Въпрос за ритането на бебето

  • 12 989
  • 23
  •   1
Отговори
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Здравейте мами. Всеки ден се радвам на ритниците, които бебо раздава в корема ми, но татито е мн.разочарован, че не усеща нищо като си сложи ръката.  Heart Eyes Та питането ми е, при вас кога започна да се вижда шаването на корема. newsm78  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 505
Започна да шава в началото на 4.месец.Седмица-две след мъжът ми видя шаването-бях легнала,може би така е по-лесно.

# 2
  • Мнения: 1 273
Не се притеснявай. В началото е нормално само ти да го усещаш повече. Моя мъж като си сложеше ръката в началото и бебо спираше да рита веднага. Даже се шегувах ме, че баща му го успокоява Laughing
Иначе към 7,8 и 9 месец е тогава ще е ритане........

# 3
  • Мнения: 1 986
  След седмия месец е доста по-видимо Laughing

# 4
  • Мнения: 1 183
Уффф,от седмия месец нататък ще видиш за какво ритане става въпрос,моята мома не се спираше до самото раждане  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 677
В шестия месец започна да ми мърда видимо коремчето, макар и слабо. По-нататък мъжът ти ще има на какво да се радва!  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 587
Към средата на 5 месец започнах да го усещам, а таткото чак към 6. Grinning  Като си сложи ръката и го усеща как бута отвътре Heart Eyes Толкова е миличко. Laughing

# 7
Здравей мила въобще не се притеснявай, при мен е същата работа. Аз усещам бебо и в момента в който мъжа ми си сложи ръката на корема ми то спира  да ритка. Е вече почна да го усеща и той. Най-добре се чувства в 8-9 месец.Така, че споко...  bouquet

# 8
  • Мнения: 173
Ами мъжът ми започна да го усеща с ръка още в края на 4-тия месец. Сега съм края на 5-тия и се движи корема ми. Може би при всеки е различно. Всички бебета са различно активни (това го четох в наръчника ми за бременни).

# 9
  • Мнения: 195
Моят футболист започна да рита средата на 4 месец. Тати беше много разочарован, че не може да го усети. Веднъж лежах на леглото и бебо започна да рита и да повдига корема ми. Тати умря от кеф Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
В седмия месец като легнех по гръб видимо ми мърдаше коремчето от ритниците.Нека да почака още малко татито.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 817
Около 7-мия месец започна видимо да мърда.Тогава и мъжа ми успя да го усети.

# 12
  • Мнения: 1 117
В шестия се виждаха леки движения , но най - осезаемо след седмия месец.

# 13
  • Мнения: 262
И при мене беше така. Той започваше да ме рита аз веднага викам татито, той си слага ръката на корема ми и край. Но към 6 месец вече бебо започна да рита доста по силно и оттогава никакво спокойствие даже и сега Laughing

# 14
  • Мнения: 11 003
Първите ритничета усетих в 20 седмица. Понякога все едно бабунка ми подскачаше на корема  Heart Eyes Сега бебче рита по-силно, но не си личи както преди.

Общи условия

Активация на акаунт