Мненията ви за хотел Мальовица

  • 2 023
  • 14
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 202
Аз също бих искала да чуя мнения за този хотел.
Ние сме отсядали в хижата, която е срещу хотела, за планинска хижа е ОК, някакви ремонти и правиха лятото.

# 2
  • Мнения: 2 161
Следващата седмица ще пътувам,дано се включат и други в темата.

# 3
  • Мнения: 2 751
И ние се маним да ходим там, но към края на март.
Доколкото съм чувала, хотелът и условията са хубави, обаче ски-съоръженията не работят повечето, а ти взимат пари за карта за ски.
Не знам дали ще карате ски, но ако сте скиори, имайте го предвид.
Правели чести профилактики на тока, без да предупреждават (пак иде реч за ски-соръженията, не за хотела)  Peace

# 4
ще се радвам ако някои сподели впечатленията си от хотела- ще ходим през март , с малко дете сме и ако е много шумно няма да е супер.

# 5
  • Мнения: 2 161
Аз се отказах от Мальовица.

# 6
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Не съм ходила, откакто го ремонтираха, но и преди това си беше добре, по снимките от сайта съдя, че сега е супер! Не се страхувайте за детето geri22 , носете си за всеки случай "духалка" и всичко ще е ОК! Все пак отивате на ски не на СПА-хотел, така че не можете да очаквате идеални условия, важното е да има топлинка, топла вода, хубава храна, а другото се нарежда само! За шума, няма начин да няма такъв - коридорите са доста дълги и има по около 10-15 стаи на ниво! За влековете и аз чух, неприятно е, ако се случва често, по-добре позвънете в хотела преди да тръгнете!

# 7
  • Мнения: 1 288
колкото и да го обновяват този хотел, пак си остава доста посредствен в стил късен социализъм  Crossing Arms нагласили са стаите за снимките, но иначе са съвсем обикновени. ако нямате особени претенции и очаквания, става.
 

# 8
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Здравейте Simple Smile
Миналата година бях в този хотел. Ми не е като за 52 лв. според мен. Студени са стаите, да не говорим, че са псевдо подновени, не помня дали сме имали проблем с топлата вода. Ресторанта е ужасен, малки порции, но в съседство има едно малко ресторантче, много по добро, по-вкусно и ефтино.
Защо не вземат да го направят като хората този хотел, на такова яко място е.
Ако не държите на местоположението, моя съвет е пробвайте в Говедарци за спане, много добри условия, има и чисто нови хотели, а е и по-ефтино, там има сащо готини кръчмета.

# 9
  • Мнения: 2 161
колкото и да го обновяват този хотел, пак си остава доста посредствен в стил късен социализъм  Crossing Arms нагласили са стаите за снимките, но иначе са съвсем обикновени. ако нямате особени претенции и очаквания, става.
 
Поради същите съмнения се отказах да почивам там.

# 10
След три седмици се качваме на Мальовица и ще спим в хотел, но след мнението на Юка почвам да се двоумя. Толкова ли е гаден тоя хотел? чувам добри отзиви за Ален Мак, но там няма никакви свободни места.Не ми се ще да спим в Говедарци и да взимаме колата за да се качим до пистите. Посъветвайте ме за някой друг хотел, ако познавате местността.

# 11
  • Мнения: 1 288
честно казано аз там единствено за ален мак съм чувала положителни отзиви, но не съм била в него. не знам на мальовица да има други хубави хотели. все пак там е извън населено място и няма много хотели (особено добри).
за хотел мальовица четох в една съседна тема, че нямало много парно зимата и било студено.

# 12
  • Хасково
  • Мнения: 995
Купете си последния брой на в.Ехо и там ще прочетете прясна инфармация и за хотела и за хижата и тел.за връзки.

# 13
Nadia, разкажи какво са написали, че много ме интересува , а нямам възможност да си купя вестника. Май ще анулирам резервацията, щото като видях стаите с три легла на какво приличат и се отказах... newsm11

# 14
  • Мнения: 1 058
Преди няколко години беше ужасно. Много студено и миришеше на влага.

Общи условия

Активация на акаунт