха да идем 15-ина минути по-рано за да се ориентираме дали има място, но казаха, че не е проблем за 10-ина деца. Капацитета им е 50.

Това е стария постинг, слагам го за ориентир.

Дотук потвърдили:
Теа - 1
Мама_Галя_66 - 2+1
какаяка - 1
зойка - 2
и аз - 2



# 114
  • София
  • Мнения: 1 324
Тъй. Резервирах за 24.02 (събота) - 17.00 часа, в Джимис (Арена, Запад).
За детския кът, казаха да идем 15-ина минути по-рано за да се ориентираме дали има място, но казаха, че не е проблем за 10-ина деца. Капацитета им е 50.

Това е стария постинг, слагам го за ориентир.

Дотук потвърдили:
Теа - 1
Мама_Галя_66 - 2+1
какаяка - 1
зойка - 2
и аз - 2

И аз - кльомба (ralissa) - 1+1

# 115
  • Мнения: 583
аз сам новак корни и искам да знам палко повече за тази среща през април и аз имам осиновено дете ноето вече е на 13 години дали ще ме приемете на тази среща през април моля някой да ми отговориjavascript:void(0);
Praynigjavascript:void(0);
Praynig

# 116
  • София
  • Мнения: 1 324
аз сам новак корни и искам да знам палко повече за тази среща през април и аз имам осиновено дете ноето вече е на 13 години дали ще ме приемете на тази среща през април моля някой да ми отговориjavascript:void(0);
Praynigjavascript:void(0);
Praynig
Корнишонко, ето това е темата за априлската среща: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154362.0

# 117
  • Мнения: 128
Имаме най-сериозни намерения: една мама и една принцеса!До скоро:))))

# 118
  • Мнения: 128
Момичета, много съжалявам, но има неочаквана промяна при мене - трябва да изпратя една много добра и благородна жена , моя близка, до вечния ни дом.Ще бъде утре след обяд.

Надявам се срещата на Арена да бъде чудесна и да има продължения:) Направете велик купон!!!С обич към всички.

# 119
  • Мнения: 341
И аз ида  Simple Smile ама сама,че децата са канени на имен ден и таткото ще има честта да е сред младите майки  Wink

А аз предпочитам вашата компания така че ме бройте  Simple Smile

# 120
  • Мнения: 3 164
Аз за съжаление няма да дойда Sad
Дори съм по-зле от вчера и онзи ден ooooh!
Пожелавам на всички весел купон  bigdance2 Drunk newsm19

# 121
  • Мнения: 1 843


Значи дотук:
Теа - 1
Мама_Галя_66 - 2+1
какаяка - 1
зойка - 2
кльомба - 1+1
кремми - 1
и аз - 2


Доколкото разбирам 8 възрастни и 4 деца. Значи нямаме притеснение за места.
Обаждам се да потвърдя резервацията (на името на Лакова).
До утре, 17 часа!

# 122
  • Мнения: 583
здравейте мами аз съм Корни нова съм от 2 дена съм във форума и аз съм с осиновено дете момче на 13 години и искаме да дойдем на срещата през април искам да се запиша и го правя сега за да ни имате в предвид    трима сме значи стая стри легла единствено с дидка съм се чувала итя ми каза да се запиша ако нещо съм сгрешила моля ви пишете ми зегистрирана съм ще се радваме да ни приемете javascript:void(0);
Stopjavascript:void(0);
Stop

# 123
  • Мнения: 273
Момичета и ние ще дойдем, но не съм сигурна дали сами двете мадамаи или ще си вземем таткото и бебето

# 124
  • Мнения: 3 715
Значи последно, мен ме бройте закъсняла, но на линия.

# 125
  • Мнения: 583
поне някой да ми отговори

# 126
  • Мнения: 341
korni6onko,добре дошла сред нас   bouquet

ако си от София ела на софийската среща иначе ето ти линк към темата за да се запишеш за априлската среща

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154362.0

ще се радвам да се запознаем  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 843
поне някой да ми отговори

Korni6onko, мисля че вече ти писаха по-горе. Срещата за април е в друга тема.
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154362.0

В тази обсъждаме срещата за утре в Арена. Прочети няколко поста по-назад.
Сега, дотук се движим по резервацията за 10 души.
Ще се опитам и утре да "мина" оттук, но надали ще имам време да отбележа промените, ако има такива.
Знаете къде е срещата, ако имате желание и възможност - заповядайте.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, да не си забравите фотоапаратите утре. Аз нямам.

# 129
  • Мнения: 2 722
аз със сигурност ще нося дигитален апарат с два чифта батерии пък като напълним 512 МВ карта ще тичам до в къщи че съм най близо до арената да източа на компютъра материала и пак отново Simple Smile

# 130
  • Мнения: 677
Мами забравих да ви пиша,че преди в детския кът искаха децата да са на 3 годинки за да останат сами.
Мамо Галя ако те питат кажи три,той живи и здрави си е почти толкова.
Носете и лична карта,че записват данни от родителя.
До утре в 17.00 в Арената.  bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 444
Цял ден се спотайвам и не смея да пиша.Гледам ви как се редите да потвърждавате присъствието си и не смея да се включа.Малката ми маймунка от сутринта е болна, гърло я боли, ушите я дразнят.Очаквах след своевременен прием на ремантадин и др. лекарствени средства, до вечерта да е кукуряк, но май няма да се получи.Ушите направо я заболяха, кашлица се появи.Ще видиме на сутринта как е, но ако няма подобрение ще пропусна и тази среща.Не мога да рискувам да ви зарази точно, когато грипа премина, с някаква остатъчна вълна.
Няма да се вайкам все още, да изчакам сутринта, тогава ще излея чувствата си....

# 132
  • Мнения: 677
Бързо възстановяване.
Тепърва предстоят срещи нали  идва чудната пролет и горещото лято.
Дано по-скоро не я боли нищо по-малката ти принцеса marypopins.
Бъдете здрави.

# 133
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз ида  Simple Smile ама сама,че децата са канени на имен ден и таткото ще има честта да е сред младите майки  Wink

А аз предпочитам вашата компания така че ме бройте  Simple Smile
Много ми се искаше и аз да се включа,но пътя е доста. Cry
Трябваше още снощи да пиша,някой да се погрижи за Креми и да я посрешне,че е зле със ориентацията и като нищо ще се загуби из София. Mr. Green
Креми душо това шега,пиша го защото знам,че носиш на всичко,най-вече на майтап. Laughing
Сега прочетох и,че вашият татко нещо сред млади майки щял да бъде.Иван ме обвини,че нарочно в последният момент съм уж видяла това твое писание,защото ако знаел по-рано,щял да си изпроси покана и той за купона,да оплакнели със Гери очи.
Очи ще ми плакнат те. fight

# 134
  • София
  • Мнения: 1 324
Майчицеее, май съм пред бъбречна криза. Щракат ме бъбреците, подух се яко, очи, крака, ръце, но ако не съм гръмнала до два часа тръгвам. Сега отивам до аптеката и ще се "надрусам" с всичко, което ми предложат. А пък вие, ако видите из Арената едно замаяно същество със сенки и торбички под очите, елате ме приберете. Може да тръгна и по джапанки, защото се съмнявам, че ще мога да си натъпча поничките в обувки или ботуши. Айде надявам се до скоро. Като стигнете се оглеждайте и за мен.

# 135
  • Мнения: 2 722
Нашя тате се чуди дали ще има и други татковци или ще е сам петел в кокошарника Simple Smile

# 136
  • Мнения: 3 715
Момичета, аз съм все още на работа и не знам кога ще приключа. Много съм изостанала и имам да наваксвам, така че ако не се появя до 17:40-45 няма шанс. Не знам кога ще приключа и кога ще си тръгна, извинете ме, много ми се идва, даже и фотото взех в чантата, но ако зарежа всичко, ще ми се натрупа за другата седмица и съвсем ще закъсам тогава. Дано не ми се сърдите много, обещавам да се реванширам.

# 137
  • София
  • Мнения: 708
тръгвам сама с дете

# 138
  • Мнения: 883
Ей, мами софиянки!  Stop
Как беше срещата?
Разкажете!
А няма да е зле и по някоя снимка да добавите  Wink

# 139
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ей, мами софиянки!  Stop
Как беше срещата?
Разкажете!
А няма да е зле и по някоя снимка да добавите  Wink

Да чакаме снимки....... Mr. Green
П.П.А Креми,Креми,мойта дружка там ли беше,кажете,че да ми олекне,ако ли пък не да звъним до Интерпол,да тръгват да я търсят. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 140
  • Мнения: 2 722
Докато гонех Милен из Арената съм успяла да щракна 5 снимки - евала на мен - сега ще ги кача в албумче и ще пусна адреса.
Нямам идея от албума може ли да си ги теглите, ако не - ще пращам при поискване.
Креми беше - какво си мислиш, че ФБР се справя по-зле ли Simple Smile

# 141
  • Мнения: 677
Моя сег ачак заспа,емоции много и за него и за мене.
Все още ми е много хубаво на дуашата.
Благодаря ви всички мами,че се видяхме и децата са порадваха от сърце.
Поздрави.

# 142
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Докато гонех Милен из Арената съм успяла да щракна 5 снимки - евала на мен - сега ще ги кача в албумче и ще пусна адреса.
Нямам идея от албума може ли да си ги теглите, ако не - ще пращам при поискване.
Креми беше - какво си мислиш, че ФБР се справя по-зле ли Simple Smile
Охххх,олекна ми,ще спя спокойно значи тази вечер. Mr. Green
Аз обаче ще я прислушам на скайпа,не може тя така без хич да не се загуби,бас хващам. hahaha

# 143
  • София
  • Мнения: 1 444
Радвам се, че сте изкарали чудесно Ужасно съжалявам, че моето Мишле се разболя точно ден преди срещата, която бях убедена, че няма да изпусна Sad

# 144
  • Мнения: 273
Мили мами, връщам се към тази тема, според мен подходяща да предложа - хем повод отново да се видим, хем да съберем парички за капарото за априлската среща и да ги пратим накуп. Ще е по-лесно както за всяка една от нас, така и за получателя.

# 145
  • Мнения: 2 722
Аз съм за ново събиране а наистина ще е по-лесно после един човек да прати капарото. Бройте ме за среща където и да е.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз и Теа сме за. Давайте да се организираме. Кога, къде, в колко?

# 147
  • Мнения: 273
Утре сме канени на рожден ден в клуб Барбарони и ще попитам за свободни часове през другата седмица. Какво ще кажете за през седмицата, вечер - около 180 часа и ли дори малко по-късно?!

# 148
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз не мога през седмицата. Всъщност мога понеделник и петък, но сама. Ако ще се виждаме само да съберем капарото - става.

# 149
  • Мнения: 273
Идеята за клуб Барбалони, отпада. Предложиха ми единствена свободна дата - 13.03 от 18,30 часа. Вторник е кофти ден за подобни мероприятия..............

# 150
  • Мнения: 583
Здравейте имам питане за събирането на капарото къде и кога ще става защото май не съм в час моля ви някой който има някакви сведения да пише  Tired

# 151
  • София
  • Мнения: 1 444
Честит празник  на всички жени и момичета във форума! Желая много здраве, щастие и сбъднати мечти! Нека всеки ден бъде за вас 8-ми март, бъдете обичани и почитани от мъжете си непрестанно, все едно е вечен женски празник!

# 152
  • Мнения: 2 722
Навън се затопля - хайде да играем някъде на чист въздух - аз почвам да обикалям София с колата с надеждата че ще ми хрумне великата идея за подходящо място /скоро открих че София е нещо повече от Люлин/. Давайте идеи - хем да са навън децата, хем да има резервен вариант за вътре ако нещо баба Марта се разкиха Simple Smile

# 153
Идеята е хубава - да поиграят на въздух, а и ние да се видим! Някой ми казваше за хубава затворена полянка за игра на децата с масички и обслужване - към Княжево ли беше? Някой познава ли там района?

# 154
  • Мнения: 2 722
Района към Княжево го познавам, но не се сещам за къде става въпрос. По линията на трамвай 5 на спирка Шипка има градинка, но последните ми спомени са от нещо адски овандалчено. Мисля че доста важно е да е далече от оживения трафик.
При нас в Люлин се намира т.нар "индианско селище" с две пързалки, дървени катерушки, два пясъчника, лодка и индианска крепост на няколко нива, вече не са в перфектно състояние, но стават.
Освен това индианското е в каре между 4 блока - далече от колите а и има място за каране на колело. В двата края има кафенета - нищо особено, но ако това ви хареса като идея ще питам за едното което е леко тип ресторантче дали може да го окупираме.

# 155
  • Мнения: 2 722
Дойде времето за градинките и полянките. Какво чакаме - да се заформяме
Първо да помислим за Софийска среща.
Второ да помислим за Люлинска среща /нали сме нещо като столица в столицата/
Люлинския отбор е голям - Аз, Мирел, Маня 66, Мародиди, Дар за мен, Зойка и Тони - ако пропускам някой свиркайте.
Дайде да го изумуваме - и децата да си поиграят и ние да си поклюкаме на воля.  Laughing

# 156
  • Мнения: 128
           Rolling Eyes  Хайде,давайте идеи! Аз нещо съм поръждясала, нямам хрумки...И нещо по-скорошно да е... Joy

# 157
  • Мнения: 2 722
За външна среща на Люлинската групичка /а защо не и на Софийската/ мога да предложа нашето индианско селище. Това е площадка в карето между 4 блока с две пързалки, два пясъчника, индианска крепост една лодка и достатъчно място за тичане и каране на колело. В единя ъгъл има заведение за посядане а площадката е видима от там.
ето за какво става въпрос
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130799
Дерзайте - може и през седмицата да го направим, като си приберем съкровищата от градина.

# 158
  • Мнения: 128
       Мама Галя, в кой район на Люлин е селището?

# 159
  • Мнения: 2 722
8-ми микрорайон
ако някой реши да идва насам да свирка - аз през седмицата си дремя или там или на кафето с детски занимавки от другата страна на блока

# 160
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте момичета, отдавна не съм влизала, тъй като имах доста ангажименти и проблеми.Виждам, че сте търсили приятно място за среща и отпускане, подходящо за нас, мамите и за игра на дечковците.За мен най-подходящото място, което позволява възрастните да прекарат чудесно, без притеснения за безопасността на децата е в един хотел-ресторант, който се казва "На върха" , намира се на Бонсови поляни и трябва с коли да се придвижиме, което мисля няма да е проблем.Мястото е невероятно, въздуха прозрачен, направени са детски съоръжения в двора, има страхотна зелена поляна, пързалка, катерушки и други, като всичко това е непосредствено до масите.Страшно е хубаво, кухнята е страхотна, много пъти съм ходила там с банда дечурлига и сме прекарвали страхотно.Помислете, ако има желаещи може да го обсъдиме и евентуално да атакуваме.Аз имам автомобил и не е проблем да транспортирам няколко човека.

# 161
  • Мнения: 2 722
Хайде На върха - аз съм за

# 162
  • София
  • Мнения: 1 444
Ходила ли си? Много е яко, страшно приятно местенце за такива сбирки

# 163
  • Мнения: 128
       Къде са тези поляни? В планината ли?

# 164
  • София
  • Мнения: 1 444
Това е над Горна баня, по главният път се кара, минава се покрай хотела и се продължава по пътя нагоре.Близо е, не е в гори и чукари, мястото е лесно достъпно и много приятно.

# 165
  • Мнения: 128
            bouquetБи било добре,само времето да е по-стабилно! Че ако пак ни завлече някой порой... newsm78

# 166
  • Мнения: 690
Мястото май го уточнихме, да помислим и за дата. Някакви предложения има ли?  Пък ако времето ни изиграе лоша шега - ще импровизираме, ще измислим нещо.

# 167
  • София
  • Мнения: 1 444
Нека спрат тези дъждове и градушки и сме там Надявам се скоро да се приключи с потопа, огрее ли слънце, както става веднага жега, ще изсуши поляната за ден-два и мястото ще е подходящо за малчовци

# 168
  • Мнения: 2 722
Приемам идеята за чист въздух на Бонсови поляни. Някой обаче ще си направи ли труда да разузнае какво е положението с кърлежите - спомените ми от преди години са че чистих кучетата доста време след това.
Сега по принцип навсякъде уж се пръска, Бонсови поляни от много време са любимо място за отдих, та може и там да са се погрижили, обаче....  newsm78

# 169
  • Мнения: 128
    Ако някой живее наблизо или има възможност, моля да провери дали заведението ,за което става въпрос работи, дали има храна и т.н.  Да се подготвим ,че какво ще ги правим гладниците! Heart Eyes   

# 170
  • Мнения: 1 843
Каримона  Laughing

Правят се вкусни сандвичи, шишенце с вода или любима напитка, няколко домата и плод - това в една съвсем не голяма раничка е част от екипировката на младия турист!
Спокойно! Аз имам и хладилна чанта за подобни случаи, не това ми е проблема, а времето. Освен метереологичното и онова другото - часовото... Cry

# 171
  • Мнения: 2 722
Храната наистина не е проблем, ресторанта работеше до преди два-три месеца, мога да проверя как стоят нещата.
Само да спре да вали, че ръждясах.  Sad

# 172
  • Мнения: 128
    Нали все пак става въпрос за някой от почивните дни - събота например? Защото през седмицата сме все по-усилено на градина / съответно работа/.

     А за сандвичите е ясно, ама исках да мина по тънката лайсна - с нещо купено на мястото, че винаги е по-вкусно.

# 173
  • Мнения: 128
     Момичетааааа,взе да попресъхва!
     Хайде да мислим вече, преди да сме се пръснали по вили, морета и т.н
    Че докато го измислим ще минат две седмици!!! Hug
     

Общи условия

Активация на акаунт