Моето раждане във "Вита"

  • 3 353
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте на всички! И аз се присъединявам към пожеланията за здраво, щастливо и спокойно бебече. Искам да ти благодаря за историята, която сподели с нас. Аз например сега точно избирам къде ще родя и мисля, че Вита е добър избор. Само искам да питам следното: чувала съм мнения, че в частните болници нямат оборудване за бебетата и ако има усложнения при детето го изпращат в държавна болница. Верно ли е това и има ли във "Вита" условия за лечение на бебето ако има проблем? А тази цена за раждането всичко ли включва? Плаща ли се допълнително на лекаря при който ще родиш?
Специално във "Вита" ми казаха, че имат оборудване за бебета при усложнения, но аз така и не питах какво точно има, защото бях убедена, че всичко ще си е наред. Цялата цена е 1100лева. Не съм дала и не са ми търсили нито лев повече:)

# 31
  • Мнения: 2 388
Много ти благодаря за тази тема. Аз сега бременея втори път и бях решила точно там да раждам, само че при Калвачева. Имах нужда, все пак от една такава положителна история, защото още малко ме е страх, като си спомня първия път. С упойка бях и пак не ми се разминаха големите болки.

Много милички гушки на новия човек

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Петрова - честит ти малък мъж, Мирослав! Да расте смел и достоен мъж, кавалер и джентълмен!

И какво се оплакваш от 1-вото раждане, като си чаткахме до 1ч. преди да родиш?!  Rolling Eyes
За 1100-2000лв. трябва някой друг да ражда вместо мен. За Масларски съм се изказвала вече...  ooooh!

# 33
  • Мнения: 2 388
Аз си плащам на всяко посещение - нямаме абонамент.
Имаме си друга лична лекарка, при която ходим за ваксини. Но при нея никога не водя сина ми ако има проблем, само при д-р Масларски.
Прегледът при него е 12 лева.

Какъв абонамент? Може ли подробности

# 34
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си плащам на всяко посещение - нямаме абонамент.
Имаме си друга лична лекарка, при която ходим за ваксини. Но при нея никога не водя сина ми ако има проблем, само при д-р Масларски.
Прегледът при него е 12 лева.

Какъв абонамент? Може ли подробности
Абонамента за ЖК струва 390 лв.Включва всички необходими изследвания и всеки преглед е на видеозон.На регистратурата дават оферта с описани всички прегледи и изследвания по месеци.Само за инфо ще ти кажа,че прегледа с видеозон с абонамент излиза около 17 лв.-във всяка мизерна поликлиника е 25 лв.

# 35
  • Мнения: 2 388
Аз си плащам на всяко посещение - нямаме абонамент.
Имаме си друга лична лекарка, при която ходим за ваксини. Но при нея никога не водя сина ми ако има проблем, само при д-р Масларски.
Прегледът при него е 12 лева.

Какъв абонамент? Може ли подробности
Абонамента за ЖК струва 390 лв.Включва всички необходими изследвания и всеки преглед е на видеозон.На регистратурата дават оферта с описани всички прегледи и изследвания по месеци.Само за инфо ще ти кажа,че прегледа с видеозон с абонамент излиза около 17 лв.-във всяка мизерна поликлиника е 25 лв.


Мерси много. ще проверя като ходя следващият път там

# 36
  • Мнения: 1 896
Аз си плащам на всяко посещение - нямаме абонамент.
Имаме си друга лична лекарка, при която ходим за ваксини. Но при нея никога не водя сина ми ако има проблем, само при д-р Масларски.
Прегледът при него е 12 лева.

Какъв абонамент? Може ли подробности
Абонамента за ЖК струва 390 лв.Включва всички необходими изследвания и всеки преглед е на видеозон.На регистратурата дават оферта с описани всички прегледи и изследвания по месеци.Само за инфо ще ти кажа,че прегледа с видеозон с абонамент излиза около 17 лв.-във всяка мизерна поликлиника е 25 лв.

В случая става въпрос за абонамент при педиатъра, защото някой питаше за него. Има такава възможност - да запишеш детска консултация във Вита, само че не знам колко струва - mama jojo, може да се обадиш да ги питаш за условията.

Общи условия

Активация на акаунт