Отговори
# 60
  • Мнения: 3 715
Забравих да кажа, че ако много искате за Приказката, има вариант, но е чак за 4 март. Тогава ще има детски театър, който включва 30 мин. театър и 30 мин. игра, като през това време има къде да се седне да се пие кафенце от родителите. Но е доста далеч във времето, така че аз не го броя.

# 61
  • Мнения: 1 843
Може би трябва да изходим от това на каква възраст са приблизително децата. Понеже всеки знае себе си, а трудно се помнят годинките на всички от разни дискусии, дайте да кажем колко са големи. Дотук сме 11 възрастни и приблизително толкова деца.
Общо взето, време е за действие, защото както се очертава, наистина ще напълним някой клуб.


ralissa ?
Tea - Денис белята на заточение Wink
kakayaka - за сега сама
Ani M - 5г. и 8м.
marypopins - 10г. и 5 м. (голямата мома, ако дойде ще пие чай с нас по всяка вероятност)
karimona - ?
Shoni - ?
DarZaMen - 4г. и 3м.
zoika - ?
Магьосника от Оз - ?
Миленка - ?
zoika - ?

какаяка, ние сме - където и както реши болшенството.

# 62
  • Мнения: 3 715
Момичета, имаме следния проблем - Теа ми се обади и каза, че е звъняла в клубовете и за събота 24-ти всичко е заето. Единствената възможност е за 25-ти от 18:30 ч. за два часа и имаме резервация. Трябва да я потвърдим до утре, така че казвайте можете ли тогава, за да отидем да внесем някакво капаро. Цената е 4 лева на дете за два часа.

# 63
  • София
  • Мнения: 533
Клубът е "МЕНТОВ НОСОРОГ" - единственият свободен от всички в центъра, на които звънях за уикенда 24-25 февруари.

Това е сайта им - http://www.mentovnosorog.com

4 лв. на дете за престой от 2 часа се оказва, че е цена за деца под 3 години. За деца над 3 години е 5 лв, отново за 2 часа.

Дайте да решаваме дали 18,30 е добре или ви е късно. И ако отпада като вариант, да търсим други възможности. Защото се оказва, че в най-удобните часове клубовете са ангажирани почти до средата на март.

# 64
  • Мнения: 3 715
Оффф, аз пък съм забравила да пиша кой е клубът, днес съм много отнесена.

# 65
  • Мнения: 1 843
Жалко. За неделята аз отпадам от списъка.
Абе, мацки, дайте да не го правим много сложно. Ако няма малки бебета, може и на бързо по едно кафе в Арената. Колкото да си видим физиономиите Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 708
Участвам с щерка на 4,5 г. без претенции за мястото.

# 67
  • Мнения: 128
 Имам предложение: Да запазим  свободния час в Приказката / който е точно една седмица след 24-ти/, а преди това да се срещнем, както казва Дарзамен, набързо  в Арената.
Аз съм с принцеса на 4 г и половина.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 324
на "Смехорани" собствениците са ми приятели и мога да говоря да резервираме залите, които мисля са две.Просторно е, има различни забавления и на децата определено ще им допадне.Казвайте от сега, за да мога да пазговарям, защото ако друг направи резервация преди нас, приятелските отношения няма да помогнат. Grinning
Извинявам се, но не разбрах, какво стана с това предложение. Отхвърлихме ли го?
/при толкова изписани страници, започнах да забравям/

Имам предложение: Да запазим  свободния час в Приказката / който е точно една седмица след 24-ти/, а преди това да се срещнем, както казва Дарзамен, набързо  в Арената.
Аз съм с принцеса на 4 г и половина.
Така поне изглежда реален шанса да се срещнем въобще някога.

Освен това на всички, които са се обозначили децата са им бая големички, ако искаме може да идем и на дискотека. Бебета не виждам, карам ги по памет: На Каримона, Миленка, Дарзамен, Ралиса - 4,5 г., на АниМ - 5,5, а пък на Шони и на Мери Попинз да не говорим.

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 17:40 от ralissa

# 69
  • Мнения: 441
Участвам с щерка на 4,5 г. без претенции за мястото.

Миленкааа,оправи си подписа Heart Eyes


# 70
  • София
  • Мнения: 533
DarZaMen, не става без теб!!!!

И аз съм за предложението на Каримона

24.02, 17 часа, събота - в Арена

4.03, 11 часа, неделя - в "Приказка"

Хайде и другите мами да кажат какво правим, защото ако остане този вариант, трябва да се обадим в "Ментов носорог" да отменим резервацията.

# 71
  • Мнения: 3 715
Аз съм за когато кажете, по принцип понякога в събота съм на работа, просто ще закъснея малко за срещата, но ще се класирам при всички случаи.

# 72
  • Мнения: 128
   Аз съм съгласна и за двете дати.

# 73
  • София
  • Мнения: 708
DarZaMen, не става без теб!!!!

-----24.02, 17 часа, събота - в Арена

уточнете, моля, за коя Арена иде реч и къде там, че аз съм малко назад с тези Арени, иначе съм ЗА..ще дойда към 17.30, че да се натутлявим (издокараме след следобедния сън)

# 74
  • София
  • Мнения: 708

Миленкааа,оправи си подписа Heart Eyes
не мога да им смогна, толкова бързо растат хехе Heart Eyes

DarZaMen, не става без теб!!!!
-----24.02, 17 часа, събота - в Арена

уточнете, моля, за коя Арена иде реч и къде там, че аз съм малко назад с тези Арени, иначе съм ЗА..ще дойда към 17.30, че да се натутлявим (издокараме след следобедния сън)

Общи условия

Активация на акаунт