Абе къде е Годжи?

  • 3 996
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Забелязвате ли,че го няма вече доста време.Имаше версия,че е болен от грип.А аз скоро четох,че бил напуснал Шоуто на Слави.Вие знаете ли нещо?

# 1
  • Мнения: 490
Славито каза , че е  болен

# 2
  • Мнения: 6 417
Болно е Годжито. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 229
Ееее не ми се вярва да са го изритали. Shocked Обичам Годжи. Cry

П.П. Няма ли тема за Шоуто на Слави, да си кажа, че ме кефи гостенката му в момента. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 334
Не ви ли се струва странно вече втора седмица да е болен.При това пропусна финала на "Танцувай с мен."
 Годжи е обиден на Слави,че за музикален директор на "Мюзик айдъл" е предпочетен Маестрото това прочетох в един вестник.И нищо чудно да е вярно.

# 5
  • Мнения: 6 417
Годжи е втори след Слави, но само по популярност.  Thinking

# 6
  • Мнения: 677
Мдаа.."Втори"няма там..Всички са "втори"..
А Първи е само Първият!

# 7
  • Мнения: 2 229
Не ми се вярва, Годжи нали като художник се изживява повече, не бях учудена че са избрали Маестрото. А и на тия вестници не разчитам...няма как да разберем със сигурност, затова засега вярвам на Слави. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 417
Само който е виждал картини на Годжи знае какъв художник е той.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 229
Е сигурна съм, казах "изживява се". Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 195
Не ми се вярва и той да е напуснал...  Thinking  Плюс това , за тези , които изчезнаха от шоуто Слави не казва нищо , а за Годжи си казва , че е болен  Rolling Eyes  Може наистина да е болно момчето  Confused
А коя му беше гостенка преди момъка с футбол на маса ? Нещо изтървах ...

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никога не съм си мислела, че може да изберат който и да е друг, освен Евгени за каквото там е в Мюзик Айдъл. Несериозно е да е Годжи. Не сте ли забелязали че винаги, във всеки филм и предаване и тн има по един главен герой, който е, примерно, красив, умен и висок, който има приятел, къдрав полуплешив, нисичък и леко тъпоумен? Как виждате Евгени в тая роля?

# 12
  • Мнения: 7 723
Цомба да каже  Mr. Green
Моля, и снимков материал да пусне  Laughing

# 13
  • Мнения: 6 417
Петя Павлова-участва в полуфинала на "Евровизия".

# 14
  • Мнения: 10 758
Цомба да каже  Mr. Green
Моля, и снимков материал да пусне  Laughing
Shocked newsm78
 Crossing Arms ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт