Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Анкета

Плащате ли си сметките за парно

Въведи твоя глас

София

Сещам се за оня прекрасен виц:
Един пич звъни по телефона:
-Ало,Топлофикация ли сте?
-Не,електроснабдяване.
-Аааа и на вас да ви е** м******!!!

До лятото на миналата година бях много изряден платец.Идва бележката с висша математика,грабвам пачката и отивам да я превърна в джакузи на Вальо-топлото.И изравнителната си платих веднага.
Тая зима съм ги отсвирила тотално.До сега съм погасила само сметката за октомври.Ноемви и декеври зависнаха зловещо.Сега чакам януарската честитка.
Причини много:
1.Изобщо не мога да смогна финансово да си платя.
2.Сметките са супер нереални при това топло време.
3.Яд ме е с тия техни измами,затвори,проверки,простотии.
Вие какви ги вършите по тоя въпрос?
Цитирай

Чат-пат им кихваме по малко.  Laughing Този отоплителен сезон и ние не можем да им насмогнем.  newsm78
Цитирай

София

ДА--живея под наем и нямам избор!
Цитирай

и аз чат-пат,как ли пък не ще  си лиша децата от нещо,за да се нагушат тия с още пари! Stop
когато имам "излишни" им внасям по малко Crossing Arms
Цитирай

Плащаме, защото ползваме.
Но по принцип чакаме изравняването, харчим малко и така ни е по-лесно.
Цитирай

Плащам, защото се трупат и съм 1000% убедена, че на мен никой няма да ми ги опрости тези пари.А иначе-парно не съм пускала от началото на зимния сезон, в момента даже съм на отворена балконска врата...и сметка пак ще имам.... Confused
Цитирай

Първа опция.
Цитирай

София

Опция 3-отсвирила съм ги, в този сезон не е плащано ама нищичко.
Когато мога-тогава плащам. Толкоз.
Цитирай

Шопия

Плащам. Все мен си ме чака.
Цитирай

София

Плащаме, защото съм убедена, че после тези сметки пак нас чакат. Никой няма да ни ги опрости, дори да не са реални - просто ще се измисли нещо за оправдание.

Цитирай

София

Плащам си редовно сметката.Под наем сме, но дори и да беше собственото ми жилище пак щях да съм редовен платец,а и по-добре така, отколкото някой ден да ми се натрупат огромни суми , които със сигурност няма да мога да платя ,а и май срещу държавата е трудно да се бориш ако те осъди някой ден за неплатени сметки....Топлофикация отдавна ми е доста неприятна Crossing Arms, но нищо не мога да направя,....за съжаление #2gunfire
Наистина за това топло време ми се струват малко нереални сметките....миналата година по същото време сметките ни  бяха поне с 20 лв по -малко от колкото са сега в момента  Crossing Arms и това при положение,че парно нямаме ,радиаторите са свалени и плащам само за отопление на водата....
Колкото и шефове да сменят пак ще си крадат и ще прецакват хората, така мисля, а и колко предавания вървяха по телевизията и какво ?! при конкретно зазадени въпроси от хората за сметките им ония от топлофикация ,само мрънкат и увъртат.....това е за съжаление
Ма то за да се променят малко  нещата май трябва цяла София да спре да си плаща сметките, та да ги видим тогава.
Цитирай
НЕ. Вече четвърта година съм ги отсвирила и нито ползвам, нито плащам. И няма да платя. Като им поисках да си откача радиаторите, те не ми приеха молбата и казаха, че "не толерират подобно поведение". Е, аз пък не толерирам плащането. Въпреки, че се отопляваме на климатици и конвектори и имам проточни бойлери (не им ща нито меда, нито жилото), получавам сметки всеки месец по 50-60лв. - общи глупости, такси и незнам какво си. Нищо не давам. Ако заведат дело и аз ще заведа и ще ги съдя до дупка. Няма начин да им плащам за нещо, което не ползвам. Още повече, че в нашия вход 90% от хората са без парно, няма аз да им плащам загубите на всички лапачи от Топлофикация и партиите, които тя спонсорира. Ако всички спрат да плащат, все нещо ще се промени, така мисля. Иначе безобразията ще си продължават. 
Цитирай

в ябълковата градина

Топлофикация и топлинните счетоводители са висша класа измамници за мен. Една узаконена кражба в огромни размери.
За декември месец, който беше топъл и при положение, че радиатори са ползвани само 5 дни около коледа сметката е 220 лева. Два радиатора. За мен това е пълен, 100% абсурд.
Цитирай

София

Гледам да ги плащам,че се натрупват.
Цитирай

при лъв,лъвица и един козирог :)

Плащаме ги  Confused
Под наем сме и все нас си ни чакат  Rolling Eyes Но се надявам на изравнителната да ни върнат нещо, че за декември имаме 75 лв, а общо на всички 3 радиатора в гарсониерата в момента сбора от великите топлоточки е около 120.  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора