Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

София

Още е рано,но все пак трябва да сме готови. Peace
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/lunna_dieta - това може да ви бъде полезно.  bouquet
Цитирай

Пловдив

и аз смятам да не папам на 10-ти, дано този път издържа,защото до сега винаги с еизкушавам  Embarassed Mr. Green
Цитирай

Въобще не е рано... Добре ви заварили. Ако издържа този път, на 10-ти, ще ми е за пръв път. Вклъчвам се и най-отговорно имам намерение да съм на течности, както  следва при трета четвърт - 12 часа преди 11.51 и 12 часа след 11.51 (въобще не помня вече, къде пък това четох). Което ще рече (леле, как се нахъсвам ooooh!) - от 23.51 на 09.02. до 23.51 на 10.02.
Бъркам ли нещо с графика???
Нека знаещите ме поправят, ако греша.
Чао, до 10-ти вечерта, когато се надявам да се изповядам като успешно издържала и на 11-ти да отчитам много минусчета в килата Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Шопландия

Записвам се. Нищо, че е рано тъкмо да се настроя Peace
Цитирай

Даа,този път мисля и аз да гладувам,че съм с 4кг отгоре от лятото насам  #2gunfire
Цитирай
Момичета, нещо не разбрах.Този час, който е даден, в него свършва гладуването, или започва?
Цитирай

Sofia

Записвам се. Нищо, че е рано тъкмо да се настроя Peace

Peace и на мен е нужна настройка Smile
Цитирай

Момичета, нещо не разбрах.Този час, който е даден, в него свършва гладуването, или започва?

Започва. Peace
Цитирай

Варна

И аз съм с вас. Предния път не издържах. Ама сега имам време за настройка. Дано стане та да видя дали има ефект.
Цитирай

където и да е,само да не съм сама

Включвам се и аз.Януари пропуснах,защото бяхме болни,а за 2-ри забравих.
    Сега обаче съм на линия и дано устискам.
    Успех на всички в начинанието!!! newsm10
Цитирай

София

Да се запиша. На мен вече ми стана навик и се чувствам страхотно:)Smile
Цитирай

Варна

Сега виждам, че има 4 дати в месеца - при новолуние, пълнолуние, първа и последна четвърт. Какво означава това? Че трябва да се гладува и на 4-те дати ли? А от какво значение е фазата на луната за тази диета? Ако го има обяснено някъде вече , може и линк да  пуснете. Благодаря за което Flutter  
Цитирай
И аз се включвам  Peace Мисля,че има значение каква е луната Thinking
Цитирай

София

Успех на всички! Hug
Цитирай

И аз се записвам, и аз  Peace Ефект има лунуването определено!!!! За фазите на луната имам този линк http://www.astrohoroscope.info/moon.htm, а за това коя фаза как действа точно бях чела някъде и май най-голям ефект имаше при пълнолунието и при намалящата луна, но за повече подробности може да се пусне търсене в нета.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора